Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

gorofin

Members
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o gorofin

 • Hodnost
  Newbie

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. gorofin

  ETF SPY bod

  Dobrý den, Snažím se vybrat pro backtesting na poziční obchodování nějaký trh. V jednom článku se tu doporučuje ETF, např SPY. Když se podívám na graf SPY tak všude (Yahoo, barchart, NYSE, Kinetick) mám na y-ose cenu v USD - 246,58. Znamená to, že se ETF-SPY neobchoduje s žádnou pákou?
 2. gorofin

  AKCIE

  Pokud jde o nejmenší poplatek při nákupu/prodeji tak EasyClick-RMS. (nákup v lotech, např ČEZ - 50 ks) Pokud to nebude v lotech pak KOBOS a RMS je celkem jedno. Já to řeším obchodním účtem u FIO - vedení zdarma, on-line platforma, nějaké ty indikátory technické analýzy k dispozici. Jediný problém je že bcpp i rms má páru titulů, takže příležitostí moc není. (alespoň z mého hlediska, kdy se snažím dodržet jakýs takýs plán pro vstup do pozice)
 3. gorofin

  Dotaz na Amibroker

  Dobrý den, Nepravidelně investuji do akcií (bcpp a xetra) s držením v řádů dnů, max několika týdnů. Doposud jsem si vystačil s weby (brokerjet.cz, akcie.cz, onvista.de), ale chtěl bych posunout obchodování na další úroveň - tj. nevstupovat do pozic "víceméně odhadem" a zavést do toho systém, včetně indikátorů. Taky hodlám své investování spíše převést do USD-NASDAQ. Věnoval jsem hledání software už dost času (týden po večerech) a vážně uvažuji o Amibroker-Professional. Na jejich centrálním webu je ale pro Českou republiku odkaz na nákup české verze. Jak jsem pochopil jde jenom ale o přelo
 4. gorofin

  Otazka ZACATECNIKA

  Zdravím, Máte někdo zkušenosti a nebo reference na brokera Global International Trading? Mělo by se jednat o full brokera. Děkuji.
 5. Žito, Díky za info. Zatím žádná změna. Na OpenTick jsem dal 10/03 dotaz na support ale zatím bez odpovědi. Řekl bych, že ve Firewallu problém nebude, podařilo se mi zprovoznit graf v NinjaTrader s minutovými daty z OpenTick on-line. (ale jiná data, prostě na zkoušku.). /e EM /ESH8 jsem nezkoušel. - Jsou to placená data? (nemám USD účet, a posílat páru dolarů z CZK účtu u české banky by bylo dost drahé jenom na vyzkoušení jedné utility).
 6. Dobrý večer. Pokusil jsem se několikrát stáhnout z OpenTick historická data jejich utilitou OTHist CSV pro Mini Eurodollars z CBOT-MINI. Po zadání příkazu HistCsv data.csv /sep ; feed1.opentick.com 10010 JMENO HESLO /e EC /s /YEU8 01/1/2006 00:00 01/1/2009 00:00 /o daily 1 se mi v příslušné složce vytvoří dva soubory: "error" bez obsahu a "data" pouze s záhlavím, ale bez dat. žádnou chybovou hlášku (error codes) to nedává. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
 7. gorofin

  CORN

  Pokud chápu dobře tak data na www.cbot.com pod odrážkou Open Auction jsou pro pit trading a pod odrážkou electronic pro e-trading přes platformu a jedná se o dva různé trhy, s "různou" historií. Pokud chci redukovat ztráty a využít i pro poziční obchodování e-trading (kvůli nižším komisím a předpokladu menšího slippage) musím pro backtesting sehnat data pro corn na e-cbot a nemůžu využít data z pitového trhu?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.