Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

coochi

Members
 • Počet příspěvků

  134
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. coochi

  PFG

  Poplatky jsou stejné pro daytrading i pro poziční obchodování. Záleží ale také na trhu, které chceš obchodovat. Jiné komise jsou pro eMini (cca 4,50$ per RT), jiné za ostatní elektronicky obchodované trhy (cca 5,25$ per RT). Něco jiného je margin, ten se ti přes noc zvedne (ale pak zase sníží).
 2. coochi

  PFG

  Broker nově zavedl obchodní platformu pro futures i forex pro chytré telefony... m.pfgbest.com/mobile/ Zkoušel jsem dnes na demo účtu, nicméně celkem často mi to zatím nějak padá... :-/
 3. coochi

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  a-friend, NT nepoužíváš, takže používáš jinou platformu? Ono nemusí vždy platit, že ti budou fungovat stejné historical servery na různé platformy.
 4. coochi

  NinjaTrader - prosím o radu

  RoFo, www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625,126770#msg-126770
 5. coochi

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  AndrejMaC, nemůže to být tím, že je dnes neděle a tím pádem se neobchoduje? :)
 6. coochi

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  richi, Nepomůže tento viddeotutoriál? www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-4.html
 7. coochi

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  TomTailor, je to tak. Pokud pracuješ s minutovými (5ti min, hodinové,...) nebo vyššími časovými grafy, stačí exportovat minutové (zaberou také méně místa na disku). Pokud potřebuješ pracovat s alterantivními grafy (jako např. volume grafy, tickové, RB apod.), musíš exportovat podrobnější, tj. ticková data.
 8. coochi

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Snad jsem správě pochopil tvůj dotaz... Volume data nevyexportuješ. Stačí ti ale přece vyexportovat ticková data a pak při importu zpět ti NT dokáže z nich ty volume grafy opět udělat, no ne?
 9. coochi

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Vždyť taky není nutné používat Ninja trader jen se Zen-fire. Ninja podporuje desítky jiných brokerů a spoustu jich taktéž poskytuje demo účty. Anebo prostě napište brokerovi a poproste jej, že jste si program dostatečně neosahal a jestli by vám neprodloužil demo o měsíc...
 10. pavel436, díky! Na nápovědu jsem nějak úplně zapomněl :) Nicméně jsem NT7 zatím odložil, přeci jen raději obchoduji na stabilní a odzkoušené NT6 ;)
 11. Omlouvat se nemusíš, o čas mne neokrádáš. Bohužel celkový seznam trhů pro market replay není k dispozici. Přístí týden by měla vyjít betaverze 5, uvidíme co nového nabídne...
 12. Lukajda, pro FGBL i FESX jdou stáhnout market replay data. Které ale VŠECHNY trhy jdou stahnout pro replay, to zkoušet nebudu... seznam nikde není (mělo by to být přes 40 trhů), tak by se musel zkoušet každý postupně a na to čas nemám ;) Každopádně zatím stejně není jasné, zda tato funkce bude dostupná i ve volně dostupné verzi.
 13. coochi

  NinjaTrader - prosím o radu

  skodis, ve verzi 6.5 musíš po otevření workspace vždy znovu zvolit správnou ATM, standardně tam vždy po otevření není nastavena žádná. Nově ve verzi 7 již po otevření workspace tam zůstane vybraná poslední ATM, při které jsi worksapce zavírat (a uložil). Dodatečně zadáš SL a PT když klikneš levým myšítkem do grafu a pak už zvoliš jesti limit, stop nebo stop limit order... předtím bys měl mít zaplou OCO vazbu... kruci, ale trochu hledej taky, mám dojem, že to tady omýláme pořád dokola ;-)
 14. coochi

  NinjaTrader - prosím o radu

  skodis, zkus v tomto pořadí: 1) Tools - Options - Simulator - Reset... 2) nebo Tools - Options - Misc - Repair DB nebo rovnou Reset DB 3) nebo vymaž sloužku "db" - Dokumenty/NinjaTrader6.5/db (tím ale přijdeš i o ATM strategie apod.) 4) nebo smaž kompletně složku NinjaTrader ve složce Dokumenty... ...píšu to z hlavy, tak mohou být případné drobné odchylky...
 15. coochi

  NinjaTrader - prosím o radu

  Pokud není jasné co se přesně stalo, mohl by také pomoci log soubor z konkrétního dne. Ten lze nalézt: Dokumenty/NinjaTrader 6.5/log Stačí jej otevřít a začít pátrat, je to sice trochu piplačka, ale mělo by se z toho zjistit, co se mohlo stát.
×
×
 • Vytvořit...