Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Redlister

Members
 • Počet příspěvků

  93
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Redlister

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Redlister

  Zpět k tradingu

  Zdravím, mám totožný problém, jak to dopadlo? je na to nějaký konkrétní postup? díky za odpověď a radu.?
 2. Zdravím Vnímám to stejně, s počátku mi th naháněl trohu strach protože se hodnota ATR zvýšila z cca 1,5-2,5b na NQ na 3,5-5b a to nemluvím o rychlosti. V systém jsem upravil hodnoty SL (umistuji SL pod/nad swingy tak že je pokaždé jiný)a i PT, tímto krokem jsem se dostal na 2% risku, což mi bylo docela proti srsti, ale nakonec zažíván úspěšnější (% uspěšnost) období než na nižší VOL, trh mě sice nutí být neustále ve střehu ale za poslední týden jsem se toho hodně naučil. Včera jsem při hodnocení dne přemýšlel o tomto tématu a byl bych rád kdyby se Vol tak o 1/3 snížila a trh se sklidnil,
 3. To: Adrdaj HA se v NT 7 nastavuje jako indikátor, nejprve si zvolíš timeframe a potom mezi indikátory Heinken Ashi a máš hotovo. Jinak vlice zajímávý článek k zamyšlení, ostatně jako vždy na F díky :-)
 4. Redlister

  Ninja Trader - programování (strategie)

  Dobrý den potřeboval bych pomoc. Do indikátoru Current DayOHL v NT 7 vepsat časovou podmínku, tak aby indikátor začínal počítat od určité hodiny. Jde mi oto aby při zobrazeném grafu s premarketem indikátor začínal počítat od 15:30 a ne od 00:00 a tak nebil premarket zahrnut do výpočtu indikátoru. Zkoušel jsem vepsat časové podmínky přímo do indikátoru ale nejsem programátor a tak jsi nevím rady, všem děkuji za pomoc. S pozdarvem Red.
 5. Redlister

  E-Mini NASDAQ

  Zdravím všechny Dlouho jsem tu nebil, jsem začátečník aktuálně obchoduji na simu, obchoduji pouze NQ nebo spíš se smažím :-). poslední dobou mám bohužel málo potencionálních signálu, snažím se dostat na hranici 500 USD za měsíc na jeden kotrakt, obchoduji hlavně korekce do trendu se SL kolem 50 USD,tak se chci zeptat jak jste na tom vy ostatní s příležitostmi k obchodování, dnes byla jedna pěkná kterou jsem zobchodoval na jedničku viz. screenshot s pozdravem RED
 6. Redlister

  E-Mini NASDAQ

  Zdravím všechny Děkuji za vaše komentáře. Fid - stím unáhleným obchodem máš pravdu, když jsem tento obchod evidoval tak jsem si zapsal stejný komentář "příliš unáhlený" asi protože jsem po otevření seance přemýšlel nadtím že jsem již cca 10 dní neudělal obchod, což mě vrhlo do první né úplně 100% situace pro vstup. Knihu mám a díky za tip nastuduji. Ladousek - Indikátor zobrazující potencionální vstupy v grafu se jmenuje AAAFinWin a je k dispozici na Finančníku v sekci Ninja Trader ve spodní části stránky "Doplňky pro NinjaTrader, indikátory, " Já sem jsi ho lehce upravil ve sc
 7. Redlister

  E-Mini NASDAQ

  Ahoj všem Chci se zeptat, na jednu situaci jak by jste ji řeřily a jestli vůbec. V dnešním trhu NQ a to v kolem 17h. Obchoduji korekce ale tato situace se mi zdá nejednoznačná. S pohledu mého OP je vpořádku ale mám problém ji vzít protože je podle mě moc blízko denního high. Jde o situaci označenou modře s pattern 0/v100 do longu. Obchoduji na simu a poslední dobou cca 14 dní mám velmi málo bchodů a taková promarněná příležitost zamrzí. předem díky za vaše komnetáře s pozdravem RED.
 8. Redlister

  Ninja Trader - programování (strategie)

  Dobrý den,potřeboval bych upravit jeden indikátor aby začínal počítat od uvrčité hodiny, Bohužel nejsem programátor tak tu žádám o pomoc či radu.
 9. Studuji trading cca 3 rok a před 2 měsíci jsem začal live. Obchodní systém postavený na FW. Vždy jsem četl články o psychologii a věděl jsem co mám dělat kdy a jak. Bohužel po prvních obchodech Live jsem byl v šoku co všechno jsem měl udělat a neuděla lnebo neměl a udělal. Začal jsem tyto články opět studuvat a stali pro mě momentálně nejdůležitějším zdrojem o psychologii v tradingu. Za poslední měsíc jsem přečetl ještě několik knih na toto téma. Tímto chci poděkovat Tomášovi a Petrovi za tyto články jsou pro mě velice důležité.
 10. Redlister

  AMP Futures

  Zdravím chtěl bych se zeptat jak jse řešily placení licence NT. Jdou poslat peníze z běžného účtu, nabo musím mít účet např. u PAY PAL nechci zbytečně někde otevírat nějaký účet kvůli jedné platbě pro NT, prosím o vaše zkušenosti k tomuto tématu s pozdravem RV
 11. Redlister

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to majkll Díky moc ještě spím....
 12. Redlister

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to rombic - díky moc. Přístup tam mám, ale nejde mi stáhnout hlásí mi to nejakou chybu o poškození souboru nevíš o jiné adrese já jinou nanešel.
 13. Redlister

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Zdravím Mám prosbu na uživatele LUKY nebo někoho kdo má k dispozici indicator zobrazený na 72 této diskuze,právě uživatelem LUKY jde o screenshot ohledně tickových dat. Zaujal mě indicator zobrazující barevná pole v trhu neboli zóny up zeleně, prostřední nevím, down červeně. už jsem o tomto indicátoru slyšel pod jménem retracement zóny na semináři, ale bohužel jsem ho dosud nikde nanašel tak vás prosím o pomoc. Za jakoukoliv pomoc budu vděčný. Roman
 14. máš li všechny registrace ze zenu username ,heslo,název připojení a seriové číslo všechno musí souhlasit z NT podle údajů které ti poslali ze zenu jinak tě nepřipojí tak si to ověř zda to sedí určitě si na něco zapoměl/la.
 15. Zrdavim nevíte jak je to na Openticku sem zaregistrvaný ale stále mi neposlali registrační email ještě stále nepřijímají nové členy? předem děkuji za vaše rady!
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.