Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

dzindz

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o dzindz

 • Hodnost
  Newbie
 1. dzindz

  NinjaTrader - cenová politika.

  Oldie, tak jsem bohužel jásal předčasně, když jsem tvrdil, že se mi to už daří. Při defaultním nastavení programu (zkoušel jsem ho pro jistotu znovu přeinstalovat) se mi prostě nejde připojit přes file - connect - market replay connection (po kliknutí se nic neděje...). Jediný pokrok jsem zaznamenal, když jsem v tools - options - záložka data zaškrtnul RUN MARKET REPLAY RECORDER....poté se mi už objevila možnost připojení v file - connect - market replay connection s konkrétním datem. Po připojení mi vyskočilo okénko replay, kde po kliknutí pravým tlačítkem myši a zvolení možnosti available instruments mi nabízí pouze ty tituly, které jsem prohlížel (s odpovídajícím časovým úsekem). Nemohu si tedy zvolit libovolný trh a čas. (Z toho pramenila má domněnka, že je potřeba mít spuštěný počítač s otevřeným trhem , který si chci následně přehrát...). Ozvěte se mi prosím, pokud Vás (nebo kohokoliv :-)....) napadne kde by mohl být zakopaný pes. Za odpovědi velice děkuji.
 2. dzindz

  NinjaTrader - cenová politika.

  Oldie děkuji za odpověď. Už se mi to částečně daří :-), ale netušil jsem, že bude nutné mít celý den zapnutý počítač s otevřeným trhem, který chci následně použít k replayi. Původně jsem si myslel, že zvolím libovolný trh a čas a ono to pošlape. Nebo jsem to špatně pochopil a jde to i jinak?.......třeba nějaká chybka v nastavení programu, připojení atd...
 3. dzindz

  NinjaTrader - cenová politika.

  Dobrý den všem, jsem absolutní začátečník a momentálně se proklikávám programem Ninja Trader a zkoumám co vše umí. (Data sosám od Zen - Fire, po neúspěšných pokusech s Opentick). Nějak nemohu najít, jak v programu "spustit" backtest (je-li to vůbec možné). Mám na mysli možnost přehrávat si zpětně trh např. 2-3x rychleji s možností zadávat příkazy a tím mít i automatické vyhodnocení obchodů (s případným zrychlením při dlouhodobějším chopu, zpomalení v případě trendu). Doposud jsem to řesil posouváním myší a zapisováním obchodů a následným vyhodnocením (tužka, papír, excel)...přijde mi to děsná otročina...takže kdyby někdo věděl jak na to ozvěte se prosím. Papertrading by to mohl vyřešit, ale přes den nemám tolik času. A zkoušet si obchodovat jednu hodinku denně je jistě málo. Ještě mám otázku a prosbu :-) na administrátory, zda-li bude pokračovat seriál článků o programu Ninja Trader. Děkuji za případné odpověďi.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.