Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

jankanrb

Members
 • Počet příspěvků

  46
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

1 Neutrální

Více o jankanrb

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. jankanrb

  TradeStation

  Děkuji za radu. Bohužel ani přeinstalace ani odškrtnuté Preference nezabrali. Pokoušel jsem se to najít někde v layoutech a knihovnách ale bez úspěchu..Možná zkusit instalovat starší verzi (mám 9.5), ale to se mi nechce. Zatím se holt obejdu bez šipek..
 2. jankanrb

  TradeStation

  Dobrý den, může někdo poradit se zdánlivou banalitou? Když chci použít v TS Chart nástroj Drawings - Arrow Up , místo šipky se mi vykreslí písmeno B (zřejmě jako blue, protože je modré) a namísto Arrow down se vykreslí po kliknutí v grafu písmeno R (zřejmě jako red). Jedná se asi někde o špatné nastavení fontu pro tyto symboly, ale nevím,kde to změnit. Jiné grafické symboly fungují správně, jen ty šipky ne. s pozdravem Jan
 3. Petře, díky za skvělý článek včetně detailního popisu obchodu. To je kvalita,která nás může posouvat dopředu. Škoda, že takováhle kvalita vychází jen od Vás či od velmi málo přispívajících. s pozdravem Jan
 4. Souhlasím s Pepe2000, jsem na tom stejně. Poslední dva týdny katastrofa . Projel jsem si je i backtestem a i ten dopadl špatně dle OP. Nyní se snažím analyzovat změnu v trhu. Větší míra congestion, změna volatility, změna range...??.Příčiny mohou být v tom co uvádíš, ale důležité je jaký to má dopad na trh .
 5. Rogi: Hm, zajímavé jak TF váhal. Já jedu YM a ten se rozjel hned po 5min od otevření. viz obr. Jenže jsem čekal zprávu v 16, tak jsem dle OP nenastoupil . Zpráva s tím nehnula a honit trend nebudu.
 6. Kde máš chop? Já vidím sešup jak blázen dneska. Jen se bohužel nevezu. První signál jsem propásl a další už nejsou dle mých pravidel i když by taky klaply.
 7. Jelikož i já jsem spíše skřivan než sova , tak mě takový článek potěšil a hned jsem se pustil do paperu na ES. Ale bohužel jsem teda zjistil, že ač přes dobré objemy obchodů je jejich rozpětí dost nízké. za dopoledne od 9 do 12 tak 4 - 8 bodů , tedy max 400 $. Je jasné, že nikdy nevyužiji celý kanál , pak průměrné rozpětí je kolem 200$ a to už je málo. Ještě jsem koukl zpětně na graf v článku a i tam je od formace double top potenciál jen 225$ (ale od vrchu DT po nejnižší úsečku) a nezmiňovaných 400. Nejsem tak zkušený obchodník, abych se snažil vymáčknout zisk z tak malého kanálu a budu se proto rozhlížet po jiném dopoledním trhu.
 8. Ale děje a dokonce se mi to vyplatilo. Vstoupil jsem long 5min před tím než se to utrhlo nahoru. Takže PT během 2min . To se nepovede každý den. Zajímalo by mě co bylo fundamentem. Že by Bernakeho řeč končila až tak pozdě?
 9. Dobrý den, mám dotaz.TWS příkazy. Obchoduji dva trhy, ES a YM. Jak mohu nastavit hotkey pro vstupní příkazy pro každý trh zvlášt. Obchoduji přímo v grafu TWS. Volím v nastaveni pro chart trader hotkey příkaz, ale tam nikdy není možnost označit trh. Samozřejmě ,že chci nastavit stop loss pro každý trh jinak. Zatím to přepisuji dle toho co zrovna obchoduji. V původní e-booku od Tomáše ta možnost je v Order default setting , ale TWS už dnes vypadá zcela jinak. Děkuji za rad předem.
 10. Já to balím . Dvě ztráty , jeden BE. Je to divočina bez trendu. Jestli to nebude tím, že dnes vychází FOMC ve 20hod. Vím to, a stejně obchoduji = porušení OP :(
 11. Dobrý den. Přehrávání dat v Ninja trader je skvělá věc. Jen mi to fungovalo do včerejška. Dnes po spojení Market replay connection se mi nezobrazí panel umožňující přehrávání. Přitom spojení v levém dolním rohu svítí zeleně. Bez toho panelu "přehrávače" nelze přehrávat. Provedl jsem i přeinstalaci a nic. Víte o tom někdo něco? Nezrušili to u Ninja traderu?Dík za odpověď.
 12. pajus kucera: Tak už jsem na to přišel. Neměl jsem zaškrtnuté "enable" v API nastavení.
 13. Prosím o radu. Mám aktivní fundovaný účet na IB. V TWS vše funguje i na simulovaném účtu. Mám NT6,5 Simulating Trading. Provedl jsem nastavení v NT pro připojení s IB. NT 6,5 provede pokus o připojení a vrátí hlášku: Login failed: IB. Adapter.MessageLoop Nemohlo být vytvořeno žádné připojení,protože cílový počítač je aktivně odmítl 127.0.0.1:7496 Může někdo poradí kde je chyba? Děkuji
 14. jankanrb

  Think or Swim

  Ahoj. Stáhl jsem si demo TOS bez problémů. Zpožděná data mi běží, pro papertrading super. Lze použít toto demo pro backtest futures? Lze nějak získat historická data futures a simulovat v čase? Děkuji
 15. Pokud tomu dobře rozumím , tak NT už neposkytuje ani historická data zadarmo. vychází z nařízení CFTS (Komise pro obchodování ) . Viz: www.ninjatrader-support2.com/announcements/GAIN_Announcement.php Může někdo potvrdit zda ještě stáhne historická data? Např. ve starších verzích? Děkuji Jan
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.