Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

JiM36

Members
 • Počet příspěvků

  475
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. JiM36

  MONEY-MANAGEMENT

  Stranger: Paper pouze simuluje skluz podle nastavení software, s realitou to nemá nic společného. Co se týče maximálního počtu kontraktů, pokud se nemýlím tak limit neexistuje, pouze stav tvého účtu versus margin.
 2. JiM36

  MONEY-MANAGEMENT

  Stranger: V podstatě sis odpověděl sám - market příkaz se páruje s čekajícími limit příkazy, takže když se podíváš do DOMu, tak si sečti příkazy na jednotlivých úrovních kam až bys posunul teoreticky cenu aby jsi byl vyplněn.
 3. JiM36

  X-Trade Brokers

  Vessy: Promiň, ale to co jsi napsal je pěkná kravina. Pokud již obchoduji ziskově, náklady jsou pro mne to nejdůležitější!Pokud mám průměrný obchod 50 USD, 5 USD poplatek je 10% náklad, 15 USD poplatek je 30% náklad. A to už je sakra rozdíl. Pokud zobchoduji měsíčně 100 kontraktů, rozdíl činí 1000 USD.
 4. JiM36

  Sierra Chart a její možnosti II

  cruyff: V záložce tools si můžeš v tool configs nastavit různé podoby extending rectangle do záložek v okně napravo a pokud si nastavíš propojení více grafů podle návodu, který tu někde najdeš, stačí ti pak zadat úrovně touto formou pouze do jednoho grafu.
 5. JiM36

  Joe Ross

  m3its: Všechny 4 tebou popsané formy 123 jsou velmi silné situace, přeji hodně úspěchů (tu)
 6. JiM36

  Joe Ross

  Rob99: Ale o tom se přeci nemusí nikde psát, to je logické. Dokud nedojde k proražení bodu 2, nejedná se o formaci 123, ale o pouhou korekci a tím tvým vytvořením LH/LL se vytvoří leda tak RH. Tedy v tomto konkrétním případě se vytvořil bod 2 malé formace 123 low, protože došlo k jejímu proražení do longu. Ale na vyznačenou větší formaci 123 vytvoření tebou zmiňovaného LH/LL, ani celého malého 123 nemá žádný vliv.
 7. JiM36

  Joe Ross

  Rob99: Dovolil bych si s tebou nesouhlasit v bodě 1. Formace 123 se stává formací 123 až proražením bodu 2, tudíž tebou zmiňované LH/LL je irelevantní a formaci 123 má m3its správně. S ostatním souhlas, dělat nějaké závěry z tvaru, velikosti natož close jedné úsečky 1min. grafu je hovadina.
 8. JiM36

  Infinity futures

  Funguje vám Infinity AT pod W8 bez problémů? Mně sice naskočí bez problémů, ale po vstupu do pozice stop příkazem se kousne a musím jej vypnout přes správce úloh. :( Máte někdo podobnou zkušenost, nebo vám to jede?
 9. JiM36

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  filip44: Promiň, ale tohle na toto fórum dávat nebudu, jen napovím, že používám více timeframe.
 10. JiM36

  zisk z obchodovani

  spec799 Napsal: ------------------------------------------------------- > ramses uvědom si, že to jsou live tradeři, někteří > dlouholetí co se ti snaží poradit a ačkoliv se > tradingem zabývám krátce tak věř, že trhy moc > logické nejsou a pokud postavíš OS na bázi toho, > že lze odhadnout kam trh pujde tak budeš zcela > první na světě kdo na tom bude vydělávat. > > " Milion se vydělává dolar po dolaru. " No podle mne jsou dost logické na to, aby se na té logice dalo vydělávat. P.S. Bude minimálně druhý! ;)
 11. JiM36

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Sublo: Co je na dnešku deformovaného? Pavel K: Ten short na celkem předvídatelném odrazu od daily SR jsi nechytil? Já short 741,10, po vyčerpání struktury reverz TSL do longu na 733,40, následovaný reverzem do shortu na 737,90 a po chvíli výstup tamtéž. Dnes po dlouhé době opět takto povedený den.
 12. JiM36

  Sierra Chart a její možnosti II

  Já bych začal tím jednoduchým. Ono to taky může být nastavením, pokud máš nastaveno, že se má čas změnit až při pohybu grafu, tak dokud není změna na grafu, tak se čas nehne. Sledoval jsi to v době hlavních obchodních hodin na likvidním instrumentu?
 13. mirdo: Samozřejmě že 123 může být pouze ze 3 svící, není důležité jak vypadá, ale kde se vytvoří a co představuje.
 14. JiM36

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Pavel K: U mne dnes data OK(TransAct), short 771,40.
 15. JiM36

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Pavel K: Tvůj oblíbený pattern se konečně objevil? Já šel short již o pár minut dříve na 782,10.
×
×
 • Vytvořit...