Unlimited

Members
 • Počet příspěvků

  101
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutral

Více o Unlimited

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Unlimited

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Hmm. řekl bych, že ta předplacená data máš špatně nakonfigurovaná. Normálně v package 5 máš historická data gratis se spožděním a ty pak nejsou real-time, graf se ti nehýbe. Prostě data nejsou streamovaný. Takže musíš do nastavení a nastavit správná data. Tady je to popsaný, zkus zkontrolvat své nastavení: https://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChartRealTimeFuturesStockDataFeed.php
 2. Unlimited

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Ahoj, co znamená, že nemáš ostrý účet? Čas v grafu se ti hýbe? Jsi koneknutý (F11) ke zdroji dat? Jaká data využíváš - přímo ta od sierry? Forum sierry je plné těchto případů, vesměs je buď špatně nekofnigurovaná sierra - zdroj dat a nebo prostě nezaplacená sierra...
 3. Unlimited

  Interactive brokers

  viz stranky IB: IB Account Minimums
 4. Unlimited

  Interactive brokers

  Tak driv to tam bylo.. dneska to tam neni, viz stranky interactivebrokers. Zadny limit. Taky je mi to divny, ale na Account minimums nic psano neni...
 5. Unlimited

  Interactive brokers

  Jak tak koukám na stránky IB, žádný info o minimálním vkladu jsem nenašel, změnili to? Jediný co, že pokud obchodujete na margin (asi všichni) že minimální deposit je $2k. Může někdo potvrdit?
 6. MoH Napsal: ------------------------------------------------------- > Skvely clanek, velmi motivacni!!! > > Tolik zavisti v tak kratkem prispevku od uzivatele > UNLIMITED, to se jen tak nevidi!!!! > > Ten můj příspěvek přeci není o závisti, sám jsem podotkl, že Tom dokázal velké věci a za to má můj obdiv. Jen jsem si posteskl, že namísto článků samochvály bych uvítal články se zápalem pomoci, reálné faktické informace, tak jak tomu tady bývalo dříve. Chápu, že Tom je už dneska jinde a daleko dál, než zbytek lidí na Finančníku, ale i na ně by se přeci nemělo zapomínat ;)
 7. Ty krááááso, jako nechci vůbec snižovat Tomášův zápal i velké věci, které dokázal, všechna čest. Ale poslední dobou, klidně mě všichni kamenujte, tento jeho chvástostyl jde až do absurdních výšin, který jen korunuje jeho další web plně v angličtině, který mi připomíná lákavé nabídky binárních opcí či Horsta z teleshoppingu. Osobně mi daleko více vyhovoval skromnější a pokornější přístup s cílem pomoci/naučit, který býval na finančníku před pár lety, nebo který nadále vyznává Petr Podhájský.
 8. Nejlepší na tradingu je, že si všechno můžeme dokola nanečisto zkoušet a testovat, pěkně z pohodlí a tepla domova a vůbec nás to nestojí žádné prostředky (krom třeba internetového přípojení a nějakých drobných fixních nákladů...). Ukažte mi nějaký jiný byznys na světe, kde je to možné... bez rizika moci testovat strategie po neomezeně dlouhou dobu, hledat vlastní edge, vlastní výhodu kde co a jak se uchytit. V každém jiném byznyse potřebuje větší či menší počáteční kapitál (o výrobě automobilů ani nemluvě - to znám velmi z blízka) a zdaleka nemáte jistotu, zda-li se někdy vrátí a vy uspějete a nejdete nějakou "díru" v trhu. Bohužel, někteří mají pocit, že si "úspěch" koupí za peníze a tak otevírají live účty bez znalostí, stejně jako se pouští do podnikání bez analýzy trhu atd... Trading je prostě báječný pro ty, co se nebojí něco "dělat".
 9. Hmm.. pro mě velice hezký článek, který vystihuje přesně to, co mě v trzích dost potkává. Obchoduji večerní seanci a tak jsem na míle daleko od prvního pohybu (v agresivní zóně Tomáše). A dost se peru se situacemi, které na Tomovo obrázku představují obchody 2-6. Vidím EMA34 a EMA204 daleko od sebe a tak hledám pouze trendové patterny, ale trh tak nějak poskakuje na EMA34 a nic moc se neděje.. CCI14/50 nemají sílu jít do extrému, trh je sice v up-trendu, ale žádná sláva, spíše se jedná o chop nebo o stagnaci po prvních razantních pohybech. A já čekám až se trh zase rozjede a najde sílu. Což je docela náročné odhadnout ten správný okamžik.. okamžik kdy končí chop, stagnace a trh se rozjede. Rád bych byl v obchodě co nejdříve po ukončení této stagnace, protože trh pak již nemá takovou sílu a následující pohyb bývá vždy jen tak tak pro dosažení slušného RRR...
 10. Unlimited

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  To roman06: po potencionálně jsi mohl mít 8k USD, kdybys to reversoval na low ;-) Ale i tak velka gratulace.. fakt paráda. Já jsem byl raději mimo.. pro mě to byl více ten gambling a neuměl jsem si vysvětlit proč ten pád. ;-)
 11. Unlimited

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Prikladam graf, aby bylo jasno o cem je tu vlastne rec ;-)
 12. Unlimited

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  mira_k, díky za Tvůj příspěvek. Chápu a rozumím, že každý systém má jistou pravděpodobnost v predikci, o tom žádná. A ano, i já mám svůj systém, který je na tom statisticky dobře, tz. s rostoucí equity. Přesto se jedná o systém více či méně mechanický a rád bych se posunul dál. Umím na trhu rozeznat různé S/R úrovně, dokážu najít a zobchodovat flip.. Ale tak nějak mi chybí znalosti o tom, kdy obchodují "amatéři", kdy přijdou "skalpeři" a kdy do trhu vstoupí "profíci". Je o čtení celého grafu, mít cit. Vím, že to nejde jinak, než nakoukat na tisících grafech, přesto jsem Gordonovi vděčný, že nám dává příklady na co se zaměřit, co pozorovat, jak číst různé situace na trhu... U svého systému samozřejmě zůstávám, jen chci vědět víc a mít hladší equity ;-)
 13. Unlimited

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  Gordone, neměl jsem na mysli vyhodnocovat to co lidé řekli, ale vyhodnotit nebo lépe řečeno prostě ukázat tu predikci... Abych pravdu řekl, strašně se mi líbí tvůj styl a čekám na každý tvůj graf, se kterým se snažím pracovat ve vlastním NT a najít si tam to důležité, leč nemám to nakoukané a tak se predikovat neodvážím (zatím)... Jedna prosba na závěr, prosím vytrvej ve svých screenech ;-).. nebo jinak se zeptám, máš nějaké i historické grafy/screeny? Snad nejsem moc vlezlý, pokud ano, tak se omlouvám...
 14. Unlimited

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  Gordone zdravím, kdy se dočkáme vyhodnocení "úkolu" predikce z minulého týdne? Jinak díky za dnešní grafy, fakt skvělá práce.
 15. hepe04: aha, už rozumím kam se chcete vydat. Tak rozhodně zatím není potřeba zakládat jiný než demo účet u nějako brokera. Ostatně, odkud jste měl data na backtest? Zde nebyla možnost pozorovat grafy v reálném čase? A jaký používáte software? Já mohu doporučit jen to, co sám používám a to NinjaTrader a data zen-fire. Tady na finančníku je mnoho videotutoriálů jak zacházet s tímto softem, jak se napojit na živá data atd atd. Odkazy: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-zenfire.html pokud by nefungoval zenfire, je potreba se zaregistrovat napr. na demo ucet u mirusfutures brokera. Vysledek budes stejny. Moznost pouzivat program neomezene dlouho a stahovat realna a historicka data cca 45 dni. At se dari.