Jump to content
Co nového? Mé kurzy

Greeny

Members
 • Počet příspěvků

  47
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Greeny

 1. Greeny

  Obchodování přes smartphone

  Dobrý den. Chci se jen zeptat, jestli někdo z vás používá Metatrader4 v mobilu. Chtěl bych si koupit Palm Treo Pro a zkusit obchodovat přes něj, protože přes den nejsem vůbec u PC. Na obrázkách to vypadá slušně i s technickými indikátory, ale chtěl bych vědět, jak to funguje v reálu. Děkuji.
 2. Greeny

  Demo vs. Live?

  Ty jsi začátečník japapatramtara? [bold] [/bold]
 3. Greeny

  Demo vs. Live?

  To alter: Moje řeč. Jak pročítám fóra, tak se mi nabízí jedna otázka. K čemu je mi zbacktestovaný systém strategie, když já sám neumím obchodovat.
 4. Greeny

  Demo vs. Live?

  Zkusím:-)
 5. Greeny

  Demo vs. Live?

  Dobrý den všem po dlouhé době. Nebyl jsem tu hodně dlouho a celou tu dobu jsem obchodoval na demu a snažil se pochopit, v čem je rozdíl. Demo vs. Live. Pořád jsem nechápal, jestli mi moje strategie bude fungovat, kdy a za hlavně za jakých podmínek trhu. Může mi alespoň někdo naznačit ten rozdíl kromě psychologie obchodování, protože na obrazovce jsou to přece pořád jedna a ta samá čísla. Děkuji všem za podnětné úvahy a zkušenosti(tu) Greeny [bold] [/bold]
 6. Greeny

  dotaz začátečníka

  To bst. Víš co udělej? Najdi si co je MACD (Moving Average Convergence-Divergence) a Relative Strength Index a budeš mít vstupy a výstupy odůvodněný hned. Jo a na některých stránkách jsou celý grafy a na nich zakreslený vstupy do obchodu. I na finančníku:-)
 7. Greeny

  dotaz začátečníka

  To si zase nemyslim. Když budeš mít lot za dolar a pak za deset, tak z toho budeš docela vykulenej. Já to neberu jako demo. Já to beru jako obchodování a obchoduju pořád, abych si zvykl na ztráty. Když to dneska nepůjde, tak si na konci dne ( noci :) ) řeknu "dneska jsem moc dobře neobchodoval, ale alespoň jsem se zase trochu naučil obchodovat ve stresu a ve ztrátě". Tohle se tu učim také.
 8. Greeny

  dotaz začátečníka

  To vladko11. To je mi jasné, že ano. Jenže když se chci učit na demu s takovou leverage, s jakou chci jako začátečník začínat, tak je mi to k ničemu.
 9. Greeny

  dotaz začátečníka

  Děkuju Andrejko :) ""Zkušenost je věc, kterou získáme až potom, co jsme ji potřebovali.""
 10. Greeny

  dotaz začátečníka

  Na cms u dema vt traderu, to nikde nepíšou, kolik je na demu leverage. Někde se po tom podívám. Díky všem:)
 11. Greeny

  dotaz začátečníka

  Takže když chci mít margin jen 50 USD a lot=1 dolar, tak budu mít mini účet s leverage 200:1 (tu)
 12. Greeny

  dotaz začátečníka

  Mám pro mě trochu trapný začátečnický dotaz. Tohle bych měl už dávno vědět, ale asi se mi to vykouřilo z hlavy. Na mini účtu s leverage 200:1 bude margin 50 USD, že ano. 10 000:200= 50 USD. A jeden mini lot je jeden dolar a mikro lot je vlastně deset centů, správně? Takže na mini účtu s leverage 200:1 mě bude stát jeden lot 1 USD a záloha bude 50 USD. Při páce 400:1 bude záloha 25 USD a jeden lot bude 10 centů? Už jsem z toho celý nějaký zmatený :S
 13. Greeny

  Trader na plný úvazek

  A taky Napoleon Hill:)
 14. Greeny

  Trader na plný úvazek

  to premnath Tip. Já nevim. Vydělám kolem 200 USD a zabalim to. Zase zítra. Tři indikátory a neustálé koukání do grafů. Je asi chyba, nesledovat zprávy ze světa EUR/USD, ale večer v minutovém grafu mi to moc k ničemu není. Jo a Trading for living:), hádej od koho:)
 15. Greeny

  Trader na plný úvazek

  20 pipů=200 USD. Omlouvám se. Málo spánku.
 16. Greeny

  Trader na plný úvazek

  Čau Motley:) Je mi jasný, že začátek bude těžký, půjdu taky jen na mikro loty, ale pokud by se mi podařilo držet se plánu, který se mi daří plnit teď, bylo by to super. Normálně si teď na demu vydělávám 200 dolarů denně s mini loty a sice to není žádná závratná částka, ale na den by mi to stačilo:). Chápu, že se v tradingu musím nejdřív naučit pomalu lézt a pak chodit. Díky Motley:)
 17. Greeny

  Trader na plný úvazek

  Děkuji všem za odpovědi. Tradingu se chci věnovat. Jsem teď jen na demu, ale kapitál na obchodování v nejbližší době získám a moje angličtina se mi také neustále zlepšuje. Jen mě napadlo, že když bych si dokázal pak v reálu vydělat za týden tolik, jako na demu ( není to žádná závratná částka, ale dvojnásobek mého současného platu ), tak proč ztrácet čas v práci, která mě moc nebaví a začal bych si trochu užívat života, když mi bude za chvíli čtvrt století. Každopádně díky za radu :)
 18. Greeny

  Trader na plný úvazek

  Takže je lepší, když jsem zaměstnaný, ať už je to jakkoli a kdekoli:), nebo když bych se tradingu věnoval full time?
 19. Greeny

  Trader na plný úvazek

  Nebo "Dnes EUR/USD, zítra USD/JPY" :). Jo a když dám v práci výpověď, co řeknu na sociálce? :S
 20. Greeny

  Trader na plný úvazek

  To je divný :). Mě pořád všichni tlučou do hlavy, že prostě musim mít živnosťák, jak jinak bych platil daně a že nemůžu být jen tak na volný noze...
 21. Greeny

  Trader na plný úvazek

  Jsem asi otravnej, ale...:-), můžete mi to napsat polopatě? Takže dojdu na OSSZ a na svojí pojišťovnu a zadám daňovému poradci zpracování daňového přiznání. A co živnostenský list?
 22. Greeny

  Trader na plný úvazek

  Dobrý den. Jak se můžu stát traderem na plný úvazek? Jak je to s pracovním úřadem atp.. Poradí mi někdo?
 23. Treba by to slo stylusem jako na mém telefonu. Kouknu se na to :). Nikdy jsem to nezkoušel.
 24. Myslíte, že by se dal využít dotykový monitor? Jenom ťukat na příkazy na obrazovce a prstem si vytvářet trendové čáry?
 25. Greeny

  scalping na FX

  Zkusím takový deník zavést. Děkuji. Dříve jsem si i ukládal grafy a dělal si k nim poznámky, ale postupem času jsem to dělat přestal, protože způsob vstupu je pro mě pořád stejný. Spíš bych si tam měl psát poznámky k výstupům a to, jak byl čistý signál...
×
×
 • Vytvořit...