Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

krejzic

Members
 • Počet příspěvků

  208
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

3 Neutrální

Více o krejzic

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Ok, tím se to řeší, díky za upřesnění.
 2. Já se nechci hádat 😉 ale platí to stále, viz https://www.interactivebrokers.co.in/en/index.php?f=minimumDeposits
 3. Minimum je stále 10.000 USD nebo ekvivalent v jiné měně, nicméně se pak dají finance hned stáhnout zpátky na bankovní účet a fungovat jen s částkou kolem 2500 USD. Platí pro otevírání účtu napřímo u IB.
 4. vescar > Pokud to chcete podrobně, obchod po obchodu, tak třeba takto... 1. vygenerovat defaultní statement z IB 2. nahradit tisícinné čárky mezerou 3. nahradit desetinné tečky čárkami 4. zajímá mě sekce Trades 5. vzít v úvahu otevřené pozice, ty odsud vymazat, protože budou tvořit rozdíl ve sloupci BASIS 6. vyfiltrovat součtové řádky přes filtry - Má na začátku "total", pak tyto řádky vymazat 7. dle Exchange vyfiltrovat další duplicity obchodů - bez exchange = součtová za daný obchod 8. pozor na špatně převedená čísla do formátu datum - popř. ručně opravit 9. přes funkci sumif vysčítat ze sloupce PROCEEDS a COMM/FEE >0 a <0 (pozor, i u comm/fee může být kladné číslo = příjem 10. sečíst příjmy a sečíst výdaje - to se pak uvede do daňového přiznání, rozdíl je pak zisk/ztráta 11. v papírovém výpisu označit obchody, které nejsou realizované
 5. Jak píše riki, nejvýhodnější je poslat peníze přes pražskou HSBC, stačí při žádosti o nafundování zvolit jako měnu koruny a přijdou informace s údaji české banky. Až budou peníze na účtu, dají se směnit na jakoukoli jinou měnu. Mám účet přímo u IB bez prostředníka, netuším, jestli u vás bude nějaký mezikrok navíc, ale myslím, že ne.
 6. Jasanko, stačilo mi zadat do googlu "Instaforex reviews" a hned první odkaz mi vyhodil forum s varováním, že tento broker je potvrzený podvodník a důrazně je před ním varováno. Jste si jistá, že jste udělala alespoň nezbytné minimum pro to, abyste si brokera ověřila?
 7. krejzic

  TWS

  V tom případě bude nejlepší se obrátít přímo na IB podporu.
 8. krejzic

  TWS

  Máte puštěné jak demo tak live účet naráz, realtime data můžou fungovat pouze na jednom. Stačí když spustíte pouze ostrý účet a mělo by to fungovat tak, jak požadujete. Pokud ne, dopuručuji obrátit se na customer service přes chat nebo message center.
 9. krejzic

  Interactive brokers

  Je třeba v Account Managementu povolit sdílení real-time dat mezi ostrým a paper účtem, pak to půjde. Jinak IB přestalo poskytovat podporu přes email, jde to pouze přes interní chat nebo message center.
 10. Pokud jste občanem ČR, pak daníte zisk z obchodování v ČR, dle daného paragrafu. V USA přiznání nepodáváte.
 11. krejzic

  Existuje vůbec?!

  Leonheart, Vy jste vážně vocas
 12. krejzic

  TradeCentrum

  Využij funkci HLEDAT tady na finančníku, jak v článcích, tak v diskuzích je toho dost.
 13. Vždyť obojí je skok do vody, jenom jinym stylem. Intradenní je ale mnohem náročnější skok a popravdě neznám osobně nikoho, kdo u intradenního zůstal a nepřešel dřív nebo později na poziční.
 14. Učit se obchodování tak, že začnu intradenně mi přijde stejný jako učit se běhat na 400m překážek.
 15. Použijte google a pokud to nenajdete, zeptejte se jich, tak snadné to je.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.