Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

kanosi

Members
 • Počet příspěvků

  150
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

1

Komunitní reputace

 1. kanosi

  Seznam instrumentů

  www.finviz.com
 2. Ano, to bude asi ono, ale na Indicator Mall se to zobrazuje jen při velkém rozdílu, zatímco tobě skoro pořád. Ale to bude předpokládám jen otázka nastavení citlivosti.
 3. Na tomto obrázku to nevidím. Mělo by to fungovat tak, že se zvýrazní, pokud na nějaké ceně např. objem nákupů výrazně překročí objem prodejů na ceně nižší (a samozřejmě i naopak pro prodeje). Význam je jasný, obchodníci začali agresivně nakupovat a cena se otáčí. Zatím se s tím seznamuji, ale vypadá to funkčně, minimálně jako další indikace pro nebo proti vstupu.
 4. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda využíváte techniku Volume Imbalance zobrazovanou na Footprint grafech? Viděl jsem to na videu Market Delty, podporuje to třeba i Indicator Mall, a vypadá to jako celkem mocný nástroj na určení místa, kde se prudce obrací poměr nabídky a poptávky a chystá se reverz. Máte s tím zkušenosti?
 5. kanosi

  Joe Ross

  to m3its: Pokud by se trh v tu chvíli neobchodoval v TR, ohraničeném platnými SR z vyšších TF, tak by se určitě dal zobchodovat. Samotný vstup byl totiž na miniSR tvořené 2 swingy v RTH.
 6. kanosi

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  to Ladousek: Na naše Velikonoční pondělí se normálně obchoduje...
 7. Rozhodně bych s tím optimismem šetřil. Na takovém dni se FinWin (konkrétně oba trendové patterny) obchoduje poměrně jednoduše, ovšem podobných dnů je v měsíci strašně málo. Doporučoval bych projít si třeba celý leden a únor 2012, to už je jiná káva. Dělat závěry na základě výsledků jednoho dne mi přijde jako dost neobjektivní a doufám, že další příkladné dny budou trochu jiného typu. Jako motivace pro začátečníky určtě dobrý experiment a motivace, ovšem je nutné se nedívat na trading skrze růžové brýle. Hezký den
 8. kanosi

  EXCEL - rady a tipy

  Ahojte, potřebuji pomoc. Jaký vzorec mám použít, když chci aby mi excel vypočítal počet výskytů pro dvě podmínky? Konkrétně, chci si udělat podobnou tabulku jako je zobrazena v předcházejícím příspěvku pro výpočet MAE/MFE, kdy se mi do jednotlivých buněk vypočítá počet výskytů, kdy jsou splněny dvě podmínky. Přes funkci COUNTIFS mě to nejde. Děkuji
 9. to Michal_ZA: Chce to pořádně číst. 2x1650EUR je 4500USD.
 10. kanosi

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to kajaq: Dne 29.11.2010 taky několik drobných výpadků dat. Jinak u Mirusu jsem rok a podobný problém jsem zaznamenal pouze párkrát.
 11. kanosi

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  to kahiros: Jestli se můžu zeptat, jedeš to čistě mechanicky nebo diskréčně? Protože v konečném důsledku to může být docela razantní rozdíl. Díky za odpověď
 12. kanosi

  Historická data

  to abrams: V Merge Historical Data INTO musíš vybrat konkrétní kontraktní měsíc do kterého chceš kopírovat. Tzn. chceš spojit třeba 0309 a 0609, tak musíš dát merge historical data 0309 INTO 0609. Jinak tvůj druhej problém bude asi ten, že futures kontrakty se neobchodují věčně, mají nějaký LTD (Last trading day), kdy se přestávají obchodovat. Snad jsem odpověděl dostatečně. Pokud se v něčem pletu, tak ať mě doplňte.
 13. kanosi

  Otazka ZACATECNIKA

  to filip44: Snad nejlepší příspěvek jakej sem na finančníkovi zatím četl :D Filipe, já ten pohyb nezachytil.
 14. kanosi

  NinjaTrader - prosím o radu

  to peterer: Smazat v Tools-Acount connections stávající připojení k Zen-Fire a založit jej znovu.
 15. kanosi

  Open E cry

  to vojta1970: Zkušenosti s tím nemám, ale zkus napsat někomu z OEC. Co já vím, tak vždycky ochotně poradí. Buď napsat maila nebo přes chat přímo v platformě.
×
×
 • Vytvořit...