Jump to content
Co nového? Mé kurzy

romanduris

Members
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem romanduris

 1. romanduris

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Je to dobré, už mi data prodloužili, automaticky to odchází každý měsíc :-)
 2. romanduris

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Ahoj gaza, už jsi prodloužil data z Barchartu? Já už mám den "po splatnosti" a zatím stále neodešly peníze z účtu na prodloužení dat e-mini. Rád bych věděl, jak jsi na tom ty? Ahoj Roman
 3. romanduris

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Ahoj, mám naprosto stejný problém s prodloužením dat od Barchart.com. Nelze se přihlásit pod loginem, který jsem zadal při registraci a končí mi data k 1.květnu. Nicméně jsem se dočetl na jedné z podstránek: "Subscription to Barchart.com Advanced Commodities Service costs $29.95 per month. After completing this form you will be a member of the Advanced Commodities Service, and your credit card will be charged once a month for $29.95. If you cancel within the first week we will refund any charges made to your account. As a subscriber you can cancel at any time and we will immediately remove you from billing" - že budou z karty automaticky odečítat každý měsíc určitou částku. Doufám, že v následujících dnech se to potvrdí a že to platí na všechna předplacená data emini.
 4. Musím pochválit Alec, neboť odvádí dobrou práci na svém programu a přidává mu na hodnotě. Používám jej cca 2-3 měsíce a nejvíce mně potěšil právě nedávno přidaný modul position sizing a chystá se i Monte Carlo analýza :-) Pokud se v programu vyskytne chyba, Alec reaguje velice rychle na jejím odstranění. Pravda, na začátku mi trvalo dva týdny, než jsem pochopil základy, ale na backtest je to super. Doufám, že na další rok dostanu slevu :-)
 5. romanduris

  obchoduje někdo přes Global futures?

  Co se týče Global Futures, tak si sám odpovídám na předchozí dotaz :-) Vzhledem k nižšímu vkladu menší jak 10k USD jsem si vybral GF. Platformu Strategy Runner mám spuštěnou, k tomu placená SierraChart+ realtime data+studie FinWin.dll. Pro mne, jako začátečníka, než vydělám 10k USD na IB, to vyhovuje. Objeví se mi signál v Sierra na vstup, rozhodnu se, zda-li ho vezmu, a pokud ano, zadám Buy/Sell do Strategy Runner. Vše funguje k mé spokojenosti velmi dobře. Ale bez dobře nastavené Sierry bych se plácal v GlobalFutures jak opilý námořník, co ztrácí jednu láhev za druhou. Strategy Runner NEMÁ PODPORU, jak ho nastavit jako dlouhodobě vydělávající systém - viz zoufalé výkřiky "Čti a piš" na GF . Po 22hod se platforma vypne (resp. server GF), a další zoufalci bez obchodního systému pláčou.. Děkuji za videotutoriály o Sierra na Finančníkovi, hodně jsem z nich čerpal.
 6. romanduris

  obchoduje někdo přes Global futures?

  Ahoj Tomassino, mám účet v Chicagu u GF, zatím jsem tam nefundoval peníze, neboť váhám, jak použít systém FinWin v Sierra na jejich GST. Zjišťuji, že to skutečně nelze použít, dvě CCI nelze použít, pouze jednu, ale bez možnosti nastavení. Maximálně 2x EMU 34 a 204, a tím to končí. Backtestuji v Sierra trh NQ, zatím po malých částkách 30-150$, se SL 1,3bodu (+ skluz 1tick) a jako začátečníkovi mi jdou výstupy podle plánu i na pravé straně grafu. Jaký bude live, to uvidíme později :-) Obchodní deník používám J.A.tester, verzi 3. Trvalo mi měsíc, než jsem se ho naučil používat, zvlášť časové posuny, ale dnes už bych ho nevyměnil. Tímto chválím Alec. Píšeš, že jsi našel brokera jinéha, kde funguje NT (používal jsem jej také se ZenFirem), ale raději mi více vyhovuje Sierra se studiema. Máš nějaký dobrý typ na brokera s podobnými marginy a R/T jako má GF? Nevím, zda-li mám používat GST s 2xEMA, 1x CCI, a vedle toho Sierra +studie+placená real-time data? Roman
 7. romanduris

  Sierra v částečně české verzi

  Raději si ji ponechte v anglické verzi. Dokud budou videotutoriály pro Sierru s angl. menu, neměňte to. Zkusil jsem to a pak jsem se pokorně vrátil do Aj.
×
×
 • Vytvořit...