Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

3beda

Members
 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o 3beda

 • Hodnost
  Member
 1. 3beda

  NinjaTrader - prosím o radu

  Zadával jsem to z grafu s nastavenou ATM pevný SL a PT
 2. 3beda

  NinjaTrader - prosím o radu

  To spolu vůbec nesouvisí. První screen ukazuje jen ty dva příkazy, který nejdou zrušit. Na druhén je vidět, že platforma obchodovala na úplně jiných cenách něž zobrazovala v grafech a to dokonce na různých time framech. Cenu bid a ask to ukazovalo úplně jinde než vykresloval graf. Vše na FESX.
 3. 3beda

  NinjaTrader - prosím o radu

  Dobrý den, mám velký problém se zobrazováním grafu na NT7 s daty od Zen-Fire již 3. den se mi rozchází data aktuální ceny zobrazované v grafu a cenami bid a ask. Dokonce ukazuje u stejného trhu FESX rozdílnou aktuální cenu u na 2 time framech. nevím si s tím rady již jsem i přeinstaloval NT7 a výsledek žádný. Dále mi zůstali v historii 2 příkazy SL a PT z uzavřeného obchodu. Jsou označeny jako PendingSubmit a nelze je zavřít ani posunout. Jsou uloženy na serveru, neboť nepomohlo ani přeinstalování NT. NT mám full placenou verzi.
 4. 3beda

  NinjaTrader - prosím o radu

  Zdravím Vás, používám NT7 s daty Zen-Fire momentálně na sim účtu, nicméně na ostrým mi to dělá také. Dva dny mi fixkluje data v grafu FESX a to podstatně neboť vykresluje svíčky cca 10 bodů nad aktuální cenou. Ceny Bid a Ask v pravém okně ukazují správnou hodnotu ceny. Již jem i přeinstaloval NT7 na poslední verzi a výsledek pořád stejný. Také mi v historii příkazů zůstali po uzavření obchodu viset neprovedené příkazy PT a SL s data 30.8.2010 s označením pending submit a ty nelze ani zavřít ani přesunout prostě nic. Navíc jsou uloženy na serveru, takže po přeinstalování NT jsou tam stále. Tohle mi to za poslední rok ještě neudělalo. :S
 5. 3beda

  opce-Mplay-začínáme

  Rád bych se optal jak to vypadá s Mplayovou knihou o opcích? Dík Béda
 6. 3beda

  KDO JSME A CO DELAME

  Jsem na tom podobně jako ty na demu při 3 - 4 obchodech denně nemám prakticky strátové dny. Obchduju FESX se systémem založeným na Bollinger Band se Stochastic a MACD. Měsíčně víc jak 2500 E na kontrakt, ale live mě to hlava nebere. Občas unáhlený vstup před dokreslením svíčky, unáhlené výstupy před pt. A za měsíc -500 E. Musím zapracovat na tom abych nebyl zbrklý a radši obchod nevzal, než koukal zpětně na graf s údivem nad tím jakto že jsem za těchto podmínek vůbec v trhu :) Ještě nevím, jestli se vrátím na demo, nebo budu pokračovat v live se striktně 1 obchodem denně.
 7. 3beda

  Kam jsem pokročil tento rok

  Zdravím, mám teď za sebou 1. týden live obchodování. Jako na horské dráze :) Po dvou měsících denního papertradingu jsem na to nastoupil ve FDAXu. Během 2 měsíců papertradingu jsem měl max. 2 - 3 ztrátové dny v měsíci a házelo to 800 - 2000 euro denně (na 10 - 12 obchodů). Na simu mi připadalo snadné inkasovat 1000 eur denně. Můj systém tvoří kombinace Bellinger, CCI a Stochastic. Live jsem za 3 dny vydělal 2450 euro a za další tři dny jsem je tam nasázel fofrem zpátky. Zpětně vidím některé chyby, které jsem pod tlakem spáchal. Problém také je, že můj SL 200 eur občas vyhodí pohyby 300 eur nahoru dolu během jediné minuty... Po třech dnech euforie mě teď realita docela zmrazila a vrátím se zpět na simulační účet. Takovýhle rozstřel při základní výši mého účtu 5000 eur mě asi přinede na kardioodělení místního špitálu. :D
 8. 3beda

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Zdravím, mám jeden dotaz a to jakým způsobem se zadávají příkazy k převodu vydělaných peněz zpět do ČR. Mám účet u RCG a dvakrát moc nejsem chytrej z toho vyúčtování na Passport Acconut. Zkušenější poraďte prosím jak nakládat s prostředky na tomto účtě. Já jsem bohužel naštítu s angličtinou... Díky :S
 9. 3beda

  J.A.tester

  Tak koukám, že můj problém proč mi to nechodí je, že mám k dispozici historická tiková data s jednou cenou. Jde něják spustit statistika jen pro deník zadaný s cenami, bez ohledu na datový soubor?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.