Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Nouro

Members
 • Počet příspěvků

  118
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězných dnů

  1

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Nouro

 1. Nouro

  EXCEL - rady a tipy

  Pro H0nz@ na tohle bych asi zkusil funkci KDYŽ a vnořil bych do sebe více argumentů. Zkus si zapnout u týhle funkce nápovědu, je to v ní docela dobře popsaný i s příkladama ;)
 2. Nouro

  EXCEL - rady a tipy

  Ahoj, měl bych jeden dotaz na zkušenější uživatele, Potřeboval bych nějak docílit toho, že když si nastavím filtr v datech, kde mám informace z jednotlivých obchodů, tak se mi zároveň upraví podle tohoto filtru i tabulka pro výpočet MFE/MAE. Jde mi o to, že když potřebuju zjistit výsledky třeba jenom z pondělků, nebo dopoledních obchodů, tak se mi to sice vyfiltruje, ale už se mi to nezobrazí ve výsledkách (filtr to vlastně jenom schová před míma očima). Nenapadá někoho, jak bych docíllil kýženého výsledku? nebo neznáte alespoň nějaké rozsáhlé fórum přípo k excelu? Díky moc :)
 3. Nouro

  EXCEL - rady a tipy

  Tak není nad zákony schválnosti, chvíli po tom, co jsem odeslal příspěvek do fóra se mi kýženého efektu podařilo dosáhnout vhodným užitím funkce vyhledat (dříve jsem ji také zkoušel, ale nejspíš jsem něco dělal špatně, nebo přehlédl) :)
 4. Nouro

  EXCEL - rady a tipy

  Dobrý den potřeboval bych prosím poradit od nějakého zkušenějšího uživatele excelu. potřeboval bych vypočítávat procentuelní úspěšnot obchodů při určitém nastavení SL/PT. vypočítat konkrétní hodnotu se mi samozřejmě podařilo, co jesem však již nenastavil je to, aby se na záladě změny hodnoty SL automaticky přepočítala i hodnota %WIN existuje na to nějaká přednastavená funkce? Předem děkuji
 5. Nouro

  EXCEL - rady a tipy

  mira_k Tak ještě jednou děkuji, už se mi podařilo to, co jsem potřeboval (delší dobu jsem se k tomu nedostal takže se mi to povedlo až teťkon) Podobnou myšlenku jsem zkoušel, ale používal jsem k tomu DATA/SLOUČIT a to nefungovalo. Takže ještě jenou moc děkuji a přeju mnoho zdarů Nouro
 6. Nouro

  EXCEL - rady a tipy

  mira_k Velice děkuji za určení směru cesty :) Zatím se mi sice nějak nedaří to spojení pomocí & a $ ale snad se mi na to podaří přijít Takže ještě jednou díky
 7. Nouro

  EXCEL - rady a tipy

  Zdravím, potřeboval bych poradit od nějaké hodné duše, která rozumí excelu. Jde mi o to, že pokud napíši např. číslice 1,2,3 do buněk pod sebe, označím a táhnu, tak mi v dalších buňkách pokračuje číselná řada 4,5,6 atd. Pokud ale stejný postup použiji u funkcí, tak se mi hodnoty pouze opakují, takže pokud to chci použít např. při MFE, tak to vypadá následovně: =COUNTIF('0-V'!F:F;">1"),2,3 a při označení a tažení mi nepokračuje řada, ale hodnoty se opakují, takže tam kde potřebuji 4 mám 1. Jde mi o to, abych při MFE/MAE nemusel vždy po jednom ručně upravovat hodnoty. Vím, že by to mělo jít pomocí makra, ale raději se ptám, jestli neexistuje i nějaká jednodušší cesta. Díky a s pozdravem Nouro :)
 8. Nouro

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Dobrý den, může mi prosím někdo trošku osvětlit co přesně znamená síla swingu? Chápu že čím je větší, tím míň swigů se zobrazí ale nemůžu nějak přijít na to z čeho NT při tom zobrazování vychází. Díky
 9. Nouro

  Pomoc psychologa

  No když se ještě vrátim k tomu psychologovi, tak v knížce "Úspěch na finančních trzích" byla poslední kapitola věnována nějakému psychologovi, který se zaměřoval na tradery takže si myslim že ta návštěva určitě může někomu pomoct (tu)
 10. Nouro

  Úspěch na finančních trzích - Jack D. Schwager

  Jj taky se přiklánim k názoru že je to dobrá kniha (pokud nehledám přesné obchodní triky týkající se komodit). Je v ní hlavně hezky vydět jak mohou současně fungovat i zcela protichůdné strategie.
 11. Hmm musim říci, že tyto dva články jsou zatím nejlepší, jeké jsem zde četl(né že by ostatní nebyli poutavé, čtivé a prospěšné, ale tenhle má prostě něco navíc). Myslím si, že většina lidí nedokáže udělat první krok, proto že si představuje katastrofické scénáře, kde se jim to nepovede a co si o nich pomyslí okolí, přátelé a rodina.
 12. Nouro

  Eker Harv Dr.: Jak myslí milionáři

  Tahle kniha vypadá zajímavě a podle ohlasů ve fóru mi trochu připomíná Myšlením k bohatství od Napoleona hilla ;) (tu)
 13. Nouro

  Minimagazín bez obrázků

  Tak to jsem rád že to neni jenom u mě ale s tim archivem je to vážně supr nápad
 14. Nouro

  Minimagazín bez obrázků

  Dnes koukam na meily a vydím Mini-magazín serveru Finančník.cz - říjen 2006 (super bezva jen tak dál) akorát se mi tam nezobrazil ani jeden obrázek a tak se chci zeptat jestli je chyba jen u mě , nebo jestli je na tom někdo podobně Díky moc za odpovědi. :)
 15. Nouro

  Nechci si hrát na něco , co nejsem

  Plně souhlasím s Rendou občas překladač vyplivne tolik výrazů , že člověk neví co tam má vlastně dosadit. :)
 16. Nouro

  Připojení internetu

  Jenom pro zajímavost k tomu připojení přez kabelovku, tak kamarád si to pořídil, tuším od karnevalu a platí jenom připojení a nemusí si pořizovat programy , akorát, že ty programy mu taky zavedli , takže je má zadarmo a slyšel jsem to i od jiných lidí :).
 17. Nouro

  České knihy

  Mohl by sem někdo přihodit pár názvů knih o tradingu , které by byli psané česky?? (pro nás neanglicky mluvicí) :)
 18. Nouro

  Neumím anglicky

  JJ diky tak to se začnu intenzivně učit motivační knihy čtu každou chvilku teť jsem ale scháněl něco jiného
 19. Nouro

  Neumím anglicky

  Můžete mi prosím poradit nějaké dobré knihy o kterých víte že se dají sehnat v češtině?? už delší dobu pročítam stránky finančníka a vydím zde spousty recenzý na různé literatury, ale většinou v angličtině Děkuji za odpovědi. :)
 20. Nouro

  12 statečných

  Opravdu bezva článek , který ukazuje kolik se v tomhle buzzinesu dá taky vydělávat už se těšim na pokrčování , na info o jednotlivých úspěšných obchodnících :)
 21. Nouro

  Placení po internetu

  děkuji za rady zkusím to nějak vykoumat ;)
 22. Nouro

  Placení po internetu

  Iveto děkuji za radu to už mně taky napadlo a jak dlouho to asi trvá než to dorazí až na místo??
 23. Nouro

  Začínam s backtestom - aký soft+data?

  Track 'n Trade Pro 4.0 zkuste tento program ja na 30 dnů zdarma a je tu hodně probíraný stačí se mrknout o kousek vejš je tam na něj asi 360 přízpěvků (tu)
 24. Nouro

  Placení po internetu

  Díky za rady Iplatební kartu si chci založit (65 ročně u KB) ale tam kde potřebuju zaplatit to asi nepůjde jinak než přez ten PAY PAL neumím příliž anglicky ale když jsem kliknul na platbu přez net tak to po mě chce nějaký údaje na platbu přez ten PAY PAL.
 25. Nouro

  Placení po internetu

  Vým že už se to zde na fóru probíralo , ale ať dělám co dělám nemohu to najít a tak se chci zeptat jak se platí přez PAY PAL potřebuji zaplatit něco v americe a nechci to posílat poštou ani převodem děkuji za rady. :S
×
×
 • Vytvořit...