Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Nouro

Members
 • Počet příspěvků

  118
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězných dnů

  1

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Komentáře zasláno od Nouro

 1. Ahoj, měl bych jeden dotaz na zkušenější uživatele,
  Potřeboval bych nějak docílit toho, že když si nastavím filtr v datech, kde mám informace z jednotlivých obchodů, tak se mi zároveň upraví podle tohoto filtru i tabulka pro výpočet MFE/MAE.
  Jde mi o to, že když potřebuju zjistit výsledky třeba jenom z pondělků, nebo dopoledních obchodů, tak se mi to sice vyfiltruje, ale už se mi to nezobrazí ve výsledkách (filtr to vlastně jenom schová před míma očima).
  Nenapadá někoho, jak bych docíllil kýženého výsledku? nebo neznáte alespoň nějaké rozsáhlé fórum přípo k excelu?
  Díky moc :)

 2. Dobrý den potřeboval bych prosím poradit od nějakého zkušenějšího uživatele excelu. potřeboval bych vypočítávat procentuelní úspěšnot obchodů při určitém nastavení SL/PT. vypočítat konkrétní hodnotu se mi samozřejmě podařilo, co jesem však již nenastavil je to, aby se na záladě změny hodnoty SL automaticky přepočítala i hodnota %WIN existuje na to nějaká přednastavená funkce? Předem děkuji

  14244

 3. Zdravím,
  potřeboval bych poradit od nějaké hodné duše, která rozumí excelu.
  Jde mi o to, že pokud napíši např. číslice 1,2,3 do buněk pod sebe, označím a táhnu, tak mi v dalších buňkách pokračuje číselná řada 4,5,6 atd.
  Pokud ale stejný postup použiji u funkcí, tak se mi hodnoty pouze opakují, takže pokud to chci použít např. při MFE, tak to vypadá následovně: =COUNTIF('0-V'!F:F;">1"),2,3 a při označení a tažení mi nepokračuje řada, ale hodnoty se opakují, takže tam kde potřebuji 4 mám 1.
  Jde mi o to, abych při MFE/MAE nemusel vždy po jednom ručně upravovat hodnoty. Vím, že by to mělo jít pomocí makra, ale raději se ptám, jestli neexistuje i nějaká jednodušší cesta.
  Díky a s pozdravem Nouro :)

 4. No když se ještě vrátim k tomu psychologovi, tak v knížce "Úspěch na finančních trzích" byla poslední kapitola věnována nějakému psychologovi, který se zaměřoval na tradery takže si myslim že ta návštěva určitě může někomu pomoct (tu)

 5. Hmm musim říci, že tyto dva články jsou zatím nejlepší, jeké jsem zde četl(né že by ostatní nebyli poutavé, čtivé a prospěšné, ale tenhle má prostě něco navíc).
  Myslím si, že většina lidí nedokáže udělat první krok, proto že si představuje katastrofické scénáře, kde se jim to nepovede a co si o nich pomyslí okolí, přátelé a rodina.

 6. Jenom pro zajímavost k tomu připojení přez kabelovku, tak kamarád si to pořídil, tuším od karnevalu a platí jenom připojení a nemusí si pořizovat programy , akorát, že ty programy mu taky zavedli , takže je má zadarmo a slyšel jsem to i od jiných lidí :).

×
×
 • Vytvořit...