Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

MU35

Members
 • Počet příspěvků

  129
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

MU35's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. MU35

  Zruseni uctu u IB

  Ahoj, chci zrušit účet a před vstupem do Account manageru to chce dovyplnit nějaké údaje. Jinak mě to tam nepustí. Co by se tak mělo napsat do kolonky Relationship to Owner a Job title? Děkuju, Miloš.
 2. MU35

  AKCIE

  Zdravím. Akcie sice neobchoduji, ale zajímalo by mě, jak v součastnosti vypadají akcie vztahující se k Řecku. Poradíte mi někdo nějaké řecké akcie? Nevím jak to najít. Děkuju. Miloš.
 3. MU35

  Převod peněz z ČR k IB

  Jo,jo. Máte pravdu. Odsouhlasoval jsem jim to až do konce a pak už mě to hodilo na normálně vypadající account management. Děkuju. Miloš.
 4. MU35

  Převod peněz z ČR k IB

  Právě že to funding nikde nemám. Napíšu www.IB.com, login, account management, vyplním přihlašovací hesla a kód z kartičky a vždy se dostanu do těch pitomých tabulek, co jsme vyplňovali při zakládání účtu: Customer verifikation for....č.ú.....
 5. MU35

  Převod peněz z ČR k IB

  Dobrý den. Něco mi asi stále uniká a nemohu na to přijít. Účet už dávno mám, ale potřebuji ho dofundovat. Jenže už si nepamatuji, jak jsem to kdysi dělal. Předpokládám, že nějak přez account management. Ale nevím jak. Zmáčknu-li v platformě TWS tl. Account a vyberu Account Management Home, hodí mě to do tabulek, co jsme vyplňovali při zakládání účtu. Totéž, když se přihlásím přez www.IB...... a vyberu account management. Prosím o polopatickou radu co kde odklikat, abych se dostal tam, kde se nahlašuje fundování a získá údaje pro příkaz. Děkuju za váš čas. Miloš.
 6. MU35

  opce u IB ?

  Zdravím. Nevíte prosím vás někdo kde v TWS zadat příkaz k otočení pozice? Například otočit Iron Butterfly? Dík. M.
 7. MU35

  Technické problémy s IB

  Ahoj. Nějakým záhadným způsobem se mi začalo otevírat TWS ve formě mnoha malých okének na stránce a nepřišel jsem na to, jak se zase dostat ke klasickému zobrazení. Poradíte mi někdo? Děkuju. Miloš
 8. MU35

  NinjaTrader - prosím o radu II

  To Admin: pokud to tak vnímáte tak to mě mrzí. Článek jsem znal a tam to nebylo. Ale v diskusi jsem našel co potřebuji a tak Vám děkuju. Miloš
 9. MU35

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Dík, měl jsem na mysli např. Bod jedna nastavuješ limitní prodejní příkaz, bod dva.......... Já to tak trochu tuším, co to je, ale nemám jistotu. Dám -li zkušebně na něco co si myslím že je například prodejní market červenou a prodejní limit třeba fialovou a začnou mi tam ty barvy prolétávat, jak z toho poznám co je co? Miloš
 10. MU35

  NinjaTrader - prosím o radu II

  To Admin - Koukám, že jste šprýmař. Anglický slovník mám doma taky. Rád bych ale poprosil někoho ochotnějšího, aby mi pomohl s celými názvy. Ze slovíček od Admina např. " Mezi pozadí barva " (Between back color) mohu skutečně jako neangličtinář jen odhadovat, o jaký příkaz nebo funkci v Time & Sales se jedná a přiřadit mu svou barvu. Miloš
 11. MU35

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Prosím o pomoc při nastavení barev T&S v Ninjovi. Přes překladač mi nejde rozluštit co co znamená. Díky. 1. Above ask back color 2. Above ask fore color 3. At ask back color 4. At ask fore color 5. Below bid back color 6. Below bid fore color 7. Betwen back color 8. Color for background Miloš
 12. MU35

  Prevod penez od Interactive Brokers do Ceska

  Zdravím, chtěl bych někoho poprosit o popsání cesty jak poslat peníze od IB domů. Nejsem angličtinář a nevím co kde odklikat, abych se vůbec dostal na příslušný formulář k vyplnění. Popis na straně dva tohoto vlákna už je starý a nesouhlasí. Děkuju za váš čas. Miloš.
 13. MU35

  hedge&balance

  Kupuju je třeba proto, že zobchodovávám očekávaný pohyb s menším ryzikem. Je pravda, že to používám pouze na pohyby z jednoho do druhého dne. Dlouhodoběji by mi vadilo ubývající časové premiu. M.
 14. MU35

  NinjaTrader - prosím o radu II

  to:divadrapsak - u AMP nabízejí data 2 roky bez poplatků při založení účtu 500 USD. Snad to ještě platí. Sám to využívám už asi rok a půl. Domluva slovensky. M.
 15. MU35

  OPCE

  Jakoukoli opci, nebo opční kombinaci můžeš kdykoli uzavřít. Pouze na uzavření v den otevření (intradení) musíš mít účet nad 25000 USD. M.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.