Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Vasek69

Members
 • Počet příspěvků

  390
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

44 Excelentní

2 Sledující

Více o Vasek69

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

735 zobrazení profilu
 1. A jaký Timeframe?
 2. 14.7.2017 v kolik hodin?
 3. To je obrázek z obchodních hodin, nebo teď o víkendu?
 4. Mě to běží. Můžu se zeptat, jaké data máš předplacené u IB?
 5. A jaký trh a jaký kontraktní měsíc?
 6. Ahoj tomm77 od koho máš data?
 7. Má reálná zkušenost z mentoringu je, že mě otočil ze ztrát do zisku. Samozřejmě, že to ziskové období netrvá dlouhou dobu, ale jen za dobu mentoringu. Jestli to otočení bude konzistentní, to se teprve uvidí.
 8. rajco děkuji za motivaci a myslím, že i pravdivé popsání celého procesu. Hlavní je se nevzdávat a stále hledat cestu vpřed i když se nedaří. O to lepší bude mít člověk pocit z úspěchu, až tu správnou cestu najde.
 9. To, že v tradingu přešlapuji na místě se mi zdá už hodně dlouho. O tom, že by se mi dařilo konzistentní ziskové obchodování, nemůže být ani řeč. Na druhou stranu vím, že je to možné a vím, že je to jen otázka času než cestu ke konzistentnímu ziskovému obchodování najdu. Když to dokázali jiní, tak není důvod, proč bych to nedokázal taky.
 10. Petře, děkuji za tip. Vůbec jsem netušil, že je toto možné. V každém případě tento tip přímo ušetří nějaké peníze, které se mohou poté použít pro trading :-)
 11. Zdravím.Měl bych dotaz k poslednímu grafu k potencionální oblasti vstupu z posledního grafu vs. EMA34 a EMA204. Bohužel EMA34 ani EMA204 není v grafu zobrazena, ale odhaduji, že se budou sbíhat popř. se všelijak křížit (z mého pohledu příznaky chopu a tudíž zákaz vstupu do trhu). V těchto situacích jako je vznik nového trendu se EMY neuvažují a zvažuje se pouze Price action? Má Price action dle vašich zkušeností větší váhu než EMA34 a EMA204? Dle článku "Proč mám rád obchodování EMA34 + EMA204" by tento nástroj měl být jeden z klíčových. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.