Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Klobasman

Members
 • Počet příspěvků

  82
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Klobasman

 1. Tihoti Tvůj PA bude 0,6-0,8 více ani ťuk....... časem poznáš, že hrát na% vysoký% win je ta nejhorší možnost, protože jestli se něco v trhu a systému mění nejvíce v čase, tak je to % úspěšnost výhry. Je jen otázkou času, kdy ti účet už neporoste, to mi věř...... Dlouhodobě držet 80% zkrátka nelze.
 2. Jen stručně. 1) Za 4 roky tradingu jsem neviděl indikátorový systém, který by přežil více než rok a navíc neměl solidní DD během toho roku 2) Čím menší TF tím je uměrněji vyšší riziko kolapsu 3) Pokud nemáte systém otestovaný ve všech fázích trhu zahoďte ho. 4) Dříve či později 99% systému zkolabuje nebo si projde obrovským DD 5) nikoliv 80% ale 99 % obchodníků prodělává. takže v na tomto serveru se jim možná 2,3 najdou co ví že o CCI to fakt není.
 3. mtomas111 - to co ukazuješ je klasická divergence :-)
 4. Jogo - no to nemýslíš vážně že ne? :-) Pominuli to že s 1000 USD ti nevystačí ani MARGIN, tak tvé úvažování už jasně ukazuje kam se řítíš.... do horoucích pekel :-)
 5. radim2 dovol mi vyjádřit svoje přesvědčení, že v trendu vydělá skoro každej s čímkoliv... to proč lidi likvidují účty se jmenuje trading range :-)
 6. Dejte někdy nějakej screen když jde trh do strany v rangi..... v trendu vydělá cokoliv, co je na trend postavené. [bold] [/bold]
 7. Vynikající článek, podobný problém právě řeším.
 8. To gonza - Systém s payoutem 3 a winning 50 % je velice úsměvná a hypotetická varianta, chtělo by se trochu probrat :-)
 9. Zajímalo by mě kdo, zde má systém s 50% win a RRR 1:3 :D
 10. Klobasman

  MENY-futures , A,B,C,E,S,J

  Oproti FX májí futka obrovskou výhodu v tom, že se můžeš spolehnout na DATA která jsou u všech brokerů stejná narodíl od FX, tudíž je BACKTEST mnohem spolehlivější. Navíc tě žádný broker nebude chtít.... obrat :-) To nemluvě o spreadu který je 1 pip :)
 11. Klobasman

  X-Trade Brokers

  Stažení historických 1minutových dat od XTB na německý index bude určitě cestou správnou k ziskovému tradingu.....
 12. AIRMIKE - víš na jaké logice čem je založen break 1 minuty na open futures? Dle tvého ´´zasvěceno´´ komentáře nemáš ani páru, proto píšeš že je to tupost dělat na minutový systém :-))))
 13. Klobasman

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  3500 je velký DD? Tak to jsem asi fakt divnej.....
 14. Nevyjádřil jsem se dost přesně. Nesmyslem jsem myslel přímo vyfitrování těch 3 dnů v týdnu z 5. To přece každého musí trknout, že je to spíše násilné nastavení historie než nějaká logika trhu. Příklad revelsealu na soju -Je zde optimalizovaná pouze jedinná proměnná a tou je SL jinak nic. Zde když se podívám na TDW tak zcela jasně vidím že pátek je 25 let do histroie den o ničem - OK, zamyslím se a řeknu proč by to tak mělo být. Zrovna zde je pátek docela logický den, před víkendem a zrovna reverseal... to dává logiku tak ho mohu vyřadit. Ale né že mi v backtestu nevychází 3 dny tak je prostě vykopnu :)
 15. Ano mohu :-) Existuje jedna strategie, byla prezentována na jiném webu, ale i zde, je to break první minutové svíce po open v USA. Dle testů 5 let zpátky do roku 2008 nebylo vhodné vstupovat do longu v pátek a do shortu ve středu. Strategie s tímto nastavením vydělala myslím něco kolem 6000 USD za rok 2008 na kontrakt. Víš kolik by vydělala bez toho filtru? 22 000 USD. To je jen jeden příklad z mnoha. Prostě nelze udělat backtest a podívat se na dny v týdnu a říct si... aha tak v pondělí ve středu a pátek to prodělává kalhoty tak to vynechám :-D
 16. TDW je docela nesmyslný filtr, který velice lehce může způsobit přeoptimalizaci.
 17. Klobasman

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích

  Myslím že pokud systém v tomto období neprodělal kalhoty je to vysoce pozitivní :) Vždyť se podívejte na denní TF obchodích hodin, to byly tragické dny. Nic nefitrujte, jinak to přeoptimalizujete, přece nečekáte, že Vám stále půjde o 60 stupňů UP :) Drawdowny a flaty jsou normálním jevem.
 18. Klobasman

  Backtesting

  Nene to musíš bohužel znova udělat registraci zadat nově poslané údaje a znovu požádat o platinum.
 19. Klobasman

  Backtesting

  Ahoj musíš jim napsat přímo na chatu, a o platinum požádat. Windows má funkci obnovení systému, tak si před instalací udělej nový bod obnovení, který potom po 30 dnech spustíš abys nemusel formátovat :-) Díky tobě také :-)
 20. Klobasman

  Backtesting

  Stáhni si TN platinum demo je 30 dní plně funkční, předtím si udělej zállohu systému, pak po 30 dnech bod obnoveníé a jedeš znovu. A máš špičkový nástroj zadara :-)
 21. Vydělat 2000 na kontrakt je relativně velice snadné ! Ale je k tomu třeba mnohem vyšší úřet než 5 či 10 000 USD a HLAVNĚ !!! 1 systém či pattern je naprostá blbost. Já jedu 12 systémů na 7 trzích a za poslední 4 měsíce zarobily 3systémy a zbytek je ve ztrátě nebo na svých. Ale přitom jsem výrazně za 2000 USD na kontrakt měsíčně. Trading je z 50% o diverzifikaci. Jen to chce zkusit i něco jiného než pro většinu smrtící daytrading :-)
 22. Klobasman

  Rocni vynos

  Azash - 15% měsíčněkonzistentně je naprostá blbost. To byste byl za 3,4 roky nejbohatší člověk světa :-)))))) Chce to trochu přemýšlet a nepřebírat sny jiných.
 23. Klobasman

  Infinity futures

  Jardat pokud chceš jít na long a umístit příkaz pod aktuální cenu, tak co vím já, jde to pouze limitním příkazem :)
 24. Opět vynikající článek, musím poděkovat Petrovi s Tomášem, tento problém momentálně řeším.
 25. Klobasman

  Funkcni system ?

  marrty - to co popisuješ je naprosto běžný jev, pokud systém pravidelně má DD a je schopen se z něj dostat, mužeš si pogratulovat. Neradil bych ti cokoliv filtrovat, pokud to dlouhodobě funguje obchodoval bych to jak to je. Měsíc v tradingu nic není.
×
×
 • Vytvořit...