Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Balian

Members
 • Počet příspěvků

  246
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Balian

 1. Balian

  Propojení TWS a Ninja Trader

  Ahoj Obelix Používám NT7. Ale už jsem na to přišel. Psal jsem na support NT. Chyba byla v nastavení připojení v platformě NT. Ale je zajímavé že mi to šlo a najednou ne....asi nějaká změna. Pán z NT mi poslal odkaz jak to správně propojit. Postupoval jsem podel toho a hned to naskočilo. Měj se a díky že ses ozval..
 2. Balian

  Propojení TWS a Ninja Trader

  Hezký den kolegové Už 2 dny mi nejde propojit TWS a NT přes API (ostrý účet). Minulý týden vše fungovalo. A teď ani za nic, nemůžu přijít v čem je problém. Proto bych chtěl požádat nějakou dobrou duši , jestli by sem nedala screen okna........ API - settings. Jak to máte nastavené. Trošku jsem se v tom hrabal a teď nevím jestli to mám dobře?....Potřebuji vyloučit možnou chybu v tomto nastavení. Předem moc děkuji Petr.
 3. Hezký den Chtěl bych poděkovat Petrovi za tento webinář . Moc si vážím Petře , co pro nás ostatní děláte. Klobouček dolů a poklona . Děkuji za další a další podměty , náhledy na trhy . A všem ostatním přeji hodně úspěchů..... Chtěl bych , aby se nám všem dařílo, bez rozdílů.. To by bylo super. A díky swinkovému obchodování a vstřícnosti Petra by se nám to mohlo podařit. Když bude vůle a odhodlání , tak přijde i aha efekt. To jsem si jistý. Už se nemůžu dočkat na další pokračování. Swingové obchodování je hodně zajímavé řešení , pro nás, co pracují a nemají moc času. Velmi mě zajíma jak se třeba dělá screen trhů , tak aby vyhodnocoval případné obchodní možnosti...atd. Určitě si jde z každého Petrova webináře vzít spoustu zajímavého. Ještě jednou s úctou k vám Petře. Děkuji.
 4. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Ahoj Tomas 100 Tak trochu budu hádat ale třeba pomůže :) Už je to dávno a moc si to nepamatuji ale taky se mi SL nenastavoval. Pomohlo až přenastavení ATM strategy. Teda jestli ATM používáš . Taky se podívej do Chart trade properties...úplně dole je kolonka na stop market a stop loss orders. Tak to taky třeba přenastav a uvidíš. Jinak nevím. Měj se.
 5. Ahoj Stranger...tak asi takto.. January 2nd events: 1/2/2017 *US: All exchanges closed. Day After New Years 1/2/2017 *CA: All exchanges closed. Day After New Years 1/2/2017 *UK: London Stock Exchange (LSE) closed. Day After New Years 1/2/2017 *Switzerland: Swiss Exchange (SIX) closed. Berchtoldstag 1/2/2017 *Japan Exchange Group (JPX) closed. Day After New Years 1/2/2017 *Hong Kong Futures Exchange (HKEX) closed. Day After New Years 1/2/2017 *Singapore Exchange (SGX) closed. Day After New Years 1/2/2017 *Australian Securities Exchange (ASX) closed. Day After New Years
 6. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Luin Se omlouvám už je to dlouho co jsem to řešil a teď jsem si dohledal e-mail od supportu NT. Hello, It appears to be due to a workspace you are loading. Please use the steps I have provided below to move your current Workspaces: Close NinjaTrader Documents NinjaTrader 7 Workspaces Select all files and move to another location on your PC such as your Desktop Restart NinjaTrader Also when you have a chance please upgrade to version 7.0.1000.30. To upgrade NinjaTrader, please follow the steps below. Get your license key from NinjaTrader under Help> License Key. Exit NinjaTrader. Click on the link: ninjatrader.com/PlatformDirect. Enter your license key and select 'Submit'. Select 'Download'. Critical: Before running the installer, ensure NinjaTrader is closed. Takže ano, stačí ten Workspace přenést (ne překopírovat) někam jinam do složky (třeba na plochu) a udělej upgrade NT. Jestli nemáš...viz. postup nahoře.. :) Ale potom když ten Workspaces zase vrátíš tam kde byl ...stejně to po restartu nepojede a budeš muset Workspaces znovu ručeně dát dohromady. (asi ) :)) . ...aspoň já jsem musel no. . Měj se a písni jak to dopadlo . Zajímá mě to :) ;)
 7. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Luin Ahoj , mě se to taky stalo a to několikrát :) . Problém je v tom že v tom druhém Workspace máš někde chybu ...asi v nastavení idikátorů.!!!! Může to dělat konkrétní idikátor ! Nestahoval jsi někde na foru indikátor ?? Jinak, ten druhý workspace je třebe uplně odstranit z PC. A znovu ho udělat ručně , tak jak potřebuješ. Když se ti to znovu sekne tak je to jasné . Potom postupně instaluj idikátory a vždy po každém udělej restart NT a hned poznáš kterej to dělá :). Přeji krásný den.
 8. Balian

  Technické problémy s IB

  Dobrý den Nevím kde to napsat, tak to dám sem :) Nemůžu přijít na to, jakým symbolem se označuje u IB : UVOL(description : NYSE advance volume),DVOL(description : NYSE decline volume). ( UVOL a DVOL je označení od jiného brokera a já potřebuji zjistit jaké je označení u IB) S IB jsem komunikoval a bylo mi řečeno že by to měl být symbol : VOL- NYSE INDEX . Ale po zadání symbolu do TWS se mi nezobrazují žádné data. Pro zobrazení je potřeba mít zaplacená tyto data : NYSE Global Index Feed .... a to mám. Nezná někdo ?
 9. Balian

  Zaškolení v užívání IB

  Krejzic Díky za odkaz.. měj se.
 10. Balian

  Technické problémy s IB

  Ahoj Pomůže někdo... používám NT propojený s TWS. Když se přes NT připojím k TWS tak mi všechno funguje (v NT mi chodí normálně data) ale v okně Untitled(TWS)se mi naukazuje záložka API !!! Jsou tam jen : Portfolio , Untitled , Pending (All) . Normálně jsem to tam měl ale byl jsem donucen přeinstalovat TWS .
 11. Balian

  Zaškolení v užívání IB

  Ještě jsem zapoměl dodat ,že se nemůžu připojit do TWS . Takže z TWS zálohu udělat nemůžu .
 12. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Tomas100 Jednoduše... když jsi v longu použiješ stop limit ,tam kde chceš mít SL. a Sell limit tam kde chceš mít PT. Nech se daří..
 13. Balian

  Zaškolení v užívání IB

  Ahoj Chci se zeptat. Když potřebuji TWS přeinstalovat a nechci všechno nastavení znovu hledat , jak si zálohovat nastavení TWS ?? díky.. Petr.
 14. Balian

  Interactive brokers

  blaha42 US Vallue Bundle ------- waiver. zdar.
 15. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Udělej to takto : 1/Otevři si na plochu všechny grafy co potřebuješ 2/ve workspace klik na workspace save as.. 3/ zadej do kolonky : název workspace, pod kterým se ti toto nastavení bude zobrazovat a dej OK. A mělo by to být. Takto si můžeš nastavovat další a další nastavení pod jiným označením. Potom to testni.... restartuj NT. Při vypnutí počítače se tě NT zeptá jestli chceš uložit nastavení . Dej OK. Při dalším zapnutí NT by ti měla naskočit uložená plocha . Když budeš mít pod Workspace víc uložených ploch, je třeba si tady vybrat kterou zrovna potřebuješ. potom písni jak to dobadlo :) měj se...
 16. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Ahoj A jak postupuješ při nastavení přes Workspaces... ??
 17. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Emun Ano, mate pravdu, spatne jsem to tam napsal. Ale podstatne je ze uz vim, kam pujdu priste jako prvni , kdyz se mi stane neco podobneho. Jinak dekuji za reakci a upozorneni. Mejte se..
 18. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  tak toto mi přislo.... It appears to be due to a workspace you are loading. Please use the steps I have provided below to move your current Workspaces: Close NinjaTrader Documents NinjaTrader 7 Workspaces Select all files and move to another location on your PC such as your Desktop Restart NinjaTrader Takže jde o to že jsem musel přesunout z Workspaces všechna pracovní prostředí (třeba na plochu PC). A proto že jsem se nemohl dostat ani do menu NT musel jsem se do Workspaces dostat přes dokumenty v PC. A jak jsem to udělal tak se to rozjelo. Je pravda že jsem tam toho měl dost a to byl možný problém. Takže tak asi no... snad to někomu pomůže.
 19. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Nevadí , přesto díky za vše . Pisnu na platformsupport. Měj se ...
 20. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  A můžu se zeptat co jsi s tím provedl :) já se nedostanu ani do menu, ani nemůž odstranit okna s grafy...prostě mě to nikde nepustí.
 21. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Sinuhet Díky..když tak potom písni, jestli nainstalováním verze (.29) jsi to nahodil Měj se.
 22. Balian

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Ahoj Chci se zeptat Dnes při otevření mi NT zbělalo a vyskočilo okno : Program Ninja Trader application přestal pracovat.Problém způsobil, že program přestal správně fungovat. Systém Windows program ukončí ... Včera bylo vše ok. Muže to být poslední aktualizací Win. ? děkuji
 23. Balian

  Technické problémy s IB

  avocado : Děkuji...jsi jednička :)
 24. Balian

  Technické problémy s IB

  AHOJ Chci se zeptat ...přecházel někdo z win7 na win10? a nerozhodí tento přechod připojení (nastavení) k IB (TWS,Java) ? Předem děkuji. :)
 25. Balian

  TF-E mini Russel 2000 PA system II

  Ahoj Klepino Kdyz uz spekulujes nad vstupem po pripadnem falesnem prurazu a navic v tak rozjetem trendu, tak bych si tam zakresloval aspon jeste trendovou caru. Nasledne bych vstupoval az po jejim prolomeni , bud primo , nebo bych pockal na odraz od high nedavneho swingu (sr).Zalezi jak se trh vykresluje pred vstupem. Mozna se ti to bude zdat vstupovat takhle uz pozde ale stale si myslim ze tam bude lepsi sance. Taky bych sledoval v bode prurazu a pred nim, co se deje na volume. Ale to asi delas. Mej se.
×
×
 • Vytvořit...