Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Puntík

Members
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Puntík

 • Hodnost
  Member
 1. Dobrý den Petře, ve Vašem článku mne zaujalo: [ital] "Budete-li pracovat s klasickým časovým tříminutovým grafem a výše, nepoznáte rozdíly." [/ital] Jsou tedy data od IB podle Vás nevhodná i pro jedno minutový a dvou minutový graf??? Domníval jsem se, že nevýhoda dat od IB je pouze pro alternativní grafy. Můžete prosím tohle objasnit? Díky Puntík
 2. linda79: určitě doporučuji zkusit spready. Na vstup a výstup ze spreadu máš spoustu času a můžeš si v klidu všechno promyslet. Já sám už živě obchoduji spready 2 roky a zároveň se připravuji na intradenní. Pokud zvolíš tento postup, budeš mít pocit, že "něco" už doopravdy děláš a nebudeš zbytečně spěchat na intradenní. Ale tento článek neber zase tak vážně, tohle není cesta pro každého. Ale to zjistíš z kurzu... Pokud se to opravdu povedlo, tak blahopřeji. :)
 3. [bold] Trigon:[/bold] Už to funguje. Moc díky... :)
 4. Dobrý den Tomáši, MultiCharts jsem si stáhnul již při první zmínce o něm, zdá se opravdu velmi zajímavý. Narazil jsem však na jeden problém, pokud založím graf, začnou se mi vykreslovat REALTIME data. Nicméně historická data se nenačtou, zkoušel jsem všechna možná nastavení (i podle tohoto článku) a nepovedlo se. Používám IB, zkoušel jsem to na paper účtu. Pokud použiji Ninju, historická data se mi načtou. Netušíte prosím, v čem je problém? Díky.
 5. Puntík

  Jaké články si přejete?

  Dobrý den Tomáši, jednoznačně by mne zajímaly Opce, Komoditní spready a podobné obchodní strategie.
 6. Ahoj, mne už dlouho fascinuje jak někteří lidé jsou schopni se donekonečna věnovat backtestům a pilovat plán do až "morbidních" detailů. Přiznávám, že tohle nedokážu. Jen mám pocit, že je to pro tyto tradery spíš koníček a možná se ke skutečnému obchodování ani nedostanou. Osobně se domnívám, že backtest je dobrý pro základní ověření a nastavení obchodního plánu a pak paper... Ale poměr je samozřejmě pro každého jiný. Osobně preferuji jednoduchost a vždy se sám sebe ptám zda to dokážu aplikovat v LIVE. Intradenně sice ještě neobchoduji (snad již brzo), ale LIVE obchoduji spready a to m
 7. Puntík

  Interactive brokers

  to Kuguar: Díky za ujištění.
 8. Puntík

  Interactive brokers

  Dobrý den, prosím o malou radu. Zakládám účet u IB a nejsem si jistý jaké uvést číslo OP. Uvedli jste při zakládání účtu 9-ti místné číslo pod fotografií nebo i něco více ze strojově čitelné části? Osobně se domnívám, že jenom to 9-ti místné číslo. Díky.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.