Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

hed

Members
 • Počet příspěvků

  22
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o hed

 • Hodnost
  Member
 1. To samozřejmě excel umožňuje: Místo "kopírovat" a "vložit" se použije "kopírovat" a "vložit jinak" - a tam je potom možnost výběru - v tomto případě se tedy zaškrtne "hodnoty".
 2. Tohle je vysvětleno např. v komoditním manuálu: www.financnik.cz/komodity/manual/komodity-kupujeme.html
 3. hooky: Však jo, v tom jsme zajedno - přístup "buď o ně přijdu nebo třeba vydělám milion" není seriózní byznys ani dobrá vyhlídka na (trvalou a souvislou) obživu v budoucnosti, to je prostě hazard (stejně jako koupení těch losů za 20k a buď a nebo ... ). A samozřejmě je zde možnost, že člověk investovaný kapitál ztratí (to je prostě riziko každého podnikání), ale, a v tom jsme taky zajedno, určitě se člověk bude snažit a udělá vše pro to, aby to tak nebylo a aby uspěl :)
 4. Podle mě by člověk do tohoto byznysu určitě měl jít s vědomím, že je zde možnost, že investovaný kapitál ztratí - v tom se ale trading nijak neliší od jakéhokoliv jiného podnikání. Na druhou stranu když nováček v live tradingu přijde s tím, že počítá s tím, že do měsíce může o všechno přijít, ale stejně tak že může být do roka milionář, tak to je na můj vkus poněkud příliš agresivní "money-management" - ty úvozovky proto, že osobně mám problém v tomto případě výraz money-management vůbec použít - tenhle přístup mi připadá spíš tak trochu jako hazard než jako seriózní byznys, ale to je čistě můj názor a každý to má asi holt nastavené jinak ;)
 5. KlaraK (20.07.) Kláro, myslím že FESX určitě není špatná alternativa - je tady i diskuse věnovaná právě evrospkým trhům "EUREX - Euro trhy FESX, FDAX", takže podporu tady určitě bude možné najít :-)
 6. hed

  Kurzy

  Aha, tak než jsem stihla dopsat a odeslat odpověď, tak už odpověděl Petr :-)
 7. hed

  Kurzy

  Podle mě je 25 tis. USD potřeba pouze pro intradenní obchodování akcií ... a to asi není tenhle případ, takže se přikláním spíše k těm 10 tis. USD, které jsou uvedeny v komentáři ke kurzu a které zmiňuje i kahiros. Hezký den všem.
 8. Když není protistrana (která koupí/prodá, tak není obchod :)
 9. hed

  Think or Swim

  Také přeji dobrý den, před cca rokem chtěli kopii 1 dokladu (+ samozřejmě vyplněné WBEN-8) ... to pouze pro informaci, protože to samozřejmě nic nemění na tom, že korespondenční adresa asi opravdu stačit nebude ...
 10. V souvislosti s exekucí opčních obchodů mě napadla ještě jedna věc - jak by asi vyšlo porovnání výpis 1 IC versus výpis např. 10 IC? Je možné dosáhnout lepší exekuce u 1 IC, kde hledám jenom "jednu sadu potřebných kupujících/prodávajících", než třeba u těch 10 IC, kde musím čekat na "10 sad potřebných kupujících/podávajících"? (A je to vůbec tak, že v případě výpisu 10 IC musím čekat na všech "10 sad kupujících/prodávajících"? Nebo se to může vyplňovat postupně?) Předem děkuji za informace / odpovědi :-)
 11. hed

  OPCE

  Zdravím a mám dotaz ohledně vašich zkušeností s plněním při otevírání opčních strategií v TOS (např. IC, SS ... ) - máte zkušenost s tím, že v některou denní dobu (např. hned po otevření trhu ... ) dostanete lepší plnění (vyšší cena, rychlejší vyplnění) než v jinou dobu? Nebo je vaše zkušenost taková, že na tomto (tj. v jakou denní dobu strategii otevíráte) de facto nezáleží? Děkuji.
 12. hed

  OPCE

  Tak jsem nedávno "přepla" TOS z papermoney na live a v souvislosti s tím bych se chtěla zeptat: Jaké máte zkušenosti s live plněním? Když např. vypíšu IC a nechám cenu na aktuálním mid (a příkaz limit), mám problémy, aby se mi to prodalo. Jaké s tímto máte zkušenosti vy? Za jakou cenu je podle vás reálné IC (např.) prodat? Za nabízenou cenu mid? Nebo je potřeba jít níž? Díky. H.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.