Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

paratk0

Members
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o paratk0

 • Hodnost
  Newbie
 1. Dobrý den, obracím se sem s radou o pomoc. Moc nadějí tomu nedávám, ale zkusím to. Otevřel jsem účet u IB a TSG, vše v pohodě, účet fundován, aplikace TWS šlape. Mám ale problém s rozchozením aplikace TS - po prvotním spuštění po instalaci, dojde k iniciaci nastavení indikátorů a následně už jen (a pro všechny další pokusy) nekonečné modré kolečko. Jsem v čilé komunikaci se supportem TSG, s výše zmíněnou paní Renatou, ale přijde mi, že jí dochází nápady. Rady jsou v podstatě zkontrolujte si verze aplikací, nastavení API, přeinstalujte obě aplikace, vyzkoušejte jiný počítač... Vše jsem vyzkoušel - dělával jsem na technické podpoře, tak nejsem úplně trubka. 🙂 Sám jsem našel logy v souboru CAL.log, kde u jedn.neúspěšných pokusů o spuštění vidím záznam: (CRITICAL:01216) 2/25/2019 20:56:34.78 [CServerApp::NeedToShutdown] Unable to open process: 7040, WinError:87:Parametr není správný. Netušíte někdo? 😉 Status: WIN 10 64bit TWS verze: 968.2h TradeStation/9.05.00.3070 Vypnutý Avast, manuální výjimka na FW pro otevření portu 4002, byť není potřeba Trojitá přeinstalace obou aplikací Díky
 2. Za rozhodnutí pro více videotutoriálů v roce 2011 jsem jako nováček rád a taky se za ně přimlouvám... Díky za vše, pánové. (tu)
 3. Zdravím, může mi někdo ze zkušenějších doporučit nějakou knihu (je-li nějaká) o intermarket analýze? Děkuji paratk0
 4. paratk0

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  JoeeF: Díky chlape! (tu)
 5. paratk0

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  ahojte, používám data od Zen-fire v kombinaci s NT 7,0. NT mi zobrazuje pouze data hlavních obchodních hodin (15,30 - 22,15) a nemůžu najít v nastavení, kde co změnit, abych viděl data celého dne. Poradí někdo? Díky
 6. paratk0

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Alexik30: Zaregistruj se na Zen-fire z jiného PC (hlídají MAC adresu) a jiné e-mailové adresy, takto už to řeším delší dobu. Akorát je potřeba počítat s hromadou spamu, co ti bude chodit. Asi by i šlo si nějak softwarově MAC adresu změnit, někde jsem to tady ve fóru viděl.
 7. paratk0

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

  Lico: nevím jak s e-mailem, ale při spuštění NT se zobrazovalo něco jako Critical announcement for Zen-fire users a tam to bylo popsáno taky. (www.ninjatrader-support2.com/announcements/ZenFire_Announcement.php) Taky jsem s tím chvilku zápasil, nepodařilo se mi najít samotný update 22, tak jsem přeinstalovával. Teď už mi YM šlape jak má.
 8. Osobně nerozumím jedné věci - méně volatilní e-mini trhy vycházejí z "velkých" trhů, DJIA, S&P apod. Ty zase vycházejí z ceny akcií většinou top společností, tzn. nejvíce obchodovaných blue chips. Jak může mít nižší volatilita na menším e-mini trhu tak zásadní vliv na úspěšnost, když korelace s "velkými" trhy je víc než 90% a je podle mě zásadnější? díky
 9. paratk0

  Otazka ZACATECNIKA

  Ahoj, jako začátečník teď sedím nad grafem NQ a zkoumám, který timeframe v rangebarech svou rychlostí zhruba odpovídá rb15 na trhu TF, který zmiňují Petr a Tomáš ve své knize. Vím, že volba TF je čistě individuální věc, přesto budu vděčný za odpověď.
×

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.