Jump to content
Co nového? Mé kurzy

bachmann

Members
 • Počet příspěvků

  508
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  A máš na účtě peníze? Já jsem takový případ za 10 let neviděl. Každopádně bych zkusil restart platformy jako první. Pak nevím.
 2. bachmann

  Admiral Markets

  !!!JEN NÁZOR!!!! Spoustu let Backtestuju, myslím si, že změna chování v jednotlivých obdobích je mnohem nevyzpytatelnější, než odchylky dat od Admoralu, nebo z jiných zdrojů. Testování na datech delších než rok podle mě nemá smysl. Mluvím za své stovky uložených výsledků testů, které dnes mají nulovou hodnotu. !!!JEN NÁZOR!!!!
 3. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  A co -Nástroje - Přizpůsobit - Obnovit ? popravdě pracuju s MT4 už od roku 2006 a tohle jsem nikdy "neviděl". Chci říci, že jsem to nikdy neřešil a skoro jsem nevěděl, že to tu je . :)
 4. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  Taky nevím, co je :"Nástroje v pohledu" ?
 5. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  Břonda - mě to drží, jak to vypnu, tak to naskočí. Zkusil bych: Soubor - Profily - Uložit jako - Default. Případně tu uložit jako něco jiného (pokusně), a potom si to nastavit podle sebe a teprve pak udělat to "Uložit jako - Default".
 6. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  Je tu někdo, kdo umí nastavit POSKYTOVÁNÍ signálů na MQL5 Comunity. V MT4 jsem to zprovoznil, odebírání signálů mi chodí, ale to POSKYTOVÁNÍ nemůžu přelousknout. Všechny údaje mám vyplněný, když to dole potvrdím, nic se neděje. Nic to nehlásí, ani chybu, ani potvrzení. ? Díky za radu
 7. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  v roce 2006 jsem se tu hádal s komunitou, že "Proč se tu pořád někdo na toto (...) ptá, už se to tu probíralo tisíckrát". Naštvanej jsem sednul do kouta a pročetl několikaset stránkové vlákno. Potom jsem sepsal Návod na Backtesting pro úplné začátečníky. Sepsal jsem to tehdy proto, že to nikde pohromadě sepsáno nebylo. Spoustu jednotlivých informací ano, ale "blbuvzdorně" a na jednom místě ne. Vím moc dobře, jaké to je, když elementární ptákovina mi nedala spát a ne a ne na to přijít. :)
 8. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  Nemusíš zadávat "ostrý" pokyn, stačí, když si zadáš jakýkoliv Stop nebo Limit pokyn někde daleko od současného trhu a na něm si zadáš pokusný StopLoss a potom si uchopíš tu červenou čáru a když s ní hejbneš, ukáže se to: Kolik proděláš (vyděláš) a kolik je to pips.
 9. bachmann

  Admiral Markets

  to Skyangel: Že můžu přijít o vklad jsem se smířil a dokonce i reálně zažil, s tím jsem smířenej. Že bych měl ale doplácet záporný zůstatek mě ale děsí. Určitě mi odpovíš:"Chce to správného brokera". Už 2 hodiny čtu dikuzi na Fextreet a je to poměrně depresivní. Bohužel je tam mnohokrát citováno, že brokeři mají šalamounsky sepsané podmínky a obrana je těžká. No nic, přeci to po těch letech nevyhodím všechno za hlavu. Prostě pokora, respekt a opatrnost. Napíšu si to na nástěnku ještě větším písmem. :)
 10. bachmann

  Admiral Markets

  Vladko děkuji. Abych to shrnul - To je pěkně hnusný !!! :-) Já se [bold] konečně [/bold] naučil obchodovat reálně s cca 20% ziskem p.a. a počítám si, kolik musím mít vklad, abych z toho mohl konečně i žít. No a když [bold] konečně [/bold] chci spustit, tak i takový finanční gigant (v mých očích odedávna) jako je Švýcarsko mi to naruší. Teď fakt nevím, kam bych dal milion s čistým svědomím, že mě nepotká Saxo efekt.
 11. bachmann

  Admiral Markets

  Víte (znáte konkrétně u sebe z reálného obchodování) jak to mají renomovaní brokeři ve svých podmínkách? Před mnoha lety jsem byl ujištovám mnoha "naháněči" k forexovému obchodování, že propad do minusu NENÍ PRAKTICKY MOŽNÝ. 15 leden ukázal opak. Chápu Saxo banka, chápu ale i tradery (sebe). Představa, že se toto může v budoucnu opakovat (dnes už nevěřím nikomu) mě děsí a skoro mám chuť se na to vykašlat. Pokud už ani SL nepomáhá, kde mám brát jistotu. Máte tu někdo ponětí o dopadu 15 ledna (CHF) na Brokery nějak komplexně? Nechce se mi věřit, že FXCM, Alpari... byli jediní, kteří na to fatálně doplatili. Pokud se zeptám v tuzemsku (třeba Bossa), tak se odpovědi nedočkám.
 12. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  pro: cop Já mám historická data tady: C:\Program Files (x86)\BOSSAFX-Live\history\BossaFX-Real Ale pozor. Mám špatnou zkušenost s přesunem. Během let jsem prozkoumal snad všechny brokery a někdy data *.hst sice šla nakopírovat do "čerstvých" platforem, ale ne vždy se s nimi dalo pracovat. Někdy se prostě MT4 příčila a nechtěla pracovat.
 13. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  Letitá zkušenost. Když vyladíš EA na posledním měsíci (třeba), tak dostaneš super výsledek, ale příští měsíc to bude státa za prd. Když budeš ladit celý rok, abys zasáhnul větší časový úsek a zahrnul různé cykly trhu, asi dostaneš chabý výsledek. Alespoň já mám zkušenost takovou, že největším problémem je odlišit trendový a netrendový stav trhu. Tohle jsi asi slyšet nechtěl a já to říkám jako svůj soukromý názor. Schválně si to vyzkoušej. Vylaď si jenom měsíc a pak to pusť na samostatných 12 měsíců (tedy jedno nastavení a 12 testů).
 14. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  Nevím jestli tě chápu - já pokud chci vidět uzavřenou pozici - tedy kdy a kde vstoupila a to samé výstup, tak otevřu terminál, a z historie účtu tu uzavřenou pozici přetáhnu myší na graf. Myslel jsi tohle ?
 15. bachmann

  MetaTrader 4 II.

  Že nejsem lakomej, dávám sem indikátor i pro ostatní tradery. Ukazuje průměr z otevřených i čekajících pozic, včetně swapů. Tebe StePet bych rád o něco ještě poprosil. Vygooglit mě doufám pro tebe nebude problém. Díky, Ať se daří.
×
×
 • Vytvořit...