Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

casablancax

Members
 • Počet příspěvků

  116
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

738 zobrazení profilu

casablancax's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Komunitní reputace

 1. filip44 Pro TF je lepší volit nastavení CME US Index Futures ETH, což je s premarketem nebo CME US Index RTH bez premarketu. V jiných nasataveních by Vám některé indikátory, které vycházejí z hodnot high, low dne, open, close a pod. mohli ukazovat jiné hodnoty. Např pivoty...
 2. casablancax

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Začalo to zlobit asi před hodinou. Zkoušel jsem NT6,5 i NT7 a je to stejný. Nějaky problém ve spojení. Grafy sice načtou ale trvá to dlouho a aktualizují se skokově. Takže raději vše zavřít a nic už neotvírat.
 3. casablancax

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Bohužel situace z dneška se jim už stala asi před měsícem a půl. Bylo to asi půl hoďky před koncem seance. Přestala fungovat data, platforma zamrzala a nešlo zadávat a rušit příkazy. Naštěstí jsem nebyl v obchodě, takže pro mě bez problémů, ale pokud by se jim to stávalo častěji tak se asi poohlédnu po někom jiným. Za ty nervy to nestojí.
 4. casablancax

  Zen-Fire - Mirus Futures

  Taky mě to zlobí, ale teď koukám že se to rozběhlo
 5. casablancax

  EUREX - Euro trhy FESX, FDAX

  Paninvest pokud chceš obchodovat proražení, musíš sledovat co je v oblasti do které cena směřuje a to se nejlépe dovíš sledováním vyšších tf. Ale pokud jsi studoval Gladiatora, tak to jistě víš. Konkrétně v tomto případě se nad Tvým vstupem nacházeli 2 TL, kde můžeš čekat minimálně korekci nebo obrat trendu. Potom si všimni, že cena stoupala téměř 30 bodů a to bez výraznější korekce, takže se dá předpokládat, že už brzo dojde k vyčerpání trendu. Je tam těch indicií víc, např. vrchol swingu... Koukni na obrázek a sleduj vyšší tfka, získáš tím lepší přehled o trhu. Ať se daři (tu)
 6. casablancax

  Můj první obchod

  Tak už to mám taky za sebou, uff :) Dva obchody, první +100$, druhý -25$, trh ES. Měl jsem v úmyslu začit už včera, ale váhání a přiznávám se i strach způsobili, že jsem si klikl až dnes večer. Je neskutečný, jak se mi při prvním obchodu rozbušilo srdce. Ne při zadávání přikazu, to ještě šlo, ale jakmile došlo k vyplnění, bylo to jak sprint na 100 metrů. Nemá cenu se rozepisovat, asi víte o čem píšu. Dnes jsem přišel znovu o panictví, tak jdu vstřebávat pocity :) Ať se daří (tu)
 7. casablancax

  EUREX - Euro trhy FESX, FDAX

  díky (tu), uložil jsem si. Můžete mi ještě upřesnit, na jaký hodnoty to spadlo, z obrázku to přesné nepoznám, jenom orientačně. Kdyby tu ještě někdo měl FGBL, byl bych vděčen. Ať se daří.
 8. casablancax

  EUREX - Euro trhy FESX, FDAX

  Chtěl bych někoho poprosit, jestli by sem mohl dát grafy FESX, FGBL, FDAX ze čtvrtka 6.5. Stačí mi hodinový a večer po 20h. našeho času. Jde o tu divočinu co se udála. S daty od zen-fire to nenačtu. Ptal sem se jich na to, ale psali, že jim v tu dobu spadly servery s historickymi daty, takže tam mají díru. Tak si to tam domaluju aspoň ručně :) Díky
 9. casablancax

  NinjaTrader - cenová politika.

  bambe11 Licence key pro live Ti zašle Tvůj broker spolu s přihlašovacím jmeném a heslem.
 10. casablancax

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Pepe2000, mě by spíš zajímalo, jako si to vůbec zvladl technicky.:) Jestli si začal ,když se to rozjelo, tak si musel mít obchod každou minutu. Teda tenhle týden to tady žije. V úterý tu Rosko00 jen tak mimochodem zveřejnil že projíždí 150 000 € na stříbře, včera si tu roman06 za 5 minut vydělal pujčenými penězi na svůj vlastní kapitál a dnes nám Pepe2000 řekne, že v nejvetším denním propadu za 23 let nastřílel 76 obchodů. :) :) Ať žje trading !!
 11. casablancax

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  PavelK. mám to stejně, končí to ve 20:25 a dál to nenačte. Zkoušel jsem to přeinstalovat a žádná změna. Asi se to už snažej ututlat :)
 12. casablancax

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II

  Tak rok čumím do monitoru, učím se, testuju a připravuju se na live obchodování. Dnes ráno mi přišlo, že mám nafundovanej učet a že to konečně můžu rozjet. Vše nastaveno a stačí už jen kliknout. Tak jsem si přes den říkal, že dnes večer by to mohlo příjít. Jemně dolaďuju S/R , TL,... každej tick dobrej :) a potom se rozjede takovej uragán. 200$ dolů 200$ nahoru. Opravdu lepší den na rozjezd sem si vybrat nemohl :) Takže si zase přepnu na sim a par dní, než se to uklidní a uvidí se co z toho bude, to ještě budu muset vydržet. ;)
 13. casablancax

  Market Profile

  kuzmic, díky funguje to :) hledal jsem to v tabulce nastavení indikátoru.
 14. casablancax

  Market Profile

  ahoj kuzmic, koukám že používáš soft od fin-alg.com. Můžeš mě poradit, jak děláš vícedenní profil. Nemůžu přijít na to, jak udělat třeba týdenní nebo měsíční profil. Děkuju za radu
 15. Dík Pavle, asi to je jak píšeš. Porovnával jsem si hodnoty, open, close, high, low, které jsou uváděny na této stránce www.mypivots.com/dn/?symbol=284 s grafem a počítají to z open ve 22:30, close 22:15, high a low včetně premarketu. Poradíte ještě někdo stránky, kromě těch co zde přikládám, kde se denně uvádějí hodnoty pivots points na daný den. Rád bych to ještě porovnal. Jde mi hlavně o ESko. Dík
×
×
 • Vytvořit...