Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Geronimocrx

Members
 • Počet příspěvků

  12
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Geronimocrx

 • Hodnost
  Member
 1. To Jaan : to že broker na fx vidí obchodníkovi do karet jsem slyšel už mnohokrát a že hrají proti tobě taky , ale potom nechápu k čemu jsem ty regulační úřady NFA, FSA atd u kterých jsou registrování velké společnosti např Alpari . když by si brokeři mohli skalpovat pro tvůj SL..
 2. Nevíte náhodou někdo jak mám naprogramovat do MT4 tenhle pattern? docela se to hodí když to chci backtestovat a už mám vyznačený kde se ten pattern objevil :) Díky .-) ;)
 3. Geronimocrx

  Alpari

  Aha, tak to je složitější než jsem myslel :-D Tak to musim ještě promyslet B-) Dííky :) (tu)
 4. Geronimocrx

  Alpari

  Chtěl bych si ještě vyjednat ten CASHBACK forex ale nevíte někdo jestli je možné že by mi ty peníze připsali na účet až na moje vyžádání nebo by mi je připisovali rovnou( 1x měsíčně) na účet u brokera? Protože kdyby to nešlo posílat rovnou brokerovi tak mě banka ztrhne 250kč za příchozí částku v cizí měně ( za transformaci do CZK) a to by se mi nemuselo vůbec vyplatit :((
 5. Geronimocrx

  MetaTrader 4 II.

  nějak pořád nemůžu přijít na to jak se rozdělují tady ty pozice na 1/2 :( vůbec tam nemám nějakou položku skrz loty :(
 6. Geronimocrx

  Breakout systémy

  aha, takže jestli to chápu dobře tak v mým případě je 300 to samé jako u vás 30? jen pro upřesnění moje ceny vypadají např takto: 1.40780 :)
 7. Geronimocrx

  Breakout systémy

  Nějak přesně nerozumim jak je to s tou kotaci, koukám že tady řešíte SL 40-50 pips, když se podívám na vaše screeny tak je to velká vzdálenost ale u mě 50pips je úplně zanedbatelná :( mám kotaci na 5 desitiných míst, mám založený účet u Alpari. Když si předělám tu kotaci tak jak na to reaguje broker? nebo to nemá vliv? nějak tomu nerozumim :( Můžete mi to někdo objasnit? popřípadě poradit jak to mám krok po kroku předělat? nejsem programátor tak ani nevim kde bych to měl předělat. Díky :)
 8. Geronimocrx

  vyber brokera

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, mám na obchodování 1000 dolaru, zjistil jsem že u AVAFX bych s těmi penězi bohatě vystačil, protože nabízí možnost nákupu velmi malého množství. O 1 dolar se pohne instrument a o 1 dolar se mi pohne účet, možnosti nákupu takhle malého množství mi vyhovuje, protože jsem teprve v začátcích, obchoduji pár měsíců na demu, přečetl 3 knihy, nějaké věci na finančníku apod. Chtěl bych si to zkusit na živo s malými objemy a né pořád na demu . Tak jsem se chtěl zeptat jestli neznáte nějakého brokera co umožnuje nakupovat takhle malé objemy a má lepší platformu než AVAFX? Hodně mi vyhovuje platforma u XTB, jenže tam musím kupovat velké množství daného instrumentu(např u soybean je denní pohyb nejmenšího množství několik tisíc) a to nejde.... Díky .-) :)
 9. Geronimocrx

  Open and close ceny trhu

  aha :) No ale jak koukám na můj graf např bavlny tak je to vždy otevírací cena stejná jako uavírací předchozího dne :) koukej :) Ale tak když řikáš že je to proměnlivý tak v pohodě, já jen jestli neni něco v nepořádku :(
 10. Geronimocrx

  Open and close ceny trhu

  Já mám zase problém opačný :( pročítám knihu LW a uvádí když je otevírací cena větši než zavírací předchozího dne....jenže to se mi nikdy nestane :( Používám denní TIMEFRAME obchoduji s komoditami....Vůbec nevim ale proč?? Kouknu na grafy které uvádí ve své knize a tamto je přesně jak píše on, ale u mě je vždy otevírací cena stejná jako zavírací cena předchozího dne :( mám založený účet na AVAFX... mohl byste mi to někdo prosím objasnit? :( :S
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.