Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Rasorial

Members
 • Počet příspěvků

  25
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Rasorial

 • Hodnost
  Member
 1. Rasorial

  Průměrování cen

  Zdravím vás, zaujala mě nedávno metoda průměrování cen. Vím, že mezi obchodníky (krom velkých institucí) tato metoda není oblíbená. Myslím si, že by mohla být funkční za předpokladu obchodování nejmenších možných jednotek (0,1 lotu) a obchodování v chopu nebo do směru trendu. Je nutné při tom dodržet poměr max. 1/3 účtu použita na marži. Stopy,alespoň jak mi vychází by měly být nastaveny co nejdále (na nejvyšší možné úrovně, které jsem schopen unést). Co si o tom myslíte, případně jaké navrhuje úpravě/doplnění této metody? Předem díky za odpovědi! ;)
 2. Rasorial

  Věk a obchodování

  Někdo hold dokáže pobavit s reakcí 3,5 roku strarou, ale chi přidat pouze jednu věc k tomuto tématu: Traiding není o věku je především o mentálním nastavení a přístupu k němu. Je jedno, jestli je Vám 60 nebo 23. v Obou případech jde o mentální věk a ten se v traidingu počítá a rozhoduje o úspěchu, či totálním fiasku. I 60-letý se může učit od 20-letého, který vydělává a on stále ne i přes své životní zkušenosti. Ještě mentálně dostatečně nedospěl, zatím co 20-letý mladík dospěl v pravou chvíli. (tu)
 3. Rasorial

  Breakout systémy

  harmonie: Omlouvám se tak to mi uniklo. Bohužel jsem si přečetl,jen že jde o volně šiřitelný manuál...
 4. Rasorial

  Breakout systémy

  Stanley,premnath: Když se vrátím ke tvému článku na předchozí stránce o funkčnosti BOS, tak musím bohužel jen souhlasit. V poslední době mám jen horší zkušenosti a když mi to náhodou vyplní pozice,tak většinou výstup na BE. Profit max. 1x týdně a to je dost málo, když si vezmu, že může přijít nějaká ztráta,či dokonce celá série ztrát. To je důvod proč tu není ještě ten backtest GBJ/JPY. (td)Nedávno jsem ovšem zavítal na Rossovi české stránky a docela mi tam zaujal jeden článek + dva kraťoučké manuály,které jsou volně šiřitelné. Hodím je sem,tak se na ně mrkněte. Asi jste je již prostudovali,
 5. Rasorial

  Breakout systémy

  premnath: No že bych na to měl morálku,to se taky říct nedá... (td) Ale hold to musím udělat,alespoň mi to v dohledné době pomůže při paperu (tu) ;)
 6. Rasorial

  Breakout systémy

  premnath,Stanley: Já jedu paper GBP/JPY podle upravených pravidel od Jirise,tak aby mi plně vyhovoval. Pokusím se udělat backtest,který jsem sice již sliboval,ale bude to chvilku trvat. Pokusím se o něj do konce týdne aspoň o rok zpět,ovšem nevím jestli to stihnu. Jak již bylo řečeno,nejde to jet jako AOS, takže musím i paper jet do detailů den po dni, jinak bude výsledek stát za prd! (td) ;)
 7. Rasorial

  Breakout systémy

  premnath:Jo to taky vím,proto přemýšlím rozdělit to po vstupu do dvou pozic.Jednu při 50 pipsech zavřít a druhou poté posunout na BE a pak je to individuální podle každého,jak dál bude řídit pozici... ;)
 8. Rasorial

  Breakout systémy

  Tak dneska opět BE,zase na jednu stranu je to škoda,na druhou je lepší stagnace než ztáta (tu)
 9. Rasorial

  Breakout systémy

  premnath: Tak o něčem takovém jsem už přemýšlel,budu to hold muset vychytat.Dneska bohužel nebo bohudík výhoz na BE (GBPJPY.
 10. Rasorial

  Breakout systémy

  Jiris109:Co tedy nejčastěji používáš za výstupy a jak posouváš SL? :S
 11. Rasorial

  Breakout systémy

  Jiris109 Napsal: ------------------------------------------------------- > Rasorial: > nevím mě to nerika nic, inside bar k výstupu > nepouživám. Chtěl jsem tady vymyslet nějaky možný > způsob jak vystupovat, protože prostě to je to > nejdulezitejsi. Jiris109: A proč jsi tedy v pondělí po jeho vytvoření vystoupil? :S To měl být jen test? Vím,že výstupy jsou nejdůležitější a proto mi to přijde docela vhodné takto vystoupit. Inside ve tvém směru často značí konec trendu,případně jen jeho ochabnutí,to už musí každý posoudit sám...a jak koukám tedka na gráfek,tak poté to šlo
 12. Rasorial

  Breakout systémy

  *myslím Promiňte za překlep,jsem ještě rozespalý... :(
 13. Rasorial

  Breakout systémy

  Jiris109: Tak tady mám paper dneška myslíš,že tento graf se stručným popisem postačí! ;)
 14. Rasorial

  Breakout systémy

  vladko11: No právě že žádný a vzhledem k tomu že cheat čtu,tak mi zajímá jak moc totožné budeme mít dnes výsledky :)
 15. Rasorial

  Breakout systémy

  Jiris109: Tak předpokládám,že dnes díky silnému S/R v okolí svíce 11-11:30,jsi po jejím ukončení vystoupil. Já to udělal,77pips.Poté prudký obrat a šlo by to proti...
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.