Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

irk

Members
 • Počet příspěvků

  69
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o irk

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

550 zobrazení profilu
 1. irk

  Interactive brokers

  Dobrý den, jaké je minimum hotovosti, kterou můžete držet bez problému na IB účtu, aniž by vám dělali problémy?
 2. Ahoj Sacik - zkus se na to podívat z pohledu, kde v daný okamžik byly ceny bid a ask. neoScarlett - Pokud to budeš obchodovat přes futures, tak tam by tato omezení neměla být. Problém nastává u opcí. Pokud budeš obchodovat vícekrát denně tu samou opci, tak je vyžadován účet tuším 25 000 USD. Ale nejsem si tím úplně jist.
 3. Ahoj Sacik - zkus se na to podívat z pohledu, kde v daný okamžik byly ceny bid a ask. neoScarlett - Pokud to budeš obchodovat přes futures, tak tam by tato omezení neměla být. Problém nastává u opcí. Pokud budeš obchodovat vícekrát denně tu samou opci, tak je vyžadován účet tuším 25 000 USD. Ale nejsem si tím úplně jist.
 4. irk

  Zruseni uctu u IB

  Ahoj, potřeboval bych obchodovat AOS a na to se mi IB nehodí. Chtěl jsem se zeptat, jestli už jste někdo rušil účet u IB a jak to probíhalo. Za jak dlouho jste měli peníze zpátky na bankovním účtu. Zakládal jste si někdo účet znovu, poté co jste ho zrušili?
 5. irk

  Interactive brokers

  Zdravím. Jak získáváte výpis z IB tak, aby obsahoval i zúročení vkladů. Prostě, aby to bylo použitelné i pro daňové přiznání. Nebo IB neúročí vklady?
 6. Zdravím Nevíte prosím vás někdo, jak lze v sierra chart nastavit alert 10s před ukončením např. 2 minutového baru. Jde mi to nastavit akorát přesně, když je bar ukončen.
 7. Mně se ten film také velmi líbí. Dobře je na něm vidět to, jak tyto hráče ohrožuje psychika. Hlavnímu hrdinovi se ze začátku daří. Je talentovaný, plně soustředěný a dodržuje pečlivě připravený plán. Problém nastává v okamžiku, kdy se začnou projevovat jeho osobní problémy, které si přenáší do způsobu své hry a tento plán přestává dodržovat.
 8. Maker Roční zisk na Vašem obchodním účtu musíte zdanit. Je jedno, jestli to přijde na Váš běžný účet. Každopádně je dobré si najít dobrého daňového poradce, který by měl být členem komory daňových poradců(doporučuji ověřit) a tím pádem pojištěn pro případ, že by Vám poradil špatně. Nicméně ani tehdy nemusíte mít vyhráno, protože případnou daň budete pravděpodobně muset zaplatit tak jako tak. Jenom penále atd. by se měli hradit z pojištění. Každopádně toto by měl nejlépe vědět právě ten daňový poradce.
 9. irk

  Fundamentální analýza

  To pesiak Larry Williams obchoduje na základě toho, jak jednají lidé, kteří fundamentům rozumějí(zpracovatelé, producenti). Dobře to popisuje ve své knize - Jak jsem vydělal milion dolarů za rok obchodováním komodit.
 10. Ta sdrl vypadá opravdu zajímavě.
 11. Podle čeho se dá bezpečně zjistit, že společnost nemá žádné dluhy? US společnosti.
 12. Ahoj. V rozšiřování slovní zásoby,mi nejvíce pomáhají nástěnky po pokoji s kartami anglických slov. Mám je na polystyrenových deskách speciálně přichycené připínáčky kvůli snadné vyměnitelnosti. Pokud začnu mít pocit, že dané slovo už znám, tak tuto kartu dám do krabice. Na její místo vyrobím další kartu s novým slovem. Do menšího pokoje se takto na zdi vejde zhruba 500 slov, které se jsem schopen v pohodě naučit za zhruba 3 měsíce. Za rok je to zhruba 2000 slov. Je to metoda, kterou jsem zavedl nedávno a hodně lituji toho, že jsem si takto pokoj "nevyzdobil" jako dítě. To už bych slovník opravdu nepotřeboval. Další výhodou je, že tyto karty vám vydrží celý život. Takže pokud dané slovo pozapomenete, tak není problém ho z krabice vytáhnout a zase umístit na nástěnku. Vlastně si tím uměle vytvoříte anglické prostředí, samozřejmě jen pro čtení. Karty mají rozměry 14,5x10,5. Vyrábím je zpřehybáním A4 na 4 díly. Slova se dají samozřejmě vytisknout, ale já si je raději píšu značkovacím černým fixem, protože si je tím psaním také trochu učím. Vím, že tato metoda není nic moc, hlavně z estetického hlediska, ale nic lepšího jsem zatím na domácí podmínky nenašel.
 13. Tady je další zajímavý přístup k vydělávání peněz. www.sazeni.cz/lubor-dedic-sazeni-uz-je-pro-me-spis-rutina-ac351/
 14. Tady jsem narazil na docela zajímavé video o vydělávání na internetu. www.youtube.com/watch?v=2CXXbLTEYTc
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.