Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

BOBR

Members
 • Počet příspěvků

  645
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

1 Sledující

Více o BOBR

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. BOBR

  AMP Futures

  Petr69: Parádní!!! Děkuji mnohokrát, normálně jsem se nalogoval a mám ke všemu přístup. Tohle jsem přesně potřeboval. Děkuji ještě jednou :)
 2. BOBR

  AMP Futures

  Zdravím, Obracím se s dotazem na tradery, kteří používají Sieru + AMP. Před nedávnem jsem přešel a řeším, jak mohu online kontrolovat svůj účet. Dříve jsem pracoval s NT7 a tam jsem vše pohodlně viděl v záložce account. Myslel jsem si, že heslo půjde použit do nějakého webového klienta od CQG, kde bych to mohl vidět, ale nejde. Mirovi jsem poslal podobný odstavec a nevyjádřil se. Můžete mi tedy poradit jak toto řešíte? Je pro mě dost nekomfortní být odkázaný pouze na můj excel a daily statement. Děkuji moc :)
 3. BOBR

  Sierra Chart - nastaveni II

  Můj problem s YM vyřešen - stačilo si zaplatit data na CBOT... :D
 4. BOBR

  Sierra Chart - nastaveni II

  Zdravím Vás, obracím se s dotazem na ty, kteří mají SCH u AMP spolu s daty CQG. Já teď přecházím z NT7 a můsím se v tom zorientovat. Zatím mám jen problém, že mi nejdou realtima data na trh YM ... Přitom, když stejným způsobem spustím ES nebo NQ, tak normálně jednou. Čím to může být?
 5. Děkuji ještě jednou všem... Také přeji pevné nervy aby jste se přehoupli a prolomili ledy! :-)
 6. 3trojan: Dříve jsem obchodoval TF, ES a FESX.... FDAX byl na mě příliš drahý a volatilní. O přechodu určitě neuvažuji. Zbytečně bych musel naabsorbovat nový trh po té době. Navíc zatím obchoduji pár kontraků tzn. mám stále spousty prostoru pro navyšování než by mi nedostačovala likvidita těchto trhů. :-)
 7. Sinuhet: Obchoduji NQ a YM současně... Dříve jsem obchodoval TF, ES, FESX. :)
 8. Všem děkuji za podporu! Doufám, že brzy přibydou další články podobného typu a nezůstaneme s Wemem sami. At se Vám daří!!! :)
 9. Právě trávím čas u moře a provádím takové aktivity každé léto. Možnost jak se skokově zase někam posunout. Doporučuji všem!!! :-)
 10. BOBR

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II

  agadrajj: Dám to tady ... Napřed si teplaty extrahuj ze zipu .... Pokud máš scripty úspěšně naimportované, tak před zapnutím si vlož ty jednotlivé template do složky: dokumenty-->NinjaTrader7-->Templates-->chart. Pak spust NT7 a zapni si nějaký graf. až ti najede, klikni pravým do grafu a dej dej template --> load teplate a vyber nějaký. Pokud budeš zapínat ten template na IMD3, tak musíš napřed zapnout graf, do kterého dáš pod sebe 3 grafy (nq,ym,es) Jinak ti nepůjde zapnout. Snad to už pojede.... Soubor mi nejde přiložit, tak to máš tady ... leteckaposta.cz/5
 11. Ještě bych dodal, že ona "profesionalita" v tradingu může být jenom klamem (opět nahodilost). Vždy když si něco podobného jen na chvíli myslím o sobě a své profesionalitě (že už mi to jde profitovat celkem dlouho), tak si vždy vybavím hezkou myšlenku, která to skvěle demonstruje! Znáte ruskou ruletu? Máte 5 prázdných komor a 1 s nábojem. Pravděpodobnost 1/6. Pokud by všichni na planetě, cca osm miliard lidí, hrálo ruskou ruletu každý měsíc jednou, tak zjistíte, že by se někteří jedinci dožili i 30 let. Otázka zní: Dokázali byste mu skočit na "špek", že to umí hrát ruskou ruletu
 12. Jak tady čtu ty články, tak si nemohu pomoci... Někteří si zkrátka nechtějí připustit, že "náš" retail trading jsou čisté spekulace. To slovo totiž samo o sobě nenese takové vznesené povědomí, jako když řekneme pojem profesionální obchodník na futures... Musím se přiklonit k Sage... Má asi nejstřízlivější pohled na věc. Ryze pragmatickou. Sám teď čtu skvělou knihu, kterou bych dal přečíst všem nadšencům, kteří v tradingu chtějí vidět vice než v něm skutečně je aby je posadila nohama na zem. Je to kniha "Zrádná nahodilost. O skryté roli náhody na trzích a v životě" od autora "Nasim Nichol
 13. K tomu bych dodal výrok Jordana Belforta z filmu Wolf of Wall street, se kterým se plně ztotožňuji a sám sem to prožil. "Let me tell you something. Theres´s no nobility in poverty. I´ve been a poor man and I´ve been a rich man. And I choose rich every fucking time!" :)
 14. BOBR

  E-mini NASDAQ II

  takže burza otevře o hodinu dříve? :)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.