Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

vpycha

Members
 • Počet příspěvků

  80
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o vpycha

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. to PentaPetr: > Založil jsem si tedy účet na AMD, ale tak to člověka taky nasměruje na Zen Fire. Jste se asi překlepl, je to AMP, ne AMD. Formulář pro zaregistrování dema od AMP je zde: www.ampfutures.com/ninja_trader.php Konkrétně sekce "Get your free NinjaTrader Demo", máte tam 5 textových polí a tlačítko na odeslání formuláře. Pokud vím, tak to člověka nikam nenasměrovává. U AMP si dem můžete zaregistrovat klidně více najednou, není tam žádné omezení typu 6 měsíců.
 2. to v7n: Pro papertrading, backtest, market-replay nebo real-time data od Zen-Fire si nepotřebujete kupovat nebo pronajímat NT nebo si otevírat účet u brokera. Zen-Fire demo zdarma ať už přímo od Zen-Fire nebo od AMP nebo Mirusu [ital]zahrnuje[/ital] real-time data. Zen-Fire demo od AMP lze bez problémů obnovovat (viz. www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625,165198#msg-165198). Pro papírové obchodování s NT stačí licence zdarma pro simulované obchodování, kterou dostanete při stažení NT nebo při zaregistrování Zen-Fire dema třeba u AMP.
 3. to Marvik, jirib: Pokud vím, tak z e-mini trhů to platí jen o TF. Protože se obchoduje na burze ICE Futures a jejich systém neumí OCO. A prý taky broker Interactive Brokers drží příkazy a OCO na svých serverech, takže s ním by to mělo být v pohodě i s TF (na rozdíl o Mirusu nebo AMP). Taky se to dost týká lidí, za které obchoduje počítač (když se stane něco s připojením nebo s počítačem, tak se o tom nemusí včas dozvědět).
 4. to Davv: Viz. Zen-Fire demo od AMP: www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625,165198#msg-165198 to tomsla: K MAC adrese by se těžko dostali, protože se internetem nepřenáší. Ledaže by se k nim někdo připojoval přes IPv6 (to je sice nástupce současného Internetového Protokolu IPv4, ale zatím se moc nepoužívá).
 5. to stomas: Prakticky popisujete to jak ten indikátor normálně funguje. Stačí ho přidat do grafu a měl by fungovat. Akorát pokud by výchozí měřítko dané parametrem Scale nevyhovovalo (v závislosti na trhu), mohl byste ten parametr potřebovat změnit. Indikátor VerticalScale se stará o to, aby rozdíl mezi největší a nejmenší cenou zobrazenou v grafu byl roven parametru Scale. Výchozí hodnotou parametru Scale je 20 cenových bodů. Takže pokud nebudete měnit výšku cenového grafu (buď změnou velikosti okna nebo přidáním dalšího panelu s indikátorem), tak by se výška svíček v pixelech měnit neměla (když nebudete měnit měřítko grafu měněním parametru Scale nebo tažením za cenovou osu). Pokud musíte změnit výšku cenového grafu, tak si můžete také úměrně ke změně výšky změnit parametr Scale a výška svíček v pixelech zůstane stejná (například, když si zmenšíte výšku cenového grafu o čtvrtinu, tak si taky o čtvrtinu zmenšíte parametr Scale).
 6. to adob79: V NT se tohle zadává v tickách. V trhu TF je 1,5 bodu 15 ticků.
 7. to adob79: To by ve verzi 7 mělo jít udělat i bez programování. Do grafu se přidá indikátor OBV a indikátor EMA a tomu indikátoru EMA se jako vstup nastaví indikátor OBV. Potom se oběma přidaným indikátorům nastaví vlastnost Panel na stejnou hodnotu, takže se vykreslí ve stejném panelu přes sebe. Viz. www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625,166410#msg-166410
 8. vpycha

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to Marvik, infinite: Zeptal bych se brokera. Mně se třeba stalo, že mi AJ při zakládání účtu zapomněl zadat heslo pro Zen-Fire, takže jsem pak měl nějaké výchozí heslo, které vůbec nebylo ideální.
 9. vpycha

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to Marvik, ALL: Kdyby se někdo chtěl přihlásit do RCG Archive přes jiný prohlížeč než IE, tak tady je návod: 1. RCG Archive je na této adrese: rcg.dataimpact.com/ 2. Vyplňte pole přihlašovacího formuláře, tj. pole Username a Password 3. Normálně nejde odeslat formulář, ale jde to obejít takto: Do adresního řádku prohlížeče vložte toto a zmáčkněte Enter: [code] javascript:window.frames[2].document.forms[0].submit(); [/code]Dojde k odeslání formuláře. Testováno ve Firefoxu.
 10. vpycha

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to Marvik: Ne všude se číslo účtu u RCG/Mirusu uvádí včetně té pomlčky, takže: Ta hodnota Office jsou první 3 číslice čísla účtu a Account_Number jsou zbylé číslice. Číslo účtu bez pomlčky je přihlašovací jméno do RCG Passport i Archive.
 11. vpycha

  Zen-Fire - Mirus Futures

  to Marvik: Do RCG Archive se dá přihlásit jen přes Internet Explorer. Přes Firefox to nejde. Já jsem si napsal pro add-on Greasemonkey uživatelský skript, který mi umožňuje přihlásit se přes Firefox, ale zatím jsem ho nikde nepublikoval (ale časem ho publikuji). Potom když se Vám podaří přihlásit se, tak by se Vám mohla hodit informace, že Account_Number je část čísla účtu za pomlčkou a Office je část před pomlčkou.
 12. vpycha

  AMP Futures

  to marzolino: Pokud jedete zatím jen demo, tak nepotřebujete platit za NT, stačí licence pro simulované obchodování, která je zdarma. Bez ATM se SL a PT zadává ručně. Pokud chcete spárovat příkazy PT a SL tak, aby vyplnění nebo zrušení jednoho zrušilo i druhý, tak se to dělá přes OCO. V grafu přes Chart Trader se to dělá takto: Pro zadání SL kliknout pravým tlačítkem v grafu na požadované ceně -> v nabídce, která se zobrazí, kliknout na Buy Stop nebo Sell Stop. Pro PT se používá příkaz Limit. OCO se dělá přes pravé tlačítko v Chart Traderu -> před zadáním dalšího příkazu zaškrtnout OCO Order. Příkazy a OCO jde taky zadávat přes SuperDOM nebo tab Orders v Control Centeru.
 13. to hooky: Mně se ve Firefoxu zobrazuje jen ten odkaz na konci. Podíval jsem se na to v IE 8 a tam je to fakt síla - obrovský bílý obdélník o rozměrech 500 x 536 pixelů.
 14. to hooky: Kdyby to byl obrázek, tak by se tu zobrazoval. Je to textový soubor, zřejmě zdrojový kód indikátoru pro MT4. Ve Windows to můžete otevřít třeba v Poznámkovém bloku. Jak to nainstalovat neporadím, protože MT4 neznám.
 15. to jako: Bid a Ask, viz. www.financnik.cz/komodity/fin_home/bid-a-ask-v-intradennim-obchodovani.html
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.