Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

hochstapler

Members
 • Počet příspěvků

  37
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o hochstapler

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. hochstapler

  NinjaTrader - prosím o radu II

  ahoj, prosím vás o radu: Kde/jak se dá v NinjaTraderu nastavit barevnost jednotlivých čísel v order-flow dle výše jejich hodnoty? Anebo spíš dle výše/poměru jejich vítězství ve vzájemné kauci (kauci mezi nakupujícími a prodávajícími)? Vím, že se dají nastavit například vítězní kupující třeba zeleně a vítězní prodávající třeba červeně. Ale jak nastavit například to, aby se vítězní kupující, který zvítězí ve vzájemném souboji s prodávajícími o 100 % (100 nakupujících a 0 prodávajících), nebo v nějakém procentním rozmezí (vítězství o 80-100 %), zobrazili tmavě zeleně, nebo když zvítězí třeba
 2. hochstapler

  NinjaTraders

  Ahoj, prosím o radu: Dá se v NT nějak zadat příkaz LIMIT, aby nemusel pravým tlačítkem otevírat tabulku a v ní příkaz vybrat, nevíte, zda to jde nějak jednodušeji/rychleji? Díky za každou odpověď. Michal.
 3. hochstapler

  CO VÁS V TRADINGU TRÁPÍ?

  Jaké 3 psychologické zábrany vnímáte, že vám neumožňují v tradingu růst a postupovat, jak byste si představovali? - snížené sebevědomí a sebehodnocení - strach po ztrátovém obchodu/strach ztratit již vydělané peníze - hledání jistoty v trzích Jaké 3 aspekty své osobnosti byste chtěli zlepšit, abyste se stali lepšími a úspěšnějšími tradery? - zvýšit sebevědomí a sebehodnocení - zvětšit důvěru v pravděpodobnost - o něco snížit konzervativnost své povahy Jaké 3 aspekty byste definovali jako vaší silnou stránku, pro kterou byste měli být schopni uspět? - posedlost tradi
 4. hochstapler

  AMP Futures

  Ahoj, tady čtu, že u AMP nejde nafundovat účet v USD. Já přesně toto chci udělat, mluvil jsem o tom několikrát s Mirem Szabo a neříkal nic, proč by to nemělo jít... Můžete mi prosím říct důvod, proč to podle Vás nejde? Díky, Michal.
 5. hochstapler

  Historická data

  to all: prosím, nevíte někdo, kde se dají sehnat data OPEN, HIGH, LOW a CLOSE z trhu NQ (3 či 5 min.) řekněme hodně do historie, například z 4.9.2009 (jen příklad), kdybyste o zdroji těchto dat věděli, budu rád za odkaz či radu, potřebuji tyto hodnoty k výpočtu pivotů, našel jsem jen tohle: www.nasdaq.com/aspx/historical_quotes.aspx?symbol=NDAQ&selected=NDAQ ale ty hodnoty tam se mi neshodují s hodnotama, který mám (zenfire), tak nevím, kde sehnat nějaký oficiální historický čísla (hodnoty), díky!!! michal..
 6. zdravím vás, chci se zeptat, nevíte, kde se dá zjistit hodnota CLOSE trhu NQ 3min. (apod.) ZPĚTNĚ například k 1.7.2010? Potřebuji to pro výpočet pivotů a i když si nahrávám data, bohužel nějak jsem se nedovtípil a close trhu nemám. Díky moc za radu či jiné "nakopnutí" :) michal..
 7. Ahoj, přidávám ještě jeden dotaz k tématu a prosbu o radu: Když v rámci paper-tradingu udělám v NinjaTraderu obchod, tak se mi zapíše do statistik (do Account Performance), ale když si pak otevřu playback jiného dne, abych mohl i ten zpapertradovat, tak se mi do statistik zapíše zase on a vymaže se mi ten obchod předchozí (předchozího dne). Nevíte prosím, v čem je problém, že se mi do statistik nezapisují všechny otestované obchody, ale jen ty aktuální? Moc díky za jakoukoli radu!!! Michal..
 8. to tomas 262: no on ten DD je výsledkem mnoha proměnných, nejen výstupů, ty podle mého názoru DD (a to, zda bude obchod vůbec ziskový) ovlivňují relativně málo, zato posun na BE (kdy a jak) výsledky mohou ovlivnit samozřejmě daleko víc.. výstupy ti podle mě ovlivňují, zda obchod bude ziskový "málo, středně nebo hodně" (v rámci možností), ale ať je to s BE, nebo bez BE, tak mi stále fixní PT vychází tak nějak nejlíp :) m.
 9. to tomas 262: ahoj, testoval jsem trh NQ (3 min.) a tyto výstupy: - Fixní PT (analýza MFE) - 1-2-3/mPlay - Přechod CCI14 přes +/- 100 do běžné oblasti/Woodie - Protnutí cenového grafu přes indikátor Bollinger (close, 1, 14) Backtestoval jsem na od 01/2009 do 01/2010 (včetně), a protože se snažím obchody různě filtrovat, měl jsem za to období 192 obchodů. Backtestoval jsem FinWin s mírnými úpravami tak, aby mi seděl co nejvíc. I když jsem si tento systém od května zase trochu poupravil, v backtestu jsem došel k následujícím výsledkům (se kterými samozřejmě nemusí všichni so
 10. Zdravím všechny! Připojuji se k otázce thomsona o pár dotazů výše, jak (s)mazat "zkušební" obchody z Account Performance. Díky moc za radu!
 11. to pribinacek: Díky moc! Je to ta "první varianta", jak jsem skrytě předpokládal :))
 12. Ahoj, prosím vás o radu: Docela se mi z výstupu zamlouvá mplay-ův výstup 1-2-3, ale mám jeden problém či spíše nejasnost. V knize "Jak se stát intradenním finančníkem" je uvedeno (str. 86 dole), že "CCI musí jít alespoň dvě úsečky proti tobě a zároveň musí být druhá úsečka v barvě reversní svíčky". O kus dál ve stejné knize (pod obr. 26, str. 87) je uvedeno, že CCI musí po sobě alepsoň dvakrát klesat. Pro mě je logická ta první varianta, ale když v backtestu zkouším i tu druhou, nevychází to taky zle, ale nerad bych dělal někde chybu. Můžete mi prosím poradit? Jinými "trader" slo
 13. hochstapler

  BacktestHelper

  To Laadiss: ahoj, chci tě porosit, jestli bys mi mohl poslat "BacktestHelpera", odkaz zde uvedený není již bohužel aktivní a dost mě toto tvé "ulehčení" backtestování smaokzrejmě zaujalo a chtěl bych ho vyzkoušet, díky za odpověď, michal..
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.