Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

anezka

Members
 • Počet příspěvků

  25
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem anezka

 1. anezka

  Základní info o programu MultiCharts

  to Renooo Stávalo se mi to u méně likvidních trhů, že Portfolio Backtester obchod nezrealizoval, protože nenašel žádnou hodnotu trade. Řešila jsem to tak, že jsem buď zvýšila timeframe (např. z 1 minutového na 2 minutový) nebo jsem nastavila u dané akcie ve Format instrumet - Settings - Quote Field hodnotu Ask (nebo Bid) místo obvyklého Trade. Sice je to trochu méně přesné, ale pořád asi lepší než když to vynechá obchod úplně.
 2. Psychologické výzkumy říkají, že ženy se bojí úspěchu, protože mají strach, že je pak lidé nebudou mít rádi. Muži se prý spíše bojí úspěchu proto, že si tím zvýší laťku a mají strach z toho, že je bude stát spoustu práce, aby ji udrželi. :) Osobně jsem se strachem z úspěchu kvůli ztrátě lásky druhých delší čas bojovala. Zjistila jsem, že -počáteční představy jsou mnohem horší než skutečná realita, -je lepší nečekat nadšené přijetí a podporu, ale spíše nedůvěřivé tolerování našeho "plánu na úspěch" -je užitečnější nic moc neříkat, dokud se už úspěch nenaplnil a my v tom nejsme "zab
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.