Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Marxtone

Members
 • Počet příspěvků

  172
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Marxtone

  AMP Futures

  ..tak už jsem si to našel ve vlákně. Omlouvám se.. Mám v mailu odkaz na CME Self-Certification & Market Data Access, tak už se tím prokousávám..díky
 2. Marxtone

  AMP Futures

  Dobrý den, rád bych se zeptal, jde u AMP futures vypnout přes web v PLATFORM SETUP balíček BUNDLE za 15$/month, když obchoduji pouze na TF na ICE Futures? Mně se to nepodařilo. Díky za radu.
 3. Marxtone

  AMP Futures

  Pánové, nepoužíváte tady někdo NYSE TICK u AMP ? Nefunguje mi automatický refresh po nastavené časové periodě. Pomůže pouze klasický CTRL+SHIFT+R pro reload. Zajímá mě, jestli to má celkově fungovat, nebo je chyba někde u mě. Pokusil bych se jí najít.. Díky M.
 4. Marxtone

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Poprosil bych o radu.. s přechodem od MF k AMP už mně konečně funguje ^TICK indikátor. Nevíte, jak docílím aktualizace okna ? (refresh). Stojí mi to jak přikovaný :) Díky za případnou pomoc. M.
 5. Marxtone

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  stranger, už se koukáš na grafy dost dlouho myslím, aby jsi prostě po reportu a v hodně rozjetém trendu v myšlení pravděpodobnosti někde za dobrou cenu naskočil.. nebo ne ? :) mně to dneska ujelo, spekuloval jsem na SHORT v místě šipky na EMD, tam se trh zastavil, a spíš jsem se přikláněl na proražení S/R na TF, které bylo nakonec falešné, potom na hodně býků na NQ a také na dotažení ostatních indexů ke flipu. No, zaváhal jsem .. ale nic se neděje, takže dneska auž bez obchodu. M.
 6. Marxtone

  AMP Futures

  Vše proběhlo v pořádku, peníze převedeny, platforma vybrána, data stejné jako u Mirusu. Spokojenost. Díky pánové za podporu. Mějte hezký den. M.
 7. Marxtone

  AMP Futures

  lordberry: čekal jsem zbytečně jeden pracovní den na mail, který nepřišel na mail uvedený při zakládání účtu, ale do schránky na portále AMP .. takže jsem to dnes urychleně všechno vyřídil a čekám na převedení od RCG k AMP ... nevyplnil jsem nahoře v transfer form ten "date", tak doufám, že nebude problém.. chvilku budeme všichni na společné lodi. Myslím si, že to byl správný krok, potvrdí se nám to samozřejmě až časem. Jinak díky všem za informace a pěkný víkend. Je čas vyrazit na skleničku piva :) M.
 8. Marxtone

  AMP Futures

  to all: Hello After we get your money and they will be transferred to your account ,you will get an email .Then you need log in client portal and do all the setup / platform ,data feed /.Net the TDM will send you an email with credentials. In that email will be the information how to generate your ninja Trader license key. With regard Sabo to mce: Transfering Firm je Mirus Futures, máš to nahoře v příspěvku. Tzn. vypsal jsem celou adresu a do závorky RCG
 9. Marxtone

  AMP Futures

  lordberry: Dnes odpoledne jsem vyplnil žádost o "individual account" a digitálně podepsal všechny náležitosti + poslal kopie občanského průkazu. Teď se jen počká potvrzení na mail a vyplní "transfer form" ? Kde si vyberu data a platformu? Tzn. CQG/NT ?? ("transfering firm" => vyplním platnou adresu RCG a platný stávající účet u RCG ?) Díky za info M.
 10. Marxtone

  Mirus Futures - Zen-Fire II

  LiborS: dopadl jsem úplně stejně, jako ty. Dvě registrace a jen klíč bez log:pass M.
 11. Marxtone

  AMP Futures

  Díky pánové, v pondělí na to jdu.. pokud si nebudu vědět rady, napíšu. Mějte hezký den. M.
 12. Marxtone

  AMP Futures

  Hezké ráno všem, rád bych si potvrdil několik věcí.. Mám Mirus + RCG + Zen-Fire a jak to tak vypadá, přejdu od nich k AMP v následujícím týdnu. Prošel jsem jejich web a myslím si, že je vše v pořádku. Poprosil bych o potvrzení níže uvedených skutečností v kombinaci NT direct (DOM)/CQG Komise na e-mini cca 5 USD ? Žádné poplatky za data (jsou započítané v komisích) ? SL držen na serveru při obchodování z DOMu ? CQG data jsou ticková a historie dat je minimálně 1 rok zpět ? Založení účtu a přechod od Mirusu uskutečním na webu ampfutures.com > Open Account Individual > Open Account Now > Individual > Begin Appliaction ? Díky za potvrzení případně za doplnění.. M.
 13. Marxtone

  E-mini Russell 2000 - trading journal

  Ahoj, myslím si, že spousta lidí tady přesně na tohle čeká. Všichni to mají před nosem, ale hledají ve všem nekonečné složitosti a mají hlavně strach. Obchodovat co trader vidí a ne co si myslí s ohledem na dynamiku trhu, nemít strach a myslet v pravděpodobnosti jsou u mě klíčové aspekty s ohledem na diskréční obchodování. Ovšem za tím stojí několikaletá praxe každodenního koukání do grafu. Nedá se to přeběhnout. Já sám mám pořád velké problémy, ale posunul jsem se. Tohle vlákno budu také sledovat a rád přispěji, pokud to bude k užitku.. :) Přeji mnoho úspěchů M.
 14. Marxtone

  Mirus Futures - Zen-Fire II

  Dnes jsem si zapnul po 14 dnech NT7, naběhla aktualizace, tak jsem to udělal, čekal jsem lepší performance v datech a nové vychytávky a koukám, že je to ještě asi nechám dalších 14 dní rozdejchat .. ;))
 15. Marxtone

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  newbiker: testoval jsme to hodně. Myslím že indikátor v mém TOP10 :) velmi dobře reaguje a dá se výborně vychytat s nastavením, ale stejně jsem zase sklouzl k manuálním zakreslení, protože když zakresluješ, připravuješ se na obchodní seanci a díváš se na trhy, vnímáš jejich pohyby. Ale, myslím si, že obchodníci, co jedou více trhů, a mají to na 10 panelech musí být štěstím bez sebe .. :) v defaultu je to dobře nastavený, není potřeba nic měnit. Je dobré upravit peridou, má to omezení, pak už to nevykreslovalo
×
×
 • Vytvořit...