Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

komisar1

Members
 • Počet příspěvků

  8
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Chatbox

Vše publikováno uživatelem komisar1

 1. Dobrý den, zajímaví ukazatel stability vývoje equity v čase může být K-Poměr. Z mě zkušenosti je dost náročné najít strategii, která má K-Poměr alespoň kolem 0,5. Do tabulky jsem doplnil pro ukázku equity z živého obchodování za zhruba 12měsíců. Hodnoty PF a SR jsou dobré, ale K-poměr nic moc. Přikládám výpočet v excelu, tak pokud se někomu bude chtít podělit o své výsledky budu rád. Ať se daří Petr.K. K - poměr.xlsx
 2. Dobrý den, ano nejprve jsem se pokoušel systém převést do skriptu, ale to se tak úplně jednoznačně nedařilo. Systém byl "moc diskréční" a dnes už vidím, že zbytečně moc složitý. Začal jsem aplikovat trošku jiné principy, které jsem měl v trhu nakoukané, a které se daly poměrně jednoduše programovat a testovat na dlouhé historii dat. V kostce jsem vše hodně zjednodušil a hledal cesty jak systém co nejlépe otestovat na robustnost. Přeji hezký den, ať se daří.
 3. Dobrý den, díky moc, abych se přiznal, tak A.builder jsem zkoušel tak před rokem, kdy už jsem strategie měl spuštěny live. A spíše ze zvědavosti, vygeneroval jsem pár strategií, ale nic co by jsem spustil. Prakticky žádná strategie neměla šanci projít ani základními testy robustnosti. A rychle jsem A.builder opustil, není to cesta pro mně. Opravdu mohu říct, že největší školu mi dalo diskréční obchodování. Přeji Vám mnoho úspěchů.
 4. Dobrý den, já bych určitě začal tady: https://ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/ prakticky jsem se z ničeho jiného neučil. Popřípadě se dá hodně věcí o programování v NT dohledat zde: http://ninjatrader.com/support/forum/ Přeji hodně úspěchů.
 5. Dobrý den, ano zvažoval jsem možnost serveru přímo u AMP. V době kdy jsem spouštěl AOS bylo Speedy pro mne výhodnější. AMP nabízelo za 99USD jen 1 jádro a 2GB RAM. Což je na provoz NT už opravdu na hraně spíš málo. Speedy mělo za 100USD 2 jádra a 4GB RAM což už na provoz stačilo. Navíc jak píšete AMP servery v Chicagu a Speedy servery také v Chicagu. Vyděl jsem opravdu znatelný rozdíl v rychlosti na AMP servery z Čech kolem 100-300ms, ze serverů Speedy 1-2ms. Každopádně hosting u AMP jsem zatím nezkoušel a rychlost neměřil , za sebe můžu říct u Speedy zatím spokojenost. Každopádně bych se vyzkoušet hosting u AMP nebránil, možná k tomu dojde. Přeji hezký den.
 6. Díky moc, Kinetick - End of Day, jsou v Ninjovi zcela zdarma. Jinak mám data od AMP kde obchoduji, 15USD měsíc. Minutová data 10let historie, tick data 1rok.
 7. komisar1

  opce u IB ?

  Děkuju za vysvětlení Opce také obchoduji v TOS na RUT tam to chodí dobře. Ale chtěl jsem se seznámit s IB TWS, když není možné si v TOS otevřít ostrý ůčet pro Čechy. Tak hledám nějakou alternativu pro opce a RUT. Pokud má někdo typ u koho a v jaké platformě obchodovat opce, tak budu moc rád, když mi dáte vědět. Jestě jednou díky za vysvětlení.
 8. komisar1

  opce u IB ?

  Dobrý den, Prosil bych o malou radu, stáhl jsem si TWS a chtěl bych zatím na demo ůčtu obchodovat opce. Našel jsem si tady na Finančníku i postup obchodování opcí, ale narazil jsem na problém. Když spustím platformu TWS - Option Trader a do Quote panel - contract napíšu podkladové aktivum v tomto případě RUT (Russel 2000) dostanu odpověd - No options are available for this underling. Nevím co mám nastavit aby mi platforma dovolila zobrazit RUT, tedy jestli to v demu jde. Předem díky za případnou pomoc, a všem přeju hodně zdaru při obchodování.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.