Jump to content
Co nového? Mé kurzy

wolf

Members
 • Počet příspěvků

  311
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

Dosažená komunitní hodnocení

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. wolf

  komise IB

  muzes poslat screen kde to bylo?
 2. wolf

  komise IB

  někde na finačníkovy jsem viděl video kde Petr nastavoval data za 10 USD
 3. wolf

  Práce tradera

  Mám jednoduchý dotaz, mohu dělat obchody jako trader junior v jedné nejmenované menší společnosti která zakladá na fundamentální analýze tzv jde o trading jen z poloviny práce. Z mnoha článku nastavuji svůj mind-set na myšlení konzistentního tradera a přemýšlím do budoucna. Chtěl bych vědět zdali někdo nemá podobnou zkušenost kde by si mohl říct zdali mi taková práce kde plno lidí neví co dělá a jen slepě sleduje dav zdali by mi taková práce ještě více otevřela oči co nemám dělat nebo naopak ve mně vyvovala vášen a geblení nebo snad špatné návyky které budu později dlouho odstraňovat.
 4. wolf

  Založil jsem si účet u IB global+tradestation

  a mohl by někdo fundovaný říct zda-li když si nechám účet otevřený ale nepošli na něj žádné peníze (tak jak to mám těd) tak je takový učet aktivní a musím platit měsíční poplatek 10 USD? druhá otázka spojení s IB je pouze přes kontaktatní centrum na webu? Není jinačí cesta?
 5. Dobrý den, chtěl bych do tohohle vlákna směřovat všechny problémy a neduhy nového propojení ib+tradestation. V pátek 30.11 jsem si otevřel nový učet u IB global abych stihl fundování učtu do 2500 USD. Náhodou jsem se ted díval na stránky IB zdali je můj učet už schválený a byl. Normálně jsem se připojil do webového rozhraní kde mám 0 CZK včetně toho že můžu klikat na akcie a kupovat si ( aspon se to tak tak tváří, nechci to zkoušet a jít s učtem do mínusu snad to nejde). Otázka je přijde mi email o tom že můj učet byl schvaleny + nějaká žádost o platbu? Protože zatím mám na učte 0 CZK a nevím zdali mohu jít do minusu a pak platit nějaký uroky IB. Zakládal jsi ted někdo v poslední době nový učet?
 6. wolf

  komise IB

  když to vztáhnu na modelový příklad abych to chápal správně v lednu si pujcim 3000USD v kvetnu 1000,USD v prosinci 1000USD Pozice jsou jiz zavrene na konci srpna brooker secte vsechny moje margin a z toho vypočítá 3,7%?
 7. wolf

  komise IB

  Ještě jeden dotaz na téma margin poplatky: zde jsem našel (https://www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=interest&p=schedule) Interest Charged on Margin Loans což je suma kterou musím zaplatit pokud si půjčím peníze od brokera. Po zadaní sumy (5000USD) mi vyjelo blended rate of 3,7% Chápu to tak že za sumu 5000USD zaplatím na poplatcích 185USD? Tzv zmíněných 3,7% za půjčku?
 8. furt přemýšlím proč to nebyla zmíněna jako jedna cesta asi tam nějaký háček bude
 9. právě jsem našel video: https://www.tradestation.com/university/video/learning-tradestation-filtering-symbols-and-real-time-scanning/ kde je popsáno jak používat scanner v TradeStatioonu jak to mám chápat? Rozhodoval jsem se že koupím scanner, ale nevidím důvod když to lze v TS je zde nějaký háček o kterém nevím?
 10. wolf

  komise IB

  jenom pro upřesnění, když koupím 600 akcii (shares) tak při vstupu zaplatím poplatek 600x0,007=4,2USD a to samé při výstupu. Tzv do backtestu si k obchodu můžu odečíst pro tenhle obchod 4,2+4,2=-8,4 USD za komise a nepatrné spropitné za margin tzv není potřeba ho započítávat chápu to dobře?
 11. zaznělo to ve video u poznámek k softwaru kde byla varianta amibroker s nordic data která stála tuším něco okolo 600dolaru.
 12. Ab má dle spefikací na webu 30dní trial potom možná pomuže přeinstalování, ale bylo by potřeba znovu všechno nahrát. Každý měsíc
 13. protože skladba indexu se mění bt něco co tam ani bylo/nebylo takže ten bt nemá takovou váhu
 14. dokážeš říct co je lepší pro začátek zdali FS nebo tenhle obchodní systém?
 15. Mám dva dotaz k vstupnimu signalu -zhodnoceni trhu bylo za poslednich 20 dnu vyssi nez 2% Mám to chápat tak že když budu na 1dením TF -tak porovnám rozdíl close stávající svíčky oproti svíčky před 20 dny? -Nebo druhá varianta sečtu %zhodnocení trhu každý den až 20 dnů zpět? A výsledek musí být >=2% ? -nebo mi staci aspon jeden den aby zhodnoceni bylo 2% až 20 dnů zpět?
×
×
 • Vytvořit...