Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

lena007

Members
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o lena007

 • Hodnost
  Member
 1. Vynikající a motivující článek. Moc děkuji:-)
 2. lena007

  indikátory

  mikky182 Děkuju moc za radu. Pěkný den.
 3. lena007

  indikátory

  Zdravím, Nemůže se mi objevit ZLR studie v grafu sierra chart. Nastavila jsem si další studie jako: Ema 34, CCI 14, Sidewinder v Input name: Ema 34, LSMA lenght 25 Chop Zone LSMA above/below last v Input name: MA34 Dále bych se ráda zeptala na obchodní system WoddiesCCI a jeho nastaveni v SCH.....informace z finančíka jsou vynikající jen postrádam jaký lenght CCI bych měla zvolit pro tento obchodní system. CCI 14 nebo CCI50 ...či oba dva? Nevím zdali výše nastavené studie jsou správné. Hádam, že je to pro Vás triviálnost, ale i tak prosím o radu. Děkuji Finančníku a Vám všem za toto forum.
 4. lena007

  SIERRA chart- nastavení

  2 Rob99 I tak děkuju........tvuj status uzivatele je gold member ja zacinam:-)
 5. lena007

  SIERRA chart- nastavení

  Zdravím, mužete mě prosím pomoci s nastevením hodnot v grafu pro YM? Nejsem si jistá zdali jsem si to nastavila dobře. 1) V Main settings jsem dala do "Tick size" 1.00 2) V Advanced settings jsem dala: "Price Multiplier" 1 "Volume/Open Int.Multiplier" 1 "Currency Value Per tick" 5 " Value per point" 1 A pak ještě tedy nevim co znamenají zkratky výpočtu na grafu tzn: Po odkliknutí chart calculator a zobrazení výpočtu: DIT:???? ( Tikový rozdíl cen na ose y???) TD: jsou minuty ......A:???nevim Předem děkuju.
 6. lena007

  SIERRA chart- nastavení

  Prosím o radu jsem začátečník, Mám ztaženou Sierru a zaplacený package 3......snažim se následovat veškeré rady na finančníkovi.....nejde mi ale ztáhnout žádný graf.....po najetí na Data/Trade service settings....jsem zadala SC Historical Intraday Futures Data.....v položce Connection details mám pouze nabídku 1 a 2, (na Finančníkovi je ale Europe),tak jsem zkusila obě 1 a 2, pak vše dle Finančníka......Po Otevření New, Open Intraday chart jsem si zadala NQX0 ale nic se mi neztáhlo. Můžete mi pomoci? Děkuji :)
 7. lena007

  Sierra Chart a její možnosti

  Dobrý den, jsem začátečník a prosím o pomoc. V případě, že mám free demo Sierry IB 642 můžu si předplatit SC historical data na měsíc package 234 nebo mám jen přístup na Standart Features??? V případě, že mi dojde free demo a já budu mít např. předplacený SC historical data na 6 měsíců......po objednávce ty data normalně opět načtu??? Děkuji :)
 8. lena007

  NinjaTrader - prosím o radu

  Zdravím orfíka, tak jsem právě obdržela demo Zen-Fire. Musela jsem si zalozit email na hotmailu. Nepodporovali email na seznamu. Jsem připojena a jdu se v tom prodírat:-) Díky za komunikaci,moc se toho važím. A pravděpodobně o mě ještě uslyšite:-))
 9. lena007

  NinjaTrader - prosím o radu

  Bohužel nemám. Uz jsem posílala na Zen-Fire dotaz, zatim ale nic. Vy jste to dostal obratem?
 10. lena007

  NinjaTrader - prosím o radu

  Dobrý den, stáhla jsem si NT a zažádala jsem si o demo verzi na Zen-fire, žádny email s demo jsem zatím neobdržela. Je to už druhý den, dneska jsem si o to zažádala opět. Zatím nic. Může mi někdo prosím poradit?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.