Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

iNTRA_FiN

Members
 • Počet příspěvků

  68
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o iNTRA_FiN

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Vyborne cteni na odlehceni, ale zaroven ma nespornou vzdelavaci hodnotu. Srovnani tradingu a prostitutky zarazuji mezi me oblibene citaty:) Jdu si precist dalsi dily miniserialu...
 2. iNTRA_FiN

  Trhy pro záčátečníky

  nat: zkus se podívat na e-mini indexy. Já jsem je pozičně backtestoval, a pokud budeš mít dobrou strategii, tak se to dá, ikdyž e-mini jsou obecně doporučovány více na intraday.
 3. iNTRA_FiN

  Williams %R indikátor

  marcossoft: používám ho na potvrzování siknálů, které mi dá W%R. Pozoruji trhy na market replay a mám zaplý W%R a MACD a píši si poznámky jak se MACD chová když W%R nadělí signál. Je to poměrně zajímavé, protože už mám napozorované určité "paterny" pro chování MACD. Musím to konkretizovat a zapsat si do plánu, pak uvidím co na to BT. Jinak co se samotného MACD týče, tak se mi líbí především sledování divergencí. Pro základní info doporučuji stockcharts.com/help/doku.php?id=chart_school:technical_indicators:moving_average_conve
 4. Myslím, že nemůžeš být připojený přes dva poskytovatele naráz. Když spustíš NT, tak se připojuješ k poskytovateli dat. Kinetic má pouze EOD data (pokud si ho teda nplatíš). Takže ti přes něj TF 5min nepojede. Co potřebuješ, je stáhnout si historická data těch trhů. Najdi si tu thread, jak je importovat do NT (thread se překvapivě jmenuje Historická data). No a na samotná data zkus google...
 5. Máš stáhlá historická data? Přes který datový zdroj jsi připojený - ZenFire nebo Kinetick? Jaký time frame otevíráš? Máš správně nastavený date range pro 03-08 kontrakt?
 6. Já na screenshoty používám OneNote. Konkrétně mám na ně vyčleněný speciální poznámkový blok a v něm ještě vše rozděleno na oddíly. V záložce "Vložit" má OneNote (a i další programy Office 2010) možnost "Výřez obrazovky", kterým si člověk přetažením kurzorem označí který výřez chce vložit. Ten se pak vloží i s datem a časem. Příjde mě to mnohem míň komplikované, než popsaný software v článku.
 7. iNTRA_FiN

  Williams %R indikátor

  marcossoft: já používám NT7, historická data pro BT jsou zdarma, na paper se dá použít market replay
 8. ad Kurdebeleho příspěvky a celkově astrologie v tradingu: říká vám něco jméno WD Gann, případně Mayan Cycles? Nedávno jsem na toto téma četl článek v docela rnomovaném časopise o tradingu a nestačil jsem se divit. Úryvek z článku je tu www.ytemagazine.com/articles-gann/623 (Úryvek bohuže neobsahuje to co mě nejvíc zaskočilo, pokud si chcete přečist celý článek, je třeba se registrovat). Mě osobně příjde přístup W.D. Ganna jako věštění od kartářky, ale někteří obchodníci ho úspěšně používají a studují...
 9. iNTRA_FiN

  Williams %R indikátor

  marcossoft: zrovna dělám BT W%R na 3min TFrame, takže se s tebou za nějakou dobu můžu podělit o výsledky. Díval jsi se na stránky L.Williamse, na který je odkaz na minulé stránce? Larry tam popisuje i další způsoby jak W%R používat ke vstupům/výstupům, než jen klasceké zpětné přetnutí over bought/sold hranice. Na jakých testuješ trzích?
 10. Já můžu doporučit Tading Coach. Tato kniha mě doslova sedla. Taky sleduji blog Dr. Steenbargera. Někdy není třeba hledat vše v knihách, často má některý článek větší hodnotu než desítky knih.
 11. iNTRA_FiN

  Historická data

  Zdravím, jakou dáváte výchozí časovou zónu při importu dat do NT. Jedná se o NQ, YM a TF data co jsou uvedena výše, od TomTailor (mimochodem díky za ně).
 12. iNTRA_FiN

  AKČNÍ HRY

  gerimo: to co ti gaming dal není primárně díky hraní na pc, ale že jsi to bral profesionálně. Když to přeženu, tak pokud by jsi dělal krasobruslení na stejné úrovni jako gaming-několik hodin denně trénig atd, tak by jsi taky získal disciplínu, sbekontrolu a vše co píšeš. Osobně si myslím, že není přímý vzath mezi tradingem a hraním na PC, nebo že by hraní extra pomáhlo (jak jsem psal výše). Pokud třeba vezmu první generaci CZ/SK hráču online pokeru, tak velká část těch co uspěli, byl z prostředí PC her, tam by se určitá souvislost najít dala. gizmo: zrovna ve hrách co píšeš (a platí to ve většině her) máš ze začátku nedostatek "peněz" ale postupem ve hře jich máš stále víc a víc. Vlastně jako trading ;)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.