Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

krakra

Members
 • Počet příspěvků

  2 031
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem krakra

 1. JAR je zvláštní země, je tam velká černošská komunita. Když si v autopůjčovně půjčíte auto, tak na volantu je upozornění, že pokud uvidíte ležícího černocha, tak ho máte přejet a z bezpečného místa zavolat pomoc.
 2. To MNovak: Ano, zcela správně. Do cca. roku 2007 se dalo podle všeho opravdu hodně vydělávat. Kluci jeli na TFku prej 10 kontraktů, dalo se prej vydělávat 2000 USD na kontrakt. Potom přišla ta krize, a já pamatuji v roce 2009 úplně mrtvé trhy. A podle všeho se to do dneška moc nezměnilo, né že by nebylo nic, ale prostě žádná sláva.
 3. To MNovak: Ano, jenom bych upřesnil, že je lepší vše měřit v procentech. Drawdawn ve velikosti několik tisíc USD je něco jiného u účtu 100K USD a něco jiného u účtu 5000 USD.
 4. To LAman: Návod pro 3K tradery je jednoduchý: Najít si strategii, která nese vysoké [bold]procentáelní zhodnocení [/bold]. To vypadá dost náročné, ale dám vám druhou radu: [bold]Opusťe svojí myšlenku na risk 1% na obchod [/bold]. Riskovat málo s malým účtem = málo získat. Když ztratíte účet 3K USD, tak to ani nepoznáte, když zhodnotíte 3K účet třeba o 100% ročně, tak to také nepoznáte a bude proti vynaloženému času opravdu nepodstatný zisk.
 5. To Dagobert: OK Ale stejně 60 - 100 obchodů za měsíc, to musí být něco úplně inovativního. Obchodujete jeden trh nebo více trhů, nebo mnoho trhů?
 6. To Dagobert: Pokud děláte 60-100 obchodů měsíčně a některé vynesou třeba i 5000 USD, musíte mít obchodní strategii o dost odlišnou než se tady "běžně" uvádí. A musíte mít i velký účet.
 7. To Dagobert: Děláte jenom opce nebo i něco jiného?
 8. krakra

  Jak se vám daří obchodovat při práci?

  MNovak: Dobrej názor. Tak to je (tu) :)
 9. To roman06: To je různé, záleží na konkrétní strategii. Kolikrát tomu tak opravdu je.
 10. To radim2: Jeden z nejlepších příspěvků tu!!!! (tu)
 11. Tak mám někdy pocit, že každý rok backtestuje, potom půl roku papertraduje, a potom když jede live, tak se z toho sesype a jako řešení zvolí kompletní změnu systému. Změní systém bez backtestu, bez papertradu. Prostě celou minulou práci hodí do koše.
 12. krakra

  Obchodování zpráv

  To: premnath To že broker přeposílá objednávky k poskytovatelům likvidity je to nejlepší co může být! Je tu samozřejmě model MM (market maker) ten je opravdu pro vydělávání nevhodný.
 13. krakra

  Obchodování zpráv

  To premnath: To snad úkolem každého brokera.
 14. To snuff: Co to znamená profesionál?
 15. To mirdo: K výsledkům jako má Tomáš jenom programovaní nestačí, musíte vědět co má ten program "AOS" dělat. (Mě překvapuje, že si někdo přeje mít výsledky jako má Tomáš)
 16. To -Maxwell-: Gratuluji!, pamatuji si, že spolupracujete přímo s Tomášem. Vaše výslekdy jsou dost v [bold]pohodě[/bold]. S takovými jako jste vy by tu měli být rozhovory.
 17. To BOBR: Hezké, možná máte lepší zhodnocení než Tomáš. :)
 18. To Honza K: Ty AOSy máte od Tomáše?
 19. krakra

  Obchodování zpráv

  To premnath: A co by měl teda broker například blokovat?
 20. krakra

  Obchodování zpráv

  To premnath: Pokud broker něco, blokuje tak žádný programátor nic nezmůže.
 21. krakra

  Obchodování zpráv

  To premnath: [bold]Mělo by to tak být[/bold], ale celá věc je komplikovanější! Jde také o to o jakého brokera se jedná, takzvaný DD broker je MM (market maker), takže vstupuje proti traderovi, traderův zisk je brokerova ztráta, traderova ztráta je brokerův zisk. Další věc je celé to pozadí, celé to provázání s bankami atd. v tom se málokdo vyzná.
 22. krakra

  Obchodování zpráv

  To Skyangel: V diskuzi to je...... Byl mi uzavřen účet u Go Markets. Jinak od Colossea jsem odešel sám, protože jsem najednou začal dostávat skluzy.
 23. krakra

  Obchodování zpráv

  To Ivan.K: Už je to dávno, ale vzpomenu si: U Colossea se vlastně nestalo nic, jenom jsem z ničeho nic začal dostávat skluzy, jinak fakt vůbec nic. U Go Markets, mi najdnou nešly zadávat příkazy! - po mailovém dotazu mi přišel nějaký mail snad o tom, že jsem porušil regule nebo tak něco. Peníze jsem si nechal poslat k sobě na účet, naprosto bez problémů. Zajímavé je, že broker mě vlastně o ničem neinformoval, broker, jenom odpovídal na moje otázky. U Go Markets jsem potom zkoušel založit si nový účet, bohužel to se nepovedlo, byl jsem tam na "blacklistu". Po asi cca. roce jsem to zkusil znova a kupodivu účet založit šel a zcela bez problémů! Nicméně news-trading již nefungoval!, dostával jsem skluzy. Vypadá to, že jsem u Colossea i Go Markets [bold]news trading doslova zrušil! [/bold]
 24. krakra

  Obchodování zpráv

  To vodicm1: Přesně tak, skluz bývá takovej jak velkej je pohyb, prostě to nemá smysl toto obchodovat. Jinak kdy to začne brokerovi vadit? - pár poznatků: Změny se dějí vždy s novým měsícem, prostě vždy od prvního v měsíci se něco stane. Kdy to skončí: neznám přesnou odpověď, ale asi když broker spozoruje v tradingu tradera nějakou konzistenci, nějakou posloupnost, když to trader dělá solidně. A hlavně když z toho trader tahá pravidelně tisíce až desetitisíce dolarů.
×
×
 • Vytvořit...