Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Ladousek

Members
 • Počet příspěvků

  336
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Ladousek

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo neznáte indikátor nebo jiný fígl, jak zobrazovat v NT spready? Děkuji za odpověď.
 2. Ladousek

  obchoduje někdo přes Global futures?

  LukasD: Já jsem takto fundoval účet. Je to již více než rok, ale nebyl s tím problém. Myslím, že pokud si nejste jist, udělejte to jako já a příkaz zadejte v internetovém bankovnictví a nechte se navést operátorem po telefonu. V mBance toto poprvé nic nestálo.
 3. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích V

  Díky za info, večer jsem se divil co se dělo. (tu)
 4. Ladousek

  vzkaz autorum

  mira_k: Přesně jste vystihl i můj důvod proč jsem přestal zveřejňovat pravidelné obchody. Sám jsem sebe stresoval s tím, že musím, přeci ukázat, že to umím a dokážu. Mezi další nevýhody bych také mohl zařadit, i dobře míněnou snahu o pomoc. Spousta lidí a spousta názorů. Pokud si člověk nedokáže stát za svým, bude v tom mít šílený hokej. Neříkám, že rady mi nikdy nebyly co k čemu. To rozhodně ne a jsem všem, kteří mi pomáhali a pomáhají vděčný. Na začátku jsem to množství informací jednoduše nevydržel. Je dobré si skutečně říci, co bude trader s novými podměty dělat. Jak a kdy na ně bude
 5. Ladousek

  Jaké články si přejete?

  Zdravím, mě osobně by se líbil nějaký článek o reverzování pozic. Výhody, nevýhody, psychologické aspekty, jestli existuje více možností, než jen kliknutí na tlačítko Rev apod. Osobně jsem se tomuto dlouho vyhýbal a aktuálně plánuji zařadit reverzování do OP. Tak by mě zajímalo na co vše se vlastně připravit.
 6. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  sejna: Je to indikátor bar timer. Pokud používáte AutoRTCMN bude třeba ho posunout, aby se Vám nezobrazoval pod hodnotami z RTCMNtu.
 7. Ladousek

  Diskuze k článku: Den Tradera (video)

  Moc pěkný den i hezká práce. Děkuji za motivaci (tu)
 8. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  rene.skolnik Zdravím, vše probíhá pouze elektronicky.
 9. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Pro ty, kterým nejdou data: 2 velké pohyby, takže já osobně s FinWinem, už signál asi nedostanu.
 10. Ladousek

  obchoduje někdo přes Global futures?

  uranie: Já osobě jsem si zřídil účet u mBank (vyšla nejlevněji na převod) a první platbu jsem provedl tak, že přes telefon mě naváděli z banky (šlo by to při nejhorším ihned stornvat zdarma) akdyž jsem přeposílal druhou část peňez, tak jsem si to poslal už sám a bez problémů. Peníze byly na účtě dříve než, když něco posílám do KB u nás. Domů jsem si nic neposílal, takže nevím kolik je poplatek. Při odeslání do USA se platí polatek v naší bance je na to typ příkazu OUR, pokud si správně pamatuji. Ten ti zaručí, že vše cáluješ v korunách a tam dorazí přesně požadované částka. Obchoduji klasi
 11. Ladousek

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II

  Balian: T&S je tom samém místě jako nový graf a DOM, jen vybereš T&S.
 12. Ladousek

  obchoduje někdo přes Global futures?

  uranie: Já jsem u GF už půl roku. 3 měcíce jedu live, používám NT a data CQG. Neměl jsem zatím jediný problém. Mají trošku vyšší poplatky než konkurence, ale beru to jako vykoupení možnosti komunikace v češtině. Pokud by tě zajímalo něco konkrétního dej vědět.
 13. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  hooky: NT umí více grafů jen pod sebou.
 14. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Ať máte klid naduši :-) já jedu přes CQG, snad vám to pomůže v řešení problému.
 15. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat zda obchodujete či budete o Velikonoční pondělí. Mezi svátky v USA se tento den nevyskytuje, ale pro jistotu jsem se chtěl zeptat předem. Děkuji za odpověď.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.