Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Ladousek

Members
 • Počet příspěvků

  336
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Vše publikováno uživatelem Ladousek

 1. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo neznáte indikátor nebo jiný fígl, jak zobrazovat v NT spready? Děkuji za odpověď.
 2. Ladousek

  obchoduje někdo přes Global futures?

  LukasD: Já jsem takto fundoval účet. Je to již více než rok, ale nebyl s tím problém. Myslím, že pokud si nejste jist, udělejte to jako já a příkaz zadejte v internetovém bankovnictví a nechte se navést operátorem po telefonu. V mBance toto poprvé nic nestálo.
 3. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích V

  Díky za info, večer jsem se divil co se dělo. (tu)
 4. Ladousek

  vzkaz autorum

  mira_k: Přesně jste vystihl i můj důvod proč jsem přestal zveřejňovat pravidelné obchody. Sám jsem sebe stresoval s tím, že musím, přeci ukázat, že to umím a dokážu. Mezi další nevýhody bych také mohl zařadit, i dobře míněnou snahu o pomoc. Spousta lidí a spousta názorů. Pokud si člověk nedokáže stát za svým, bude v tom mít šílený hokej. Neříkám, že rady mi nikdy nebyly co k čemu. To rozhodně ne a jsem všem, kteří mi pomáhali a pomáhají vděčný. Na začátku jsem to množství informací jednoduše nevydržel. Je dobré si skutečně říci, co bude trader s novými podměty dělat. Jak a kdy na ně bude
 5. Ladousek

  Jaké články si přejete?

  Zdravím, mě osobně by se líbil nějaký článek o reverzování pozic. Výhody, nevýhody, psychologické aspekty, jestli existuje více možností, než jen kliknutí na tlačítko Rev apod. Osobně jsem se tomuto dlouho vyhýbal a aktuálně plánuji zařadit reverzování do OP. Tak by mě zajímalo na co vše se vlastně připravit.
 6. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  sejna: Je to indikátor bar timer. Pokud používáte AutoRTCMN bude třeba ho posunout, aby se Vám nezobrazoval pod hodnotami z RTCMNtu.
 7. Ladousek

  Diskuze k článku: Den Tradera (video)

  Moc pěkný den i hezká práce. Děkuji za motivaci (tu)
 8. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  rene.skolnik Zdravím, vše probíhá pouze elektronicky.
 9. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Pro ty, kterým nejdou data: 2 velké pohyby, takže já osobně s FinWinem, už signál asi nedostanu.
 10. Ladousek

  obchoduje někdo přes Global futures?

  uranie: Já osobě jsem si zřídil účet u mBank (vyšla nejlevněji na převod) a první platbu jsem provedl tak, že přes telefon mě naváděli z banky (šlo by to při nejhorším ihned stornvat zdarma) akdyž jsem přeposílal druhou část peňez, tak jsem si to poslal už sám a bez problémů. Peníze byly na účtě dříve než, když něco posílám do KB u nás. Domů jsem si nic neposílal, takže nevím kolik je poplatek. Při odeslání do USA se platí polatek v naší bance je na to typ příkazu OUR, pokud si správně pamatuji. Ten ti zaručí, že vše cáluješ v korunách a tam dorazí přesně požadované částka. Obchoduji klasi
 11. Ladousek

  Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II

  Balian: T&S je tom samém místě jako nový graf a DOM, jen vybereš T&S.
 12. Ladousek

  obchoduje někdo přes Global futures?

  uranie: Já jsem u GF už půl roku. 3 měcíce jedu live, používám NT a data CQG. Neměl jsem zatím jediný problém. Mají trošku vyšší poplatky než konkurence, ale beru to jako vykoupení možnosti komunikace v češtině. Pokud by tě zajímalo něco konkrétního dej vědět.
 13. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  hooky: NT umí více grafů jen pod sebou.
 14. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Ať máte klid naduši :-) já jedu přes CQG, snad vám to pomůže v řešení problému.
 15. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat zda obchodujete či budete o Velikonoční pondělí. Mezi svátky v USA se tento den nevyskytuje, ale pro jistotu jsem se chtěl zeptat předem. Děkuji za odpověď.
 16. pale: Abych se přiznal neřešil jsem se to, svíce jsou stejné jen posunuté, všechny. Já mám data od CQG a v nejbližší době je měnit nebudu. Tak moc nemám čím přispět. Bojuji s jinými problémy, tak jsem se zdržel. Nemám čím přispět :) Samozřejmě, kdybych měl něco věcného ozval bych se.
 17. Tyto trendové obchody jsem také 2 ze 3. stejně. Paradoxně ten jediný ve kterém jsem se lišil jsem obchodoval live. Zaujala mě jednoduchost výstupů. Jajaj to bude zase práce :-) Asi vážně nebudu nutné vše složitě vymýšlet. Těším se na pokračování. A děkuji za pohled na situaci. Přikládám screen jak jsem to viděl na podruhé já.
 18. Bany: Mohl bys upřesnit jaký přístup funguje/nefunguje? Z tvého příspěvku nechápu co máš na mysli.
 19. Ladousek

  NinjaTrader - prosím o radu II

  dejvo: jediná metoda jak dělat "nekonečný" obdélník je nakreslit si obdélník normální, kliknout na něj pravým a ve vlastnostech nastavit konečný čas/datum, který ještě nenastal.
 20. Schválně kolik různých výsledků se zítra ukáže :) Jsem moc rád, že se tu vyskytla zpětná vazba k FinWinu. Doufám, že bude zájem a podobné srovnání se budou moci opakovat. Docela se těším na výsledek. (tu)
 21. Ladousek

  EXCEL - rady a tipy

  Stanley: mělo by to být takto: =COUNTIF(Q67:Q79;"o") s tím, že adresa buněk se samozřejmě dá měnit.
 22. Ladousek

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  pepe2000: Zdravím, můj OP má v tomto období také nižší výkonost. Jako začátečník v tradingu tuto nevýhodu ještě umocňuji. Největší problém mi dělá právě ten časový rozdíl. Jednak nestíhám přijít k obchodování o hodinu dříve a celkem vydatně se projevuje "malátnost" z narušení rytmu. S myšlenkou vynechat obchodování také laboruji. Kor, když nás čeká ještě jeden týden. Bohužel jsem zatím jasnou odpověď nenašel. Mám obavy abych z tradingu nevypadl, na druhou stranu zase proč riskovat více než je nutné. Zda budu obchodovat i příští týden momentálně nevím.
 23. Ladousek

  Začínám ...

  BaruskaK: písmena jsou použity jako násobky hodnot. cs.wikipedia.org/wiki/Kilo k - kilo - 1 000 92k tedy je 92 000 niz záludného
 24. Ladousek

  MAE a MFE

  Máte 2 možnosti, buď zapíšete MAE extrémní např 1 nebo 9000, tím se zajistí, že ve výpočtu bude takoý obchod vždy ztrátový. Druhá možnost je zapsat MAE jako by se jednalo jakýkoliv jiný obchod (třeba po první korekci) výpočtově by to mělo být jedno, ikdyž napíšete MAE, že rozdíl od vstupu bude 0 a MFE nedosáhne hodnoty PT, tak by vám deník měl také vyhodit ztrátu.
 25. Ladousek

  EXCEL - rady a tipy

  baisikl: v nastavení excelu je zobrazit rovnice
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.