Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Ladousek

Members
 • Počet příspěvků

  336
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Komentáře zasláno od Ladousek

 1. mira_k:
  Přesně jste vystihl i můj důvod proč jsem přestal zveřejňovat pravidelné obchody. Sám jsem sebe stresoval s tím, že musím, přeci ukázat, že to umím a dokážu.
  Mezi další nevýhody bych také mohl zařadit, i dobře míněnou snahu o pomoc. Spousta lidí a spousta názorů. Pokud si člověk nedokáže stát za svým, bude v tom mít šílený hokej. Neříkám, že rady mi nikdy nebyly co k čemu. To rozhodně ne a jsem všem, kteří mi pomáhali a pomáhají vděčný. Na začátku jsem to množství informací jednoduše nevydržel. Je dobré si skutečně říci, co bude trader s novými podměty dělat. Jak a kdy na ně bude reagovat, protože když někdo začátečníkovi poradí "cokoliv" a 3x v trzích uvidí, že to tak funguje po 4. bude velice nahlodaný nedodržet OP. Zda je to dobře či špatně je už na každém samostatně. Já jsem pro tyto žurnály, ale sám se musím přiznat, že spíše čtu a tážu se, než abych každý den prezentoval. Řekl bych, že to nebude pro každého, ale co taky ano. Na druhou stranu bez prezentování toho, co kdo páchá, těžko dostane zpětnou vazbu.

 2. uranie:
  Já osobě jsem si zřídil účet u mBank (vyšla nejlevněji na převod) a první platbu jsem provedl tak, že přes telefon mě naváděli z banky (šlo by to při nejhorším ihned stornvat zdarma) akdyž jsem přeposílal druhou část peňez, tak jsem si to poslal už sám a bez problémů. Peníze byly na účtě dříve než, když něco posílám do KB u nás. Domů jsem si nic neposílal, takže nevím kolik je poplatek. Při odeslání do USA se platí polatek v naší bance je na to typ příkazu OUR, pokud si správně pamatuji. Ten ti zaručí, že vše cáluješ v korunách a tam dorazí přesně požadované částka.
  Obchoduji klasicky e-mini Russel 2000. Jaká je páka je dost jedno, alespoň jsem toho názoru. Záleží jak se trh hýbe a rozdíl ti vždy naúčtují. Specifika trhu jsou na stránkách burzy a nebo i tady na webu.

 3. uranie:
  Já jsem u GF už půl roku. 3 měcíce jedu live, používám NT a data CQG. Neměl jsem zatím jediný problém. Mají trošku vyšší poplatky než konkurence, ale beru to jako vykoupení možnosti komunikace v češtině. Pokud by tě zajímalo něco konkrétního dej vědět.

 4. Tyto trendové obchody jsem také 2 ze 3. stejně. Paradoxně ten jediný ve kterém jsem se lišil jsem obchodoval live. Zaujala mě jednoduchost výstupů. Jajaj to bude zase práce :-) Asi vážně nebudu nutné vše složitě vymýšlet. Těším se na pokračování. A děkuji za pohled na situaci. Přikládám screen jak jsem to viděl na podruhé já.

  19080

 5. pepe2000:
  Zdravím,
  můj OP má v tomto období také nižší výkonost. Jako začátečník v tradingu tuto nevýhodu ještě umocňuji.
  Největší problém mi dělá právě ten časový rozdíl. Jednak nestíhám přijít k obchodování o hodinu dříve a celkem vydatně se projevuje "malátnost" z narušení rytmu. S myšlenkou vynechat obchodování také laboruji. Kor, když nás čeká ještě jeden týden. Bohužel jsem zatím jasnou odpověď nenašel. Mám obavy abych z tradingu nevypadl, na druhou stranu zase proč riskovat více než je nutné. Zda budu obchodovat i příští týden momentálně nevím.

 6. Máte 2 možnosti, buď zapíšete MAE extrémní např 1 nebo 9000, tím se zajistí, že ve výpočtu bude takoý obchod vždy ztrátový. Druhá možnost je zapsat MAE jako by se jednalo jakýkoliv jiný obchod (třeba po první korekci) výpočtově by to mělo být jedno, ikdyž napíšete MAE, že rozdíl od vstupu bude 0 a MFE nedosáhne hodnoty PT, tak by vám deník měl také vyhodit ztrátu.

×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.