Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

vema

Members
 • Počet příspěvků

  154
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o vema

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Já chcu taky snajpra doma:DDDDDDDDDDD
 2. Pod článek se jednoznačně podepisuji. JSem v tom až po uši:))
 3. no pod to se můžu podepsat....proč tak malé procento uspěje v ID...mimo jiné...je to boj
 4. sLOVO "BOJ" by se snad ani nemělo ve vlastním zájmu používat. Ať už v souvislosti s tradingem nebo čímkoli jiným. Už samo slovo vyzařuje velkou tenzi a stres. Pokud chceme za něco bojovat, vnější svět nám toho nadělí dosytosti ,ale tak se budeme akorát vyčerpávat. Spíš bych to nazvala "hrou" a učením. Prostě si hraju a zároveň docházím k určitému poznání o sobě sama a o věci kterou se učím... :)
 5. Zdravím Andreo, Váš příběh mi nedá abych se také nezapojila. Sama zatím s tradingem - se sebou "bojuji" není to uplně ideální, ale mám také silný motor a motivaci (svoboda, nezávislost a materiální požitky). Věnuji se obchodvání něco přes 2 roky a musím konstatovat, že Tomáš má pravdu. Pokud něco "zoufale" chcete a přitom máte strach z neúspěchu, je to vražedná kombinace a neúspěch je snad 100% zaručen. Čistá empirie... Dokud si nevyřešíte vnitřní běsy a strachy, vnitřní nedůvěru,atd...potáhne se tos vámi jako sm....d. Zkuste také Transurfing od Vadima Zelanda. Počítám, že tam také najdete hodně odpovědí. P.S. při tom zápřahu, co jste měla, se nedivím, že jste to nezvládala...Já mám sice taky vš vzdělání, ale radši dělám podružné a stupidní brigády (abych měla čas a mentální pohodu) a mohla se tak věnovat tradingu a potažmo "studovat" sebe. Období frustrace, pocit neschopnosti a toho, že to nedám se taky občas dostavuje...Ale snažím se "moc to nechtít" jen si s myšlenkou úspěchu ležérně pohrávám a přitom pomalu kráčím k cíli...NEvím jeslti tam dojdu, jsem připravená na všechno, ale tím že tomu povolím opratě tomu napomůžu přeji úspěch VEronika (tu)
 6. rajco: přízpěvek www.financnik.cz/forum/read.php?2,180375,236912#msg-236912 velmi motivující a ukotvující...super
 7. Výborný článek, díky Tomáši...TEnto "problém" řeším a jsem ráda, že jsem si na toto téma přečetla názor od někoho, kdo už v tradingu hodně dokázal. U mě se to projevuje tak, že mám pocit stagnace, žádných hmatatelnější pokrok a někdy, že se jakokdby vracím "zpět". Takový trochu začarovaný kruh. A navíc to de všechno tak pomalu... Ale podobné čtení velmi pozitivně nakopne a člověk si zase uspořáda "jak to všechno funguje" V.
 8. Ano, ale tím jedním nebo dvěma kontrakty to většinou začíná.......
 9. vema

  Striker

  robsol: OK, já používám pro analýzu sierru a teĎ nově pro vstupy SOL
 10. vema

  Striker

  deenius tak máte pravdu. Já jsem ty příkazy pravděpodobně rušila tím, že jsem měla ještě navíc zakliklý OCO zvlᚍ.. nicméně ten "komplikovanější " přístup s dodatečným zadáváním LMT a STP v kombinaci s OCO také funguje, řekla bych. Ale pro pohodlí je samozžejmě lepší si strategii předvolit diky V.
 11. vema

  Striker

  robsol jak prosím nastavíte v sierru na obchodování z grafu, myslím tím jak propojíte příkazy zadané v SOL platformě a pak se vám objeví normálně v grafu? Díky
 12. vema

  Striker

  deenius, robsol Ano tuto cestu jsem také volila, ale pokud jsem zadávala příkaz z paltformy SOL, tak se předvolená strategie neaktivovala. Šlo mi o to, že chci vstupovat jak příkazem limit tak i MArket v kombinaci s OCO (samozřejmě, abych měla vše ošetřené, pokud spadne net, PC atd. ) A nemohla jsem se toho dobrat. Pokud nechci použít OCO tak je vše ok a brackets fungují OK. JAkmile ale použiji, zakliknu OCO a obchoduji s předvolenou strategií z DOMU, OCO se neobjeví. TAkže jsem nakonec přišla, po znovu přečtení manuálu, že prvně otevřu pozici (ať limit nebo MArket) a teprve potom "manuálně" přidám do trhu dva OCO příkaz. JEden Limit jako PT a druhý STOP. TAkže defacto bracket strategii nepoužiju. Doufám, že je to srozumitelné, ale návod na OCO na str. 48 to popisuje. Jinak samozřejmě vše funguje OK. Ještě zkusím obchodovat z grafu a tím pádem budu is OCO používat bracket předvolenou strategii V:
 13. vema

  Striker

  měla bych dotaz na ty, kteří jsou už znalí práce s platformou SOL. Mám trochu problem s OCO vazbou a umístěním MArket a Limit příkazů do trhu. Pokud mám zakliknutou vazbu OCO a předvolenou "Bracket strategii" a vstoupím market příkazem, podle všeho se OCO vůbec neaktivuje - dle potvrzovacího dialogového okénka. a pokud vstupuji Limitem tak se sice OCO vazba vyplní, ale zase nemám v trhu umístěný SL. Stáhůa jsem si ze stránek Strikera podrobnější manuál a toto jsem tam nenašla. Zřejmě jsem ještě něco dostatečně "nenastudovala" nebo nepochopila-přehlédla díky za pomoc V.
 14. vema

  Striker

  TAk OK, postupně jsem na zadávání pevného SL a PT přiška s "brackets" a navíc zdá se to tady už nědo řešil...:))
 15. vema

  Striker

  to marastik: volíte si v DOMu i stop-loss a Profit target dopředu nebo zadate vše až po připadnem vstutpu do pozice?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.