Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

vema

Members
 • Počet příspěvků

  154
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 Content Type 

Diskuze

Kalendář

Aktuality

Články v klientské sekci

Info

Články a tutoriály

Chatbox

Vše publikováno uživatelem vema

 1. Já chcu taky snajpra doma:DDDDDDDDDDD
 2. Pod článek se jednoznačně podepisuji. JSem v tom až po uši:))
 3. no pod to se můžu podepsat....proč tak malé procento uspěje v ID...mimo jiné...je to boj
 4. sLOVO "BOJ" by se snad ani nemělo ve vlastním zájmu používat. Ať už v souvislosti s tradingem nebo čímkoli jiným. Už samo slovo vyzařuje velkou tenzi a stres. Pokud chceme za něco bojovat, vnější svět nám toho nadělí dosytosti ,ale tak se budeme akorát vyčerpávat. Spíš bych to nazvala "hrou" a učením. Prostě si hraju a zároveň docházím k určitému poznání o sobě sama a o věci kterou se učím... :)
 5. Zdravím Andreo, Váš příběh mi nedá abych se také nezapojila. Sama zatím s tradingem - se sebou "bojuji" není to uplně ideální, ale mám také silný motor a motivaci (svoboda, nezávislost a materiální požitky). Věnuji se obchodvání něco přes 2 roky a musím konstatovat, že Tomáš má pravdu. Pokud něco "zoufale" chcete a přitom máte strach z neúspěchu, je to vražedná kombinace a neúspěch je snad 100% zaručen. Čistá empirie... Dokud si nevyřešíte vnitřní běsy a strachy, vnitřní nedůvěru,atd...potáhne se tos vámi jako sm....d. Zkuste také Transurfing od Vadima Zelanda. Počítám, že tam také najdete hodně odpovědí. P.S. při tom zápřahu, co jste měla, se nedivím, že jste to nezvládala...Já mám sice taky vš vzdělání, ale radši dělám podružné a stupidní brigády (abych měla čas a mentální pohodu) a mohla se tak věnovat tradingu a potažmo "studovat" sebe. Období frustrace, pocit neschopnosti a toho, že to nedám se taky občas dostavuje...Ale snažím se "moc to nechtít" jen si s myšlenkou úspěchu ležérně pohrávám a přitom pomalu kráčím k cíli...NEvím jeslti tam dojdu, jsem připravená na všechno, ale tím že tomu povolím opratě tomu napomůžu přeji úspěch VEronika (tu)
 6. rajco: přízpěvek www.financnik.cz/forum/read.php?2,180375,236912#msg-236912 velmi motivující a ukotvující...super
 7. Výborný článek, díky Tomáši...TEnto "problém" řeším a jsem ráda, že jsem si na toto téma přečetla názor od někoho, kdo už v tradingu hodně dokázal. U mě se to projevuje tak, že mám pocit stagnace, žádných hmatatelnější pokrok a někdy, že se jakokdby vracím "zpět". Takový trochu začarovaný kruh. A navíc to de všechno tak pomalu... Ale podobné čtení velmi pozitivně nakopne a člověk si zase uspořáda "jak to všechno funguje" V.
 8. Ano, ale tím jedním nebo dvěma kontrakty to většinou začíná.......
 9. vema

  Striker

  robsol: OK, já používám pro analýzu sierru a teĎ nově pro vstupy SOL
 10. vema

  Striker

  deenius tak máte pravdu. Já jsem ty příkazy pravděpodobně rušila tím, že jsem měla ještě navíc zakliklý OCO zvlᚍ.. nicméně ten "komplikovanější " přístup s dodatečným zadáváním LMT a STP v kombinaci s OCO také funguje, řekla bych. Ale pro pohodlí je samozžejmě lepší si strategii předvolit diky V.
 11. vema

  Striker

  robsol jak prosím nastavíte v sierru na obchodování z grafu, myslím tím jak propojíte příkazy zadané v SOL platformě a pak se vám objeví normálně v grafu? Díky
 12. vema

  Striker

  deenius, robsol Ano tuto cestu jsem také volila, ale pokud jsem zadávala příkaz z paltformy SOL, tak se předvolená strategie neaktivovala. Šlo mi o to, že chci vstupovat jak příkazem limit tak i MArket v kombinaci s OCO (samozřejmě, abych měla vše ošetřené, pokud spadne net, PC atd. ) A nemohla jsem se toho dobrat. Pokud nechci použít OCO tak je vše ok a brackets fungují OK. JAkmile ale použiji, zakliknu OCO a obchoduji s předvolenou strategií z DOMU, OCO se neobjeví. TAkže jsem nakonec přišla, po znovu přečtení manuálu, že prvně otevřu pozici (ať limit nebo MArket) a teprve potom "manuálně" přidám do trhu dva OCO příkaz. JEden Limit jako PT a druhý STOP. TAkže defacto bracket strategii nepoužiju. Doufám, že je to srozumitelné, ale návod na OCO na str. 48 to popisuje. Jinak samozřejmě vše funguje OK. Ještě zkusím obchodovat z grafu a tím pádem budu is OCO používat bracket předvolenou strategii V:
 13. vema

  Striker

  měla bych dotaz na ty, kteří jsou už znalí práce s platformou SOL. Mám trochu problem s OCO vazbou a umístěním MArket a Limit příkazů do trhu. Pokud mám zakliknutou vazbu OCO a předvolenou "Bracket strategii" a vstoupím market příkazem, podle všeho se OCO vůbec neaktivuje - dle potvrzovacího dialogového okénka. a pokud vstupuji Limitem tak se sice OCO vazba vyplní, ale zase nemám v trhu umístěný SL. Stáhůa jsem si ze stránek Strikera podrobnější manuál a toto jsem tam nenašla. Zřejmě jsem ještě něco dostatečně "nenastudovala" nebo nepochopila-přehlédla díky za pomoc V.
 14. vema

  Striker

  TAk OK, postupně jsem na zadávání pevného SL a PT přiška s "brackets" a navíc zdá se to tady už nědo řešil...:))
 15. vema

  Striker

  to marastik: volíte si v DOMu i stop-loss a Profit target dopředu nebo zadate vše až po připadnem vstutpu do pozice?
 16. vema

  Striker

  Tak vše OK. Chyba byla u mě. Špatně jsem se logovala... Ale s panem LEmbákem jsem vše vyřešili. Operativně a rychle... super servis:DDD
 17. vema

  Striker

  PRosím vás, kdo se připojoval přes strikera do sieery. Mám problem se spuštěním SCH. Vůbec se mi nejde zalogovat do programu, když ho spouštím z win...jeméno a heslo je OK. Víte někdo kde by mohl být problém? díky V.
 18. vema

  Striker

  to: marastik a deenius Už jsem všechno vykomunikovala s MArtinem Lembákem a příští týden budu řešit přesun financí z velocity do Strikera. Ty rozdíly ve službě a vůbec jsou opravdu markantní. Je to tak výše komise je relativně v pohodě a ostatní servis vypadá také výborně:)
 19. vema

  Striker

  deenius: aha, tak čtu, že komise jsou poměrně vysoké na ID... Ok, ale jestliže je pan Lembák v pohodě doufám, že půjdou srazit. Jinak ještě k té Sieře:) Budu tedy potom platit pouze 45USD za package 5. Ptám se na to, protože jsem ve fázi, kdy si finančně nemůžu moc vyskakovat a hledám alternativu za "enschopného" brokera (nechá si paltit fee a OCO vazbu drží u mě na PC...:( díky v.
 20. to gerimo: zatím se tedy učím sledovat a chápat bid/ask, potažmo jak fungují limitní příkazy. Ale ten přístup, který "razíte" VY může být zajímavý. Můžete mi napsat, kde se k hlubšímu sledování Limi příkazu (jak píšete LEvel ) potažmo k RealStats dostanu? Je toaplikace nebo co? díky V.
 21. vema

  sierra chart - připojení obch. platformy -data

  Prosím Vás, kdo z vás ma jako datafeed CQG? A případně, jakého brokera díky
 22. vema

  Velocity Futures

  zdravím, mám také účet u Velocity a zajímalo by mě, zdali-li někdo máte jako datafeed CQG a jak jste spokojeni. JEdná se mi to, že bych chtěla backadjustovat data a s Trading Technologies mě to jaksi nejde.. díky za info
 23. tominotr: jj, tak to mě šlo, jasně. Já se jen naivně domnívala, že zakreslim SR v ES a AS2 mě to bude schopný převést na jiný trhy např: FDAX.... TAk to jsem chtěla evidentně moc:D dik
 24. TEchnická: Řešil někdo v SCH to kopírování S/R z jednoho grafu do ostatních v AS2 "Copy Chart Drawings From Chart"? ZAtím se mi to nedaří. Pakliže s tím máte někdo zkušenosti, taky to nešlo a posléze vyřešil budu ráda za pomoc...
 25. vema

  Sierra nastaveni grafu

  Dobrý den, řeším problém s otevíráním uložených chartbooků (screenshotů).KDyž uložím upravený, popsaný graf do složky "data" následně se mi nedaří otevřít objeví se pouze šedé pozadí. Můžete mi prosím poradit,jak vyřešit problém? Případně, jak zálohujete SC screeny pro pozdější analýzu? děkuji vema
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.