Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Yenda66

Members
 • Počet příspěvků

  32
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Yenda66

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Dobrý den Tomáši, podobné témata mě hodně oslovují. Samozřejmě jsem se s Vámi seznámil přes finančníka, později na kurzech. V současné době, jsem v tradingu v začátcích live obchodování. Ale musím říct, že mnohem častěji, než financnik.cz sleduji Váš imotivator.cz. Netrpělivě čekám každý nový článek, které jsou téměř vždy velmi inspirující a posouvají mě dále. Protože na imotivatoru není možnost komentářů, píši to tady. Velmi děkuji za Váš přínos pro druhé ohledně psychologie a osobnostního rozvoje.
 2. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Dnes to byl na TF den jako vyšitý pro FinWin :) Já měl ale jen jeden menší ( ale spokojený ) profit v 16:30 long na 755,4. Obával jsem se té S/R kolem 757.
 3. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Klasický pátek. Své týdenní profity částečně odevzdávám. Na TF jsem šel short v 16:10 na 787,4 po 1-2-3. Byla to past. Byl jsem z toho asi trochu mimo, páč jsem nezachytil následný trendový pattern. Chjo.
 4. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Pavel K.: 17:25 , to byl taky dobrý vstup. Jen PT bych dal k 790,0.
 5. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Pavel K. : nad 785 mám silnou S/R. Mám obavu, aby to na ten tvůj PT na 784,5 došlo...
 6. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Já chtěl dnes vstoupit v 16:24 limitem short na 790,7. Ale než jsem se vzpamatoval, bylo to pryč... :(
 7. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Dnes po Open mi to přijde na TF opět nějaké nervózní...
 8. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Dnes to bylo fakt o nervy. Vstup v 16:38 long na 782,1. 1 tick před mým PT na 784,2 se to otočilo a spadlo to o 3,4 bodu níž, přesně na můj SL, kde se to opět odrazilo long ! To mě fakt dostalo. Naštěstí v těch emocích další vstup long v 17:06 na 782,6 již vyšel na PT 785,5. Uf.
 9. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  JJ, jen na TF koukám a čekám, co bude. Je to o hubu do toho teď lézt. Naštěstí nemám žádné signály :)
 10. O trading se zajímám od vánoc 2010. Tedy víc jak rok a čtvrt. Napřed probělo shomažďování informací ( internet, knihy ) a lehké backtestování různých přístupů. Bylo mi jasné, že se ze začátku chci věnovat ID. Také jsem na jaře 2011 absolvoval kurzy finančníků. Směřoval jsem k FinWinu. Po kurzech jsem navrhnul svůj první OP. A po Backtestech ( data cca půl roku zpět ) jsem začal replay. Výsledky z BT nebyly nijak zázračné ( neviděl jsem pravou stranu ). Když jsem nashromáždil prostředky u brokera, začal jsem se simulací ( asi na podzim 2011 ). Výsledky byly dost "volatilní". Mezi tím jsem samoz
 11. Tak na rozdíl od minulého cvičení jsem dnes pohořel. Našel jsem jeden trendový pattern "2v" v 11:42 a také jeden protitrendový (1-2-3 ) v 10:38. Ale při koukání na grafy mě bleskla hlavou myšlenka, že tady není co obchodovat. Ale kdo hledá, ten najde :( Naučit se držet zpátky, to je můj problém.
 12. Zadání jsem udělal a vidím, že docela úspěšně. Díky moc za vynikající nápad, a silně se přimlouvám za pokračování. Vaše nové nápady na finančníkovi posunují web opět dále, a nám začátečníkům velmi pomáhají.
 13. Jsem ve fázi paper-tradingu. Musím potvrdit jednu zmínku z článku, která mě v této fázi velmi pomohla. A to je právě porovnání výsledků v paperu se zpětným backtestem. Dělám to vždy každý týden v sobotu. Je to pro mě v současnosti to, co mě posunuje nejvíc dopředu. Hodně doporučuji. Díky za článek.
 14. Yenda66

  Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV

  Co se to děje na TF ? Tak vysoké Volume ?
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.