Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Hami

Members
 • Počet příspěvků

  31
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o Hami

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Dobrý den Tomáši, nemáte osobně vyzkoušenou nějakou kvalitní literaturu na téma pragmatismus? Něco jsme se o tom učili na střední škole, něco jsem našel i na internetu, ale pokud máte vlastního knižního favorita a bylo by možné se zmínit? Hami "pravda je měřítko prospěchu" :)
 2. Dobrý den Tomáši, vážím si toho co děláte, děkuji za umožnění náhledu do Vašich myšlenek, názorů a postojů k životu. Fandím Vám v psaní pokračovacího ebooku. Jako poděkování jsem se zaregistroval na linku na konci knihy. Ps. kdyby jste se rozhodl pro zpoplatnění knihy, s radostí si ji koupím. S pozdravem Hami
 3. Mohl by jste sem někdo ze zkušenějších hodit printscreen trhu YM ze 6.5.2010? Pokud by bylo možné na 2 min. grafu, mám účet u infinit futures a historicky mě to pustí nejdál na YMZ2...
 4. Zdravím, Obelix: díky za odkaz, akorát jsem ho chtěl začít hledat. Můžete někdo vysvětlit proč jsou tři procentuální hranice? tj. 7% 13% a 20%? Jsou to limitní hranice pro tři dny jdoucí po sobě? Nebo jak poznám, který down limit bude respektován?
 5. Hami

  Historická data od Sierra Chart

  Dobrý den, backtestuju na datech od SierraChart package 5 studii numbers bars.... mohli by jste někdo, kdo má trošku zkušenosti s number bars porovnat kvalitu, co se tíče počtu zobchodovaných kontraktů v jednom ticku zkontrolovat? Jestli tam máte stejné číslo? Protože často u svíček mám stejné čísla v jednotlivých tickách např. 18,18,18,18,18,18... Tak jestli to jsou jen časté náhody nebo mám někde chybu. Je to 2 minutový graf, YMM4, čas kolem 15:16 ( vše na fotce + printscreen nastavení studie)
 6. Hami

  Infinity futures

  Dobrý den, zhruba rok až do včerejšího dne, jsem používal demo účty infinity futures a to bez problému. Ověření IP adresy prováděli pouze při registraci, takže jsem se zaregistroval třeba ve škole nebo u kamaráda a pak už jen doma pracoval na Pc. Ale včera mi účet přestal fungovat, broker mi napsal, že CME polices začali zavádět nová pravidla od 1.března 2014 a už se mi nejde přihlásit na účet. Vždycky se mi v platformě načte číslo účtu, ale jak dám tlačítko: You Are accesing demo, tak mi to vyhodí login failed... Broker mi napsal, že mi to CME blokuje, protože jsem ze svého počítače a z mé
 7. Hami

  Infinity futures

  Hanz242 díky za radu ;-) zkusil jsem.. nakonec správce hledal kama to spojení letí do Chicaga a zjistili jsme že to jde do Francie a podmořem to letí do Ameriky... takže problém se vyřešil tím, že napíšu jméno a heslo, počkám tak 30 sekund, než se to nějak propojí a až potom kliknu na account.... :-) Iťák mi to vysvětloval, že je tam nějaká odezva nebo tak něco... nikdy bych nevěřil, že něco takového to může ovlivnit, je sice pravda že píšu všema deseti a docela rychle...... :D
 8. Hami

  Infinity futures

  Dobrý den, nemůžu se připojit do infinityAt.. Mám založený účet už skoro měsíc a furt nemůžu najít problém, kde je chyba v připojení.. Nejlepší na tom je, že když jsem v domě na vesnici, kde je mnohem pomalejší internet infinityAT mi funguje, ale když se peřesunu do města ( kde trávím 90% času, protože zde studuji) tak mi už InfinityAT nefunguje.. hlásí mi to Login failed..Řeším tento problém i se správcem sítě, který tady v domech má nastarost internet a od brokera jsme zjistili, že program by měl fungovat na portu 1869 a na IP adrese sim.yorkba.com a když to správce odblokoval, tak se m
 9. Hami

  AMP Futures

  Dobrý den :-) stáhl jsme si demo NT u AMP. Vytvořil si spojení dat CQG, ale nechtějí se mi grafy načítat, tak rok Z5 jsem backtestoval na NT, ale pak jsem přešel na sierru, ale teď kvůli demu u AMP s real-time daty jsem si opět instaloval NT a nejdou mi načíst grafy, chci to pro papertrade. Nemáte s tím někdo podobné problémy?
 10. Skvělý článek ! Pro příznivce osobního rozvoje můžu doporučit knížku Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla, úžasná knížka, která mně odpověděla na hodně otázek podobných v tomhle článku :-)
 11. Hami

  Zaškolení v užívání IB

  miroslav45 Díky moc, no s tou podkapitalizací.... ještě nemám ani pořádně OP, takže nejde mi o to co nejdřív obchodovat žive. ;)
 12. Hami

  Zaškolení v užívání IB

  Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s užíváním účtu Individuals age 26 or younger 3.000 USD. Jde mi o to, abych si otevřel účet na kterém budu moct sledovat real-time data a papertradovat na YM, rozhodně nechci živě obchodovat s takovou podkapitalizací. Poplatky jsou tam 10 USD za obchodní neaktivitu a 10 USD za data z USA, což je pro mě přijatelné, pokud máte nějaké zkušenosti atd.. budu rád za každé info ;)
 13. Hami

  Interactive brokers

  Hugos: Díky moc ;-) to jsem právě potřeboval vědět. S marginem počítám, zatím jen backtestuji, ale zatím jsem se zajímal jen o intradenním testování a právě jsem dostal nový nápad, který backtestuji a hodně pozic se tam drží přes noc a při komisích 5 nebo 40 USD to má samozřejmě rozdílné výsledky. :-)
 14. Hami

  Interactive brokers

  Dobrý den, Nevíte někdo jaké komise interactive brokers účtují při držení pozice přes noc? V jejich ceníku jsem našel jen 5 USD, ale žádné časové rozdělení. Potřebuji to pro trh YM. Děkuji.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.