Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

PetrJ81

Members
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o PetrJ81

 • Hodnost
  Newbie

Poslední návštěvnící profilu

511 zobrazení profilu
 1. PetrJ81

  Nejlepší broker pro intradenní obchodování TF?

  Pokud je to tak (myslím tvůj věk) tak proč ne. Pokud ti v budoucnu nebude IB vyhovovat, je velmi jednoduché brokera změnit. Vše záleží na tom, co kdo od obchodování očekává, jakým stylem obchoduje. Někdo preferuje nižší margin, někdo komise, někdo nabídku služeb atd.
 2. PetrJ81

  Nejlepší broker pro intradenní obchodování TF?

  Můžeš klidně obchodovat třeba přes Ninjatrader broker, nevidím v tom problém. Poplatky jsou dost podobné AMP . Myslím si, že měl něco společného s Mirus futures broker, nebo se z něho transformoval, přesně nevím. Mělo tam účet hodně lidí odsud. Můj názor je, že na začátek je to docela jedno jakého máš brokera pokud má přiměřené poplatky, stejně pokud začneš víc vydělávat skončíš u těch velikých jako je IB,global futures, tradestation broker apod.
 3. PetrJ81

  AMP Futures

  Prostě na klávesnici napiš své jméno a je to. Nic jiného řešit nemusíš. Normálně to tak akceptují. Posíláš tam přece kopii OP.
 4. PetrJ81

  AMP Futures

  To Obelix : tak co to potom znamená?
 5. PetrJ81

  AMP Futures

  to yord: Ty order flow myslíš v DOMu? Já vidím jen 5 úrovní v DOMU a nic víc. V poslední době jsou ta čísla menší než to bývalo, to je pravda, zhruba 60 - 120 na trhu TF (BID i ASK). Tohle nějak neřeším, obchoduji podle grafu. to Rob99: mám to tak v nastavení platformy viz přiložený obrázek
 6. PetrJ81

  AMP Futures

  Ahoj, používám kombinaci Ninja7 + AMP + CQG data od 15. ledna po kolapsu u Mirusu a jsem s tím spokojen. Obchoduji pouze trh TF a komisi mám 4,02 RT. Vůbec nic dalšího neplatím. tzn.: - mám free verzi o NT7 - nemám Static DOM (kde se platí za každý obch.) - nemám aktivovány trhy NQ a YM (příplatek 5 USD/měsíc) ani ES (příplatek 7USD/měs.) - nemám aktivován EUREX non-profesional (příplatek 23 USD/měs.) - nemám aktivován SGX (Singapur - příplatek 68USD/měs.) S daty jsem spokojen, jsou bez výpadků. Rozdíl od ZENFIRE nepoznám. Petr
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.