Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

yord

Members
 • Počet příspěvků

  172
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

1 Neutrální

Více o yord

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

Seznam posledních návštěvníků profilu je vypnut a není zobrazován.

 1. Zajímavý článek, já bych také potřeboval spoustu věcí zautomatizovat, ale nevím jak začít. Obchoduji také v NT , ale nejsem programátor. V článku se píše o programování v C+... nebylo by možné nějak napsat na co se zaměřit v programování, jak začít, kterou literaturou atd. Děkuji a gratuliji ke krásnému úspěchu.
 2. yord

  Dividendové akcie - dlouhodobé investice

  Musí být podáno daň přiznání i když vyděláte třeba jen 20 000 Czk... těch 100000 se jedna o objem obchodu... tedy příklad: mám zainvestováno 250000... prodam akcie v tomro objemu a vydělám např 25000... tak musim podat dan přiznání... omlouvam se píšu z mobilu ...
 3. yord

  Ropa

  m.hunter no nevím jestli je to tak jednoznačné s tou ropou... www.bloomberg.com/news/articles/2016-02-24/another-oil-crash-is-coming-and-there-may-be-no-recovery?cmpid=BBD022416_BIZ
 4. yord

  Opce a Volatilita

  mapler dobrá práce (tu) jen mě udivuje u kontinuálního grafu, že má VVIX koncem roku 2008 (období krize) menší hodnotu než září 2015 tj. nedávný propad trhů, který se s rokem 2008 nedá srovnat... Spíše tedy , chtěl bych se na to zeptat. Čím to je? Rychlostí propadu?
 5. yord

  Opce a Volatilita

  zdravím, myslím si, že jsi inspirací pro mnoho z nás. Tvé příspěvky jsou velmi inspirativní. Díky za ně !!! Já obchoduji něco podobného. Tedy patřím mezi ty, co si rádi přečtou Tvoje příspěvky. Škoda že se nemůžeme spojit přes email. Ten můj je tady můj nick na emailu cz.
 6. yord

  Opce a Volatilita

  mapler (tu)
 7. yord

  Opce a Volatilita

  mapler no přesně to co píšeš, jsem chtěl napsat již dříve, hned po tvém příspěvku o tom, jak rychle se vše vrátí do contanga. Myslím, že podle Tvého backtestu bylo nejdelší období 6 dní, ale právě že fundament v dnešní situaci ( backwardation kvůli Číně a hned po expiraci FOMS). Čína není Řecko a zvyšovaní sazeb by bylo po dlouhé době...tj zásadní fundament. Chtěl jsem ti tu napsat že jsem zvědavý, jestli zvítězí backtest a nebo fundament :-), ale nechtěl jsem ti tady psát zbytečné "canci" a kazit ti tvé skvělé vlákno a Tvou práci a výzkum. ps: to není ironie- myslím to vážně.
 8. yord

  Opce a Volatilita

  Zdravím Na to, že je 6 dní do expirace prvního futures, tak mezi prvnim a druhým futures je pořád pěkné backwardation... to asi kluci nestihnou do expirace... uvidime... :)
 9. yord

  Opce a Volatilita

  mapler gratuluji k zisku. Taky už jsem venku, přeci jenom s Čínou si není radno zahrávat :-) Chtěl jsem tě poprosit : ten graf contanga/backwardation si děláš asi sám v exelu že? Mohl bys prosím nějak popsat jak, nebo nejlépe uploadnout ten exel sheet ? Vypadá to moc pěkně :-)
 10. yord

  Opce a Volatilita

  mapler zdravím, kéž by jsi měl pravdu . Na tomto principu jsem v docela velké pozici a zatím se backwardation jen zvětšuje. Alespoň teď co se dívám v 10:27 hod. Nevím, ale pokud teď půjdou trhy dolů a někdy v půlce září se má očekávat zvýšení/nezvýšení sazeb fedem, tak s návratem do contanga a tím pádem snížení volatility asi moc počítat nemůžem :-(. Myslím, že se píše nová historie .
 11. yord

  Think or Swim

  radim2 děkuji ... (tu)
 12. yord

  Think or Swim

  Poradil by někdo jak dostat data z TOS do exelu? A ještě jedna prosba , nevíte jak dostat dva grafy přes sebe (né pod sebe), nějak nemůžu přijít na to jak to udělat. :S
 13. yord

  AMP Futures

  introus: já používám taky GOM s NT7 a data od AMP-CQG , ale po znovu načtení grafů se mi nezobrazuje historie ve Footprintech. On-line je to v pohodě, ale historie se mi nenačítá. Někde mám něco blbě nastavené, ale zatím jsem to moc neřešil, tak jestli budeš tak hodný, můžeš poradit :)
 14. yord

  AMP Futures

  Je to zvláštní, protože kdysi jsem porovnával ty datafeedy podle IQFeed. Porovnával jsem datafeed od SierraChart, Infinity a CQG a CQG bylo přesné (stejné) na tick jako IQFeed. Tak že ten problém nebude v datech co posílá CQG, ale v tom, jak je zobrazuje Multicharts. Zatím tedy pro mě Multicharts jen pro hraní si a zkoumání nových věcí. :)
 15. yord

  AMP Futures

  jj taky jsem to porovnával a úplně jiné hodnoty :-(
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.