Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

icm

Members
 • Počet příspěvků

  195
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o icm

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  Pod slova Honzina se mohu absolutně podepsat! :-)
 2. to Valter: ...až jsem se stal "dobrým člověkem"...., tak to si zapamatuji, neboť ve svém životě válčím s něčím zřejmě stejným, tedy mít uspořádaný samotný život, nejenom trading, když to nejde v životě, tak ani v tradingu. Děkuji za toto spojení slov.
 3. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  Taraka. Vstupoval jsi v 18:04? A pokud ano, tak který proražený SWING myslíš? Já tam právě to proražení nevidím, proto se tak ptám.
 4. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  Ahoj Taraka. První obchod jsi bral proč? Nesedí mi v mých očích Tvému obchodnímu plánu.
 5. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  Ahoj Taraka. Já měl jen jeden obchod REAL s 95$ a počkal jsem si na tu DOJI svící v čase 16:08. Tvůj obchodní den, divočina. Škoda opět, že jsi si nezobrazil OPEN, kde došlo ke krásnému odrazu a ušetřil bys jeden první SL jednoduchým pravidlem. Pak ta divergence, co přišla, společně s DOJI, Tě opět měla varovat a nenechat to zbytečně dojít na plný SL, škoda. Teď mám pro změnu já ten pocit, že jdeš hlavou proti zdi, že se snažíš mechanicky porazit trh a přitom je to velká škoda. Ale fandím Ti a držím palce Tvé píli a disciplíně.
 6. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  to Taraka: Já snad ten odstrašující screen hodím i na E-Mini II, k tomu připíši, co bylo děláno špatně a věřím, že X obchodů se odfiltruje od tamních uživatelů. Zn: Škola obrazem. :-D Mohu potvrdit, že hodně dělá problém vstupy na volatilních svících neúměrně SL a pak je hodně vyplněných SL a přitom úplně zbytečných. :-(
 7. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  to Taraka: To je právně ono, čistě mechanicky, ale už nepřemýšlíš (ve smyslu zájmu většího výdělku než 30-35$), zda dávají smysl, tedy ta diskréční složka tam úplně chybí, která doufám, v novém systému už je trochu i zahrnuta. Jinak já si zatím nenuluji účet a ani to nemám v plánu a tak si i myslím, že proto dělám maximum. EDIT: Dobře, maximum úplně ne, ale i to něco, co dělám, tak pořád cítím, jak mne to tady na fóru posouvá mílovými kroky dopředu, ale to už se opakuji. :-)
 8. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  to Taraka: To nebylo nic povedenýho, aplikace FinWin i trendu, musím začít zkoušet i trendové obchody, neboť i ty se někdy vyskytují. Komentoval jsem testovaný systém. Dnešní LIVE. Hmm. První obchod dával smysl podle mne. Ten druh už byl moc vysoko, klasika, to víš. No a jak jsi potom shortoval, nebyl porušen kanál a proto jsi mi připomínal mne na začátku června, když jsem to tam cvakal do té doby, dokud to nepůjde, než jsi to v šest zabalil. ;-) :-) EDIT: První dával smysl z hlediska Tvého obchod. plánu, nikoliv kanálu samozřejmě.
 9. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  to taraka: Ale jinak děkuji za novou inspiraci k zakreslování a identifikaci SWINGů a S/R úrovní. Konečně něco konkrétního nového. :-)
 10. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  Tak přece jen sem vložím screen pro Taraku pro inspiraci. Tam, kde popisuješ, že bys dal vstupy, přijde mi to u obou dvou případů stejně vysoko z hlediska rizika, proč? Mrkni na screen, byl tam trendový kanál a od trendového kanálu se očekávají poklesy (které se taky děly, s naše SL 15tic. by byly vypleněny), je lepší nastupovat na spodní hraně kanálu, což můžeš na screenu pěkně vidět, jak se dnes vyplnilo (i s našim SL 15 ticků), navíc podpořeno FinWinem a IMA s NQ
 11. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  Jinak u mne se tvoří OPEN v 02:00, se teď dívám, to jen tak mimo téma. Po důvodech tohoto času se nepídím. Který čas, myslel Larry Williiams, nevím, mluvil jsem v obecné rovině, o OPEN.
 12. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  to Taraka: Jo, máš pravdu s tím obchodováním u mne. K tomu OPEN. Existuje něco jako pre-market, ale už jsem pochopil, že když nepomohou ani screeny, tak už pak pomohou asi jen výsledky. :-(
 13. icm

  Diskuze k článku: 21. Obchodní deník

  to Juri: Nesmí se to tak přehánět. Samozřejmě, že kdybys měl vše zapsat před obchodem, asi bys fakt nestíhal. :-) Dejme tomu, že máš k dispozici obchodní plán, třeba napsaný na papíře. Vyskytla se taková situace na trhu, že chceš zrealizovat obchod, tak prostě vykonáš obchod a pak si zapíšeš zobchodovanou situaci do deníku. Lépe je si ještě uložit screen obrazovky, která vydá ještě za více a podle posledního Mini-Magazínu Finančníka bys mohl jít ještě dále a nahrát si záznam celého obchodu ve formě videa (to já třeba ještě nedělám, ale nechám se inspirovat), což už pak mluví úplně za vše. Třeba je ještě dobré si poznamenat, zda se v ten den staly významné události (politické, ekonomické). Věřím, že i další ještě poradí, co a jak.
 14. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  to Stranger: Tak založ vlákno a sdílej, ať se podíváme i na Tebe. :-)
 15. icm

  TF-E mini Russel 2000 PA system

  to Stranger: Já Ti odpovím proč. Protože ve veřejných vláknech se nemá podle pravidel fóra probírat to, co se probírá na E-Mini II (analogicky FIMS, Opční obchodování, atd..). Jednou jsem už měl blokovaný příspěvek za toto. I z tohoto důvodu jsem se přesunul na E-Mini II, kde mám v tomto směru volnost a nemusím to řešit. Ale mohu se zeptat Michala, zda by mi sem dovolil dávat aspoň nekomentované screeny, abys se na ně mohl podívat. Jo a Stranger. A kde dáváš screeny Ty? Jo a Taraka: Znovu omluva za off-topic diskuzi.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.