Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

BaruskaK

Members
 • Počet příspěvků

  12
 • Registrace

 • Poslední návštěva

BaruskaK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. BaruskaK

  Historická data

  detroit: Reaguji na Vaši diskusi výše, jelikož mám ten samý problém, dva PC a na obou zablokovanou MAC adresu, mohla bych Vás poprosit o stažení minutových dat trhu e-mini Nasdaq a jejich zaslání???? Moc byste mi pomohl... Děkuji :)
 2. BaruskaK

  Historická data

  Zdravím, může prosím někdo poradit ohledně dat od Zen-Fire? Registrovala jsem se na jejich stránkách, následně mi mailem přišlo uživatelské jméno a heslo. Když chci vytvořit propojení se Zen-Fire v NT, vše proběhne úspěšně. (Tools --> Account Connection --> Add --> přidám Zen-Fire + už.jméno a heslo). Když se chci ale připojit na jejich data (File --> Connect --> Zen-Fire) vyskočí mi tabulka: Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection. Tak nevím, kde je chyba, už.jméno i heslo zadávám správně a internetové připojení taky funguje. Nevíte někdo???? To marcossoft: Podařilo se Vám již vyřešit probém se zobrazováním grafu? Já mám historická data koupená přes diskatrading od roku 2000 a taky se mi zobrazuje jen kousek roku 2011 :-/ Děkuji předem za odpovědi.
 3. BaruskaK

  Historická data

  Zdravím, mám ten samý problém....nahrála jsem minutová data NQ 09-11 od roku 2000 do 29.7.2011 a když chci zobrazit graf, zobrazí mi pouze od 9.6.2011, ať zadám ,,Days to load" kolik chci....Taky nevím, kde může být chyba :-( Poradí někdo? Děkuji :-) PS.: Nevíte někdo, zda existuje manuál k NT v češtině? Ale asi ne...
 4. BaruskaK

  Začínám ...

  Děkuji moc za odpověď, už je mi to jasné.. :-) Děkuji.
 5. BaruskaK

  Začínám ...

  Dobrý den, měla bych dotaz ohledně VOLUME. Na grafu - www.barchart.com/chart.php?graphdata=&sym=NQH11&style=interactive&p=DO&d=L&sd=&size=M&t=CANDLE&submitted=1&fpage=&txtDate=04%2F01%2F2011 se zobrazuje hodnota volume např.242K, 176K, 363K a podobně, jinde zase např. 15.3.2011 srozumitelná hodnota 92079. Vím co je volume, nevím co však znamená ono písmeno K . Můžete prosím poradit? Děkuji :-)
 6. BaruskaK

  Historická data

  Dobrý den, prosím o pomoc...koupila jsem si historická data na diskrading, denní i intradenní...Data vypadají v pořádku, denní od roku 2000...Problém nastává po importu a pokusu o zobrazenní denního grafu...Intradenní graf funguje tak jak má, ale když chci zobrazit denní graf (a vyšší timeframe), zobrazí se mi graf s daty za pouhé necelé 2 měsíce - ať zadám v nastavení ,,days to load" 120, 360 a víc, stále se mi zobrazuje graf ve stejném časovém úseku (od 9.6.2011 do 29.7.2011 - data mám přitom až od roku 2000 do 29.7.2011). Tento problém mám u všech trhů. Kde může být zakopaný pes????? Děkuji předem všem za odpovědi.....
 7. BaruskaK

  Historická data

  Děkuji moc za odpověď. Můj postup importu dat byl dle Vašeho příspěvku správný, měla jsem ale špatná data a import se nedařil. Stáhla jsem si tedy data z Vašeho odkazu a vše proběhlo správně. Ale ať hledám jak hledám, nemůžu importované data v programa NT najít a zobrazit graf... :-( Prosím o pomoc a děkuji za Vaši trpělivost:-)
 8. BaruskaK

  Historická data

  Bohužel, data pouze pro DJ za 20$ nejdou objednat online, i tak uvažuji o koupi ,,Continuous Futures contracts and the major indices historical data" za teď už 130$. Topaz: Objednával jste si i DVD-ROM? V případě že ano,jak funguje dodání a jak dlouho jste na data čekal? Nebo mě také napadlo, že bych data odkoupila přímo od Vás, pokud by to nebyl problém....??? V jakém formátu jsou Vaše data? Já sháním intradenní data ve formátu .txt pro Ninja Trader 7, se kterým se teprve seznamuji...pro vyzkoušení jsem si stáhla volně na internetu denní data e-mini Nasdaq, ale nevím, jak je nyní importovat do Ninja Trader, poradíte prosím??? :-)
 9. BaruskaK

  NT7 - prosím o pomoc - update indikátoru z NT6.5

  Děkuji za rychlou odpověď. Zkusila jsem tedy Zen-Fire, ale při registraci na jejich stránkách se po potvrzení registračních údajů zobrazila stránka error - 403 - Forbidden: Access is denied. You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied. ??????????????????
 10. BaruskaK

  NT7 - prosím o pomoc - update indikátoru z NT6.5

  Dobrý den, prosím o radu. Stáhla jsem si program Ninja Trader 7 a když se chci připojit na historická data od Kinetick, zobrazí se mi pouze denní graf a výše, nelze zobrazit nižší timeframe...kde může být chybička??? :-/ Děkuji.
 11. BaruskaK

  Historická data

  Dobrý den, poradí prosím někdo, kde bych mohla sehnat historická data e-mini trhů (konkrétně e-mini Dow Jones, 5minutový graf)???? Předem všem děkuji za odpověď:-)
 12. BaruskaK

  Strategy Runner

  Dobrý den, poslední příspěvek této diskuze je již poněkud minulostí, doufám tedy, že se najde někdo, kdo odpoví:-) Ví někdo, jaké jsou poplatky u Colossea? A konkrétně, kolik stojí platforma Strategy Runner??? A ještě jedna otázka, která se moc netýká tohoto fóra, ale stejně ji zde připojím... Nevíte, kde sehnat historická data e-mini trhů (konkrétně e-mini Dow Jones, 5minutový timeframe)??? Moc děkuji předem za případné odpovědi. :)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.