Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Petruson

Members
 • Počet příspěvků

  166
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězných dnů

  1

Petruson naposledy vyhrál/-a dne November 23 2018

Petruson měl nejvíce oceňované příspěvky!

Komunitní reputace

35 Excelentní

1 Sledující

Více o Petruson

 • Hodnost
  Advanced Member

Poslední návštěvnící profilu

775 zobrazení profilu
 1. Dobrý den, chci Vám Petře moc poděkovat za váš přístup k tradingu a vůbec k životu. Za letošní rok, který je již druhým co jsem absolvoval Fims, jste mi svým pohledem na trading úplně změnil náhled na obchodování a hlavně na sebe samotného (Základy profitabilního obchodování v 10 týdnech). Ano, je jednoduché projít kurzem, naučit se základy a jít obchodovat. Ale to vůbec nestačí a člověk si to ani neuvědomuje. A proto díky za to vysvětlení co je trading, jak k němu přistupovat a co musím ve svém myšleni změnit. Tyto nové webináře jen doplňují Vaši snahu pomoci začínajícím i pokročilejším. Ještě jednou děkuji a přeji Vám vše nejlepší, jak v tradingu, tak i v osobním životě. Petr
 2. Petruson

  AMP Futures

  sevig Dík za reakci, myslel jsem si, že tam bude něco s marginy. Už jsem to změnil. Zatím jsem byl z AMP spokojený. Tak uvidím, jestli budu i nadále.
 3. Petruson

  AMP Futures

  Díky za info. K té komisi 0,70 jste se dostal jak? Dobou, počtem obchodů, vyšším vkladem nebo domluvou? Moc nerozumím takovým rozdílům.Dík
 4. Petruson

  AMP Futures

  Zdravím všechny, probouzím mrtvé vlákno a prosím někoho kdo aktuálně obchoduje u AMP. Začal jsem obchodovat na živo. Přišlo mi vyúčtování a nestačím se divit co si všechno počítají . Tohle tedy v jejich kalkulačce není. Je možné se domluvit na snížení? Tohle se nedá akceptovat. Ve fóru se píše o komisích do 5 USD a o těch dalších poplatcích jsem nic nenašel. Jinak budu muset všechno překopat - data a brokera. Doufám, že třeba u IB, jak se zde píše se opravdu platí jen komise a nic dalšího jako u AMP. Jaké máte zkušenosti? Dík za zprávu.
 5. Dobrý den, mám brokera AMP. Mohu doporučit. Vždy reagují na mé dotazy. Mám od nich Sierru s balíčkem 5 a ticková data Rithmic. Vše funguje spolehlivě.Data ale neposkytují zadarmo. Bundle - $15.00 - (All CME markets) CME - $5.00 – Equity Indices, Currencies, Meats, Softs CBOT - $5.00 – Financials, Grains NYMEX - $5.00 – Energies COMEX - $5.00 – Metals Vklad na účet min. 500$. Hodně zdaru.
 6. Díky za článek. Tento popis, jak přistupovat k tvorbě obchodního plánu je přesně to, co jsem potřeboval vědět. Díky za nabídku staršího článku.
 7. Jste naši hrdinové, kteří projevují odvahu, vůli a ochotu pustit se do vod neprobádaných, pracovat na sobě, zdokonalovat se a dělat něco pro svoji budoucnost. Moc vám fandíme, máte naše veliké uznání a děkujeme, že jste si na tuto cestu (nebo alespoň některý její kus) vybrali nás. Děkuji, že jste si vybrali i mě. Měl jsem to štěstí a narazil jsem na Váš veb. Jsou to asi čtyři roky a v té době se mi vše zdálo složité a hodně věcem jsem nerozuměl. :S Tak jsem to vzdal. Letos po prázdninách jsem se vrátil a Finančník stále žije a roste. Po přečtení spousty článků a Vašich knih mi to začalo všechno do sebe zapadat. Začal jsem chápat souvislosti. Nejvíce mě oslovilo to, co je napsáno v prvé větě. Dvacet let jsem podnikal a letos díky životním okolnostem jsem se musel nechat zaměstnat. Byl to pro mě šok po letech v podnikatelském ovzduší. Přesně jak píšete ve svých článcích. Apatie, odevzdanost, raději nic neříkat, starosti o vše kolem jen ne o sebe, nevynikat, splynout s davem. A k tomu jsem si uvědomil Vaši cestu za svým snem. Jste prostě neuvěřitelní. Ve spojení se svojí prací jsem dostal takový kopanec , že nemám jinou volbu. Za pár měsíců jsem překopal všechny své činnosti a začal jsem se plně věnovat učení, pohybu, psychologii podle Tomáše a nejvíce orderflow od Petra. A prostě jsem si řekl, to musíš dokázat. Děkuji Vám, za Vaše dosavadní neuvěřitelné množství práce, kterou děláte pro ostatní. Poskytujete nám své know-how a skoro vše zdarma. Už se těším na kurzy v příštím roce. Přeji Vám, všem kteří Vám pomáhají a všem traderům krásné prožití svátků, hodně zdraví a štěstí v příštím roce 2016. Petr P.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.