Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

pjur

Members
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Komunitní reputace

0 Neutrální

Více o pjur

 • Hodnost
  Newbie
 1. pjur

  Striker

  maja1: děkuji za návod. Už jsem si to v Multicharts nastavil a funguje. Petr "V tradingu buďte vždy realisti”
 2. pjur

  Striker

  Zkouším natáhnout z SOL i další komodity do Multicharts, ale u pšenice kupříkladu mi to dává jako burzu CBL. To se zdá, že MC nezná. Nevíte, jak to tam správně přidat? Předem dík, Petr "V tradingu buďte vždy realisti”
 3. pjur

  Striker

  tomas20007: děkuji moc, jde to hladce. Ještě vyykouším Portfolio Backtester aplikaci a uvidím, jak jednotlivé strategie spolu fungují dohromady. Petr “V tradingu buďte vždy realisti”
 4. pjur

  Striker

  Chtěl bych se zeptat, dostal jsem se k různým strategiím vývojářů, ale zdá se všichni programují do Tradestationu. To by však mělo být co vím plně kompatibilní s Multicharts. Dají se ty kódy naimportovat do MC ať to mohu projet a případně něco zajímavého najít a použít pro trading přes SOL? Předem dík, Petr “V tradingu buďte vždy realisti”
 5. pjur

  Striker

  radim2: smyslem mé poznámky bylo zprostředkovat zkušenosti, nikolliv dělat reklamu, i když to může na první pohled tak nechtěně vyznít. paja1: ano viděl som na jejich stránkách, že dělají také AOS, ale nevím proč jich mají plné stránky :), spíše to tam vypadalo jako na dealingu nějaké banky, klienti chtěli po Martinovi kotace na všechny možné komodity, zadávat spready, poradit s Ninjou nebo SOL.
 6. pjur

  Striker

  S panem Martinem Lembákem jsem se minulý týden sekal přímo na burze CBOT (nyní již CME) a musím přiznat, že to je skutečně profesionální trader a moneymanager. V kanceláři má před sebou otevřeny všechny tradingové platformy a je schopen svým klientům kdykolliv otevřené pozice zavřít, když mají nějaký technický problem. Nerad bych potom jednal s “brokerem”, kdo ani nemá přístup na reálnou platformu a musí kontaktovat sprostředkovaně trading desk, což byla moje skušenost v některých konkurenčních firmách Strikeru. V minulosti jsem ztratil spoustu peněz technickými problemy (výpadek elktřiny, pl
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.