Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...

Jeicop

Members
 • Počet příspěvků

  65
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Jeicop's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Komunitní reputace

 1. Jeicop

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Ahoj všem, Mám ještě dotaz. Nedá se v NinjaTraderu 7 nastavit, aby se mi ukazovala velikost svíčky v bodech, ve svíčce, pod svíčkou nebo někde? OPEN - CLOSE? díky za pomoc :)
 2. Jeicop

  NinjaTrader - prosím o radu II

  to Skyhook: Kde myslíš Ikonu grafu? přimo v grafu? Ani když to nastavím a uložím tak mi to nejde.....pořád tam ty informace o ceně vstupu a výstupu mám.....nevím jak to mám dát pryč, dost mi to překáží..... :S
 3. Jeicop

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Díky za odpověď.....ale zpetně už to vymazat nejde?? =)
 4. Jeicop

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Ahoj všem, Může mi prosím někdo poradit jak vypnu informace o Vstupech a Výstupech do obchodů (např. Entry @ 1 12290.....? ) abych je neměl na obrazovce.....dělají mi nepřehledné grafy. Díky moc za pomoc =)
 5. Jeicop

  NinjaTrader - prosím o radu II

  Ahoj všem.....nevíte někdo kde může být problém....přeinstaloval jsem Ninju 7 a při spuštění mi naskakuje tahle hláška...
 6. Jeicop

  Diskuze k článku: Má historie brokerů

  Díky všem za názory, Koukal jsem už na MirusFutures, Striker, Tradestation. Jestli sem se správně dočetl, Striker nepracuje s Ninjou, ostatní dva zkusím poptat. =) Není někde manuál na otevření účtu u těchto dvou náhodou? Našel jsem tu jen manuál na IB. Moc totiž nechápu co všechno chtějí vyplnit a něco dokonce chtějí zaslat faxem...a zprostředkovat souhlas s mojí bankou...? Navíc mají velkou škálu účtu v kterých se moc nevyznám - resp. nevím který bude pro mě nejlepší.....Máte někdo praktické zkušenosti se založením účtu pro ID obchodování e-mini Indexů? Děkuju za pomoc "Každý svého štestí strojvůdce"
 7. Jeicop

  Diskuze k článku: Má historie brokerů

  Ahoj všem.... Ze začátku děkuji zakladatelům Finančníka za věcné a obsahově zajímavé články. Chtěl jsem se zeptat, zda by někdo mohl poskytnou další zkušenosti se zahraničními Brokery, chci začít intradenně přes NinjaTrader, velikost účtu 5.000USD...četl jsem hodně o IB, ale bohužel mám jen poloviční kapitál na otevření. Máte tedy ještě někdo dobré zkušenosti s jinými, kde otevřu účet s 5.000USD z ČR? Děkuji moc za pomoc :)
 8. Jeicop

  Změna času

  Ahoj všem.... Mám možná blbej dotaz, ale nák se chci jen ujistit....=) Backtestuju e-mini YM, na datech od Zen-Fire, na NinjaTraderu od začátku roku 2011, od konce března mám konec burzy místo v 22:15 v 23:15, předpokládám správně že je to změna letního času? Mám tedy obchodovat namísto od 15:30 od 16:30? děkuji za odpověď :)
 9. Jeicop

  Historická data

  Ahoj všem.... Mám možná blbej dotaz, ale nák se chci jen ujistit....=) Backtestuju e-mini YM, na datech od Zen-Fire, na NinjaTraderu od začátku roku 2011, od konce března mám konec burzy místo v 22:15 v 23:15, předpokládám správně že je to změna letního času? Mám tedy obchodovat namísto od 15:30 od 16:30? děkuji za odpověď :)
 10. to Rajco: Já o tom vím, že to není ideální....chvíli sem jel i Replay ve stejných hodinách ale o den později, jelikož z časových důvodů nemůžu být u obrazovky dříve než v 16:00 a jak už jsem psal, od 15:30 do 16:15 mám nejziskovější a prakticky 80% všech vstupů...takže nevím jak to řešit jinak než poctivý BT na historických datech, vím že je tam absence reálného času a vykreslování úseček...ale zase úplně bez emocí to není, dost je cítím při Vstupu =) Ale děkuju za radu...vím o ní, ale nevím jak jí řešit zatím =) :)
 11. Díky za článek, zrovna se mi moc hodí.....jsem na konci, kdy se musí rozhodnout a vrhnout se do Live tradingu, mám za sebou asi 6-7měsíců Backtestu a asi 2-3měsíce papertradingu (na historických datech ale bez pravé části obrazovky) zatím vše podle plánů. Mám stabilní a dobře placené zaměstnání a tak chci začít pomalu....od 15:30-18:00 po práci. Nevím ale zda se to bude dát zvládnout, přijít z práce před 15h a od 15:30 začít obchodovat...? Doufám, že to půjde...nejziskovější vstupy mám mezi 15:45 - 16:30, takže to musí jít! Jinak k článku, s několika maličkostmi nesouhlasím....myslím si, že nelze tradingovat "bokem" třeba pozičně či jinak jen s několika tisíci dollary...při zhodnocení dejme tomu 25% p.a. (4000USD...25% netto.....=1000USD/rok) je to přece jen výdělek na evropskou dovolenou...bez úvahy navyšování vkladů, pochopitelně =) Ale to je jen můj názor... "Každý svého štestí strojvůdce" :)
 12. to BOBR: z čeho jsou ty dvě Audia?....děkuju....něco podbnýho jsem hledal....jako inspiraci to all: Článek mi pomohl, jsem právě ve fázi několika Backtestů s kladným výsledkem, a čekám na postrčení na Live...myslím že autor nic nenabízí, nic nevnucuje, jen motivuje lidi kteří chtějí motivovat, jen pomáhá lidem do chtějí pomoct. Velké díky Petrovi a Tomášovi....otevřeli ste mi jinou dimenzi, miluju Trading...! :)
 13. Skap: Díky moc....sem amatér, dokonce je to tam napsaný.....=) Takže na dením grafu si udělat celkový obrázek o trhu, možná si zakreslit silné S/R úrovně, a na 30/15minotovém grafu se pokusit hledat už úrovně pro vstupy- výstupy...Myslím, že ideální. Zatím to tak dělám, ale hledání S/R úrovní je pro mě trochu problém, samozřejmě definici znám, mám už nakoukáno ale jak se tak dívám na screenshoty ostatních, ještě se mám hodně co učit. =) Chci se zeptat, když si udělám podobnou S/R úrověň-oblast (jen jednu) jak poznám, zda trh půjde short nebo long? Když prorazí dolů - půjde short, když nahorů - půjde long? Nebo čekám na odraz? Co když přijde průraz místo odrazu? Vím že asi záleží na strategii jednotlivce, ale co je více časté-pravděpodobné? Průrazy vs. odrazy? Díky za názor Kuba :)
 14. Ahoj všem, Mám jen technickou otázku, Jak se dělá ta barevná zóna v NT7? Umím udělal čáru,linku ale jak udělat zónu a vybarvit jí??? Děkuju moc a omlouvám se za otázku trochu mimo Kuba :)
 15. Pěkný článek, víceméně souhlasím s autorem. Já se koukám pouze na Hammer, když čekám na ideální vstup. Ten funguje velice dobře v krátkém čase. Jinak ostatní neberu v úvahu, myslím že na 5minutovým TF na NQ to nemá smysl. Možná na denních grafech ano. "Každý svého štestí strojvůdce" :)
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.